Treść opublikowana przez Exmi
-
Audi do ślubu PILNE Lubelskie (badź okolice siedlcec itp)
olx.pl/oferta/auta-do-slubow-audi-a6-rs6-2016-CID49-IDfFrYW.html#49ec022696 Bierz RS6
-
Audi A4 B6 Limousine - 1.6 PB Ebony Pearl
Od czego te przyciski do opuszczania szyb ? U mnie jeden świruje i planuje wymianę a te ładniejsze niż zwykłe
-
Rodzaje żarówek Audi A4 B6
Bezpieczniki sprawdzałeś ?
-
B6 DIVISION
Nie pasuje, raz że świrują światła, jak jest ustawione np na zero to się świecą postojówki niby można piny poprzekładać jakoś, ale przede wszystkim jak włożysz ten włącznik to te ikonki od świateł będą krzywo(pochylone w prawą stronę) Tak jak tu kolega wrzucił zdjęcie to 0 jest na środku, a we włączniku z vw będzie na 0 na godzinie pierwszej tu gdzie jest AUTO. Także słabo trochę to wygląda
-
B6 DIVISION
Ja kupowałem coś takiego :http://allegro.pl/wlacznik-swiatel-chrom-vw-golf-v-passat-b6-touran-i6304020446.htmlwyciągałem tylko pokrętło i przekładałem do swojego ori włącznika. Mam już coś takiego z pół roku może i póki co wszystko jest ok, ani się wytarło czy coś, a i dużo lepiej to wygląda niż zwykły
-
Jakość ON na stacji benzynowej
Wszędzie można trafić na kiepskiej jakości paliwo, uwierz. Przywożą z różnych miejsc, każde auto też inaczej reaguje na paliwo, wiadomo im nowsze TDI tym bardziej czułe na paliwo. Widzisz chłopaki tankują przy tesco w lublinie i są zadowoleni, nie ma reguły na to.
-
Jakość ON na stacji benzynowej
Sugerujesz, że na stacjach do zbiorników z paliwem dolewa się dodatki do paliwa ? Ale brednie dodatki do paliwa dodawane są na naftobazie podczas załadunku cysterny według określonych przez normę danego koncernu ilości itd. Nikt z pracowników ani kierownictwa nie może sobie niczego do paliwa na stacji dolewac bo od razu są zwolnieni. Zaplombowana cysterna wyjeżdża z terminala i na stacje. Co do stanów zbiorników to jest wymóg udt i są regularnie czyszczone a nawet jak jest jakiś osad np z ON to i tak nie przepuści tego dystrybutor bo ma specjalne filtry. Co do tego ze każdy ma takie same paliwo po części to prawda ale różnice są juz duże między naftobazami jedno mają lepsze drugie trochę gorsze paliwo. Koncerny dodając dodatki do paliwa zmieniają charakterystykę produktu oczywiście wszystko zgodnie z normą potwierdzona świadectwem jakości itd. I tak lotos bp schel Orlen każdy ma swoje dodatki a receptura jest ściśle chroniona. Ale się rozpisałem. Podsumowując czasy ingerencji w paliwa na dużych koncernsch juz dawno odeszly do lamusa. Przy tej konkurencji stacje nie mogą sobie pozwolić na złe paliwo bo stracą klientów. Dokładnie tak jest jak kolega napisał. A wiem , bo sam pracuję na stacji już dłuższy czas. Także czasem śmieszy mnie, jak ktoś mówi mi, że tankuje tylko na orlenie bo tam jest super paliwo i pewne, a nie tankuje po marketowych stacjach czy prywatnych, bo to nie wiadomo co. A często właśnie jest tak, że w tych marketowych stacjach jest lepsze paliwo niż w tych wielkich znanych koncernach. I przeważnie kilka, kilkanaście groszy tańsze
-
Jakość ON na stacji benzynowej
Sugerujesz, że na stacjach do zbiorników z paliwem dolewa się dodatki do paliwa ?
