Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Exmi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Exmi

  1. A nie odłączyłeś przypadkiem włącznika od kostki na jakiejś innej pozycji niż 0 i później nie przekręcałeś pokrętłem na wyciągniętym włączniku ? Bo mogłeś np wyciągnąć na pozycji 0, a włożyć na np mijania i już będzie lipa
  2. No w końcu mała aktualizacja tematu jeszcze zewnątrz
  3. Exmi odpowiedział(a) na tobias temat w Audi A4 B6/B7
    Brałem bez tego wzmocnienia. Wiesz trudno mi się wypowiedzieć więcej na ich temat, bo mam je krótko, ale jestem zadowolony. Dużo osób je chwali jako dobra alternatywa do oryginału.
  4. Exmi odpowiedział(a) na tobias temat w Audi A4 B6/B7
    Ja brałem Petexy z allegro. Cena dobra, welur na prawdę gruby, idealnie pasują w stopery i jestem z nich zadowolony i śmiało polecam.
  5. Do "morza" Sam jestem ciekaw bo myślałem w tym roku kilka dni Czarnogóra kilka Chorwacja.
  6. To samo, zamówione z aliexpress za 15 dolarów, także policz sobie ile ktoś chce na tym zarobić...
  7. Gasną, też mam coś podobnego i jest gitara
  8. A po co tyle tych rur ? Więcej km ma ?
  9. Zależy jakie ET Mi 16 z dużym ET ledwo weszło pod 312. Każde B8 ma 320mm ??
  10. Pod 320 już 17 trzeba szukać
  11. Ok, dziękuję, bo też chce właśnie doczyścić zimówki ale miałem obawy żeby mi nie spłynął lakier z brudem razem
  12. Panowie Tenzi Prix nie zeżre mi lakieru na nieoryginalnych felgach ?
  13. Exmi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oczywiście... że nie Włoskie zamienniki, ale jeżdżę drugi sezon i nic się z nimi nie dzieje, jestem zadowolony.
  14. Exmi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I do tego drogo
  15. Ze ściętym dołem to już są spore pieniądze, zależy jaki masz budżet, ale koło 2tys za samą kierownicę z poduszką trzeba zapłacić. Poniżej tysiąca powinieneś się zamknąć w kierze s line z A4 B7. A6 C6 , A4 B8.
  16. Dołoży drugie tyle to i z mieszkania miałby i te 5 tys :-D
  17. A czy ja napisałem że będzie miał z tego 5 tys? Tyle na pewno nie, ale 2-3 tys co miesiąc w zależności od lokalizacji.
  18. Kup mieszkanie i wynajmuj
  19. Wyciągnij radio i wypchnij klimatronik od tyłu
  20. Ktoś kiedyś pisał, że był kilka dni w Chorwacji i kilka dni w Czarnogórze i na duży plus dla Czarnogóry, zarówno jeśli chodzi o ceny jak i liczbę turystów. Może ktoś coś więcej powiedzieć na ten temat ? Bo w tym roku waham się między tym a tym
  21. Jest gdzieś na forum gdzie dokładnie trzeba dociąć, są zdjęcia. Klimatronik też można dociąć, tylko z tym już trzeba uważać żeby dokładnie to zrobić, bo jak spieprzysz to będzie widać ":D
  22. Będziesz musiał dociąć jeszcze nieco tunel żeby wszedł kosz 2din
  23. Dużo filmików jest na temat tych nawigacji ala rns e. Ogólnie dużo bardziej funkcjonalne jest niż rns. Jakość dźwięku podobno też wcale nie jest gorsza. Jeśli chodzi o funkcjonalność to na pewno na plus, trudno powiedzieć to działa po dłuższym użytkowaniu, bo wiadomo im więcej bajerów tym więcej jest się co psuć. Pare osób chyba ma na forum, więc mogłoby się wypowiedzieć bo sam też o takim myślałem zamiast rnse
  24. Exmi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja kupowałem też gdzieś na internecie nowe, ale też szło przez aso jakoś i jak wyżej kolega pisał płaciłem tyle za sztukę, plus wysyłka oczywiście. 8E0 941 158 B prawa 8E0 941 159 B lewa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.