Treść opublikowana przez Exmi
-
A4 b6 2003 światła świecą w pozycji 0
A nie odłączyłeś przypadkiem włącznika od kostki na jakiejś innej pozycji niż 0 i później nie przekręcałeś pokrętłem na wyciągniętym włączniku ? Bo mogłeś np wyciągnąć na pozycji 0, a włożyć na np mijania i już będzie lipa
-
Radio Audi Concert CD terkocze i wyskakuje błąd CD ERROR
Albo wymień sam napęd CD
-
Szaraczek TDI In Progress...
No w końcu mała aktualizacja tematu jeszcze zewnątrz
-
Dywaniki welurowe
Brałem bez tego wzmocnienia. Wiesz trudno mi się wypowiedzieć więcej na ich temat, bo mam je krótko, ale jestem zadowolony. Dużo osób je chwali jako dobra alternatywa do oryginału.
-
Dywaniki welurowe
Ja brałem Petexy z allegro. Cena dobra, welur na prawdę gruby, idealnie pasują w stopery i jestem z nich zadowolony i śmiało polecam.
-
Wakacje w Chorwacji
Do "morza" Sam jestem ciekaw bo myślałem w tym roku kilka dni Czarnogóra kilka Chorwacja.
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
To samo, zamówione z aliexpress za 15 dolarów, także policz sobie ile ktoś chce na tym zarobić...
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
Gasną, też mam coś podobnego i jest gitara
-
A4 B6 Sedan, gwint + Ulter
A po co tyle tych rur ? Więcej km ma ?
-
Felgi na zimę a4 b8
Zależy jakie ET Mi 16 z dużym ET ledwo weszło pod 312. Każde B8 ma 320mm ??
-
Felgi na zimę a4 b8
Pod 320 już 17 trzeba szukać
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Ok, dziękuję, bo też chce właśnie doczyścić zimówki ale miałem obawy żeby mi nie spłynął lakier z brudem razem
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Panowie Tenzi Prix nie zeżre mi lakieru na nieoryginalnych felgach ?
-
B6 DIVISION
Oczywiście... że nie Włoskie zamienniki, ale jeżdżę drugi sezon i nic się z nimi nie dzieje, jestem zadowolony.
- B6 DIVISION
-
Kierownica do B6 - propozycje i porady
Ze ściętym dołem to już są spore pieniądze, zależy jaki masz budżet, ale koło 2tys za samą kierownicę z poduszką trzeba zapłacić. Poniżej tysiąca powinieneś się zamknąć w kierze s line z A4 B7. A6 C6 , A4 B8.
-
W co inwestować?
Dołoży drugie tyle to i z mieszkania miałby i te 5 tys :-D
-
W co inwestować?
A czy ja napisałem że będzie miał z tego 5 tys? Tyle na pewno nie, ale 2-3 tys co miesiąc w zależności od lokalizacji.
-
W co inwestować?
Kup mieszkanie i wynajmuj
-
Jak zdemontować klimatronik
Wyciągnij radio i wypchnij klimatronik od tyłu
-
Wakacje w Chorwacji
Ktoś kiedyś pisał, że był kilka dni w Chorwacji i kilka dni w Czarnogórze i na duży plus dla Czarnogóry, zarówno jeśli chodzi o ceny jak i liczbę turystów. Może ktoś coś więcej powiedzieć na ten temat ? Bo w tym roku waham się między tym a tym
-
Wymiana radia i klimatronic 1din na 2din
Jest gdzieś na forum gdzie dokładnie trzeba dociąć, są zdjęcia. Klimatronik też można dociąć, tylko z tym już trzeba uważać żeby dokładnie to zrobić, bo jak spieprzysz to będzie widać ":D
-
Wymiana radia i klimatronic 1din na 2din
Będziesz musiał dociąć jeszcze nieco tunel żeby wszedł kosz 2din
-
RNS E Android 5.1.1
Dużo filmików jest na temat tych nawigacji ala rns e. Ogólnie dużo bardziej funkcjonalne jest niż rns. Jakość dźwięku podobno też wcale nie jest gorsza. Jeśli chodzi o funkcjonalność to na pewno na plus, trudno powiedzieć to działa po dłuższym użytkowaniu, bo wiadomo im więcej bajerów tym więcej jest się co psuć. Pare osób chyba ma na forum, więc mogłoby się wypowiedzieć bo sam też o takim myślałem zamiast rnse
-
B6 DIVISION
Ja kupowałem też gdzieś na internecie nowe, ale też szło przez aso jakoś i jak wyżej kolega pisał płaciłem tyle za sztukę, plus wysyłka oczywiście. 8E0 941 158 B prawa 8E0 941 159 B lewa