-
Pomoc o ocene ze zdjęcia Audi a4b7
Za ile ? Jedź oglądaj jak się podoba, aby po konkretnym dzwonie nie był, to już 10 letnie auto więc trzeba się liczyć że mogło mieć jakieś przygody, większe lub mniejsze. Zdjęcia kojarzę, że to z jakiegoś komisu
-
Pomoc o ocene ze zdjęcia Audi a4b7
Nie widać manetki tempomatu, więc raczej nie ma A przyciski to mogą być od ustawienia wysokości świateł, drl albo clh
-
Jakość ON na stacji benzynowej
Dokładnie tak jak ktoś wyżej napisał, im bielsza ropa tym lepsza, biało-niebieskawa też dobra, w właśnie te żółte wręcz pomarańczowe mają dodatki bio, może rzepak czy coś nawet.
-
Szukamy pary chętnej na wyjazd do Chorwacji
Nie stać mnie na podwójne wakacje praktycznie pod rząd Za rok napisz temat tylko sporo wcześniej, bo na pewno będziemy chcieli pojechać, a że mamy takich niezdecydowanych znajomych to też bardzo możliwe że będziemy szukać chętnych
-
Szukamy pary chętnej na wyjazd do Chorwacji
Właśnie nie byłem bo nie mogliśmy nikogo znaleźć chętnego, a nie byliśmy jeszcze wcale i tak we dwoje nie bardzo chcieliśmy jechać... Uwierz, że chętnie byśmy pojechali, ale już wykorzystałem cały urlop i zamiast Chorwacji pozwiedzaliśmy ojczyznę
-
Szukamy pary chętnej na wyjazd do Chorwacji
Szkoda że nie napisałeś miesiąc wcześniej jak też kogoś szukałem z dziewczyną
-
Obszywanie kierownicy w Lublinie.
W Lubartowie niedaleko Lublina, użytkownik bodajże Reggi się tym zajmuje i nieźle to wygląda
-
B6 DIVISION
Panowie sprężarka od klimy z 1.9 avf podpasuje z benzyny, czy musi być koniecznie od 1.9 i koniecznie z tymi samymi numerami ?
-
Wakacje w Chorwacji
W połowie lipca lepiej jechać w ciemno czy coś szukać, czy już za późno na szukanie kwater ? Jeśli tak to może ma ktoś namiary na w miarę fajne kwatery, rejon Makarskiej, 4 osoby dorosłe.
-
[B6] Silver BEX w Avancie
Heheh widzę ładnie sąsiad rozebrał Twoją A3 z gratów
-
Polecane Noclegi Zakopane - 3 dni
Brzoza Zakopane- też polecam, 300m do centrum krupówek, w każdym pokoju łazienka, na dole restauracja/bar
-
Avant, stockowy subwoofer - poprawa grania?
Po prostu myślałem, że to po tym zabiegu głośnik mi się zepsuł, a to widocznie zbieg okoliczności. To w takim razie wytłumacz mi po co w kablach głośnikowych jest plus i minus i kable są różnych kolorów jak mogłyby być takie same, skoro rzekomo można je podłączać na odwrót ?
-
Avant, stockowy subwoofer - poprawa grania?
Albo nikt nie pisał, że mu się po tym zabiegu popsuł głośnik Możliwe, że u mnie tylko taki zbieg okoliczności akurat wtedy jak zmieniłem tą polaryzację to tak się złożyło, że się spierniczyło. Trochę głośniej pograłem i poszedł.
-
Avant, stockowy subwoofer - poprawa grania?
Sprawdzałem tak, to czemu na początku było wszystko dobrze, a z czasem tak jakby głośnik się zgrzał ? Nie sądzę że to kratka, bo to jest dźwięk pierdzącego głośnika a nie plastiku
-
Avant, stockowy subwoofer - poprawa grania?
No tylko szkoda, że nikt nie pisze, że po jakimś czasie głośnik będzie pierdział.... Skoro tak jest fabrycznie zrobione to widocznie tak miało być, a jak się odwróci wtyczkę to głośnik dostaje za dużo mocy i z czasem przy głośniejszym graniu *uj go strzeli Także fajnie jest, do czasu, bynajmniej u mnie tak było
-
czy concert 2 z a3/a8 to ten sam co w a4?
W A8 też jest chyba inny kształt, tzn w B6/B7 radio na dole delikatnie się zwęża a w A8 bodajże jest idealnie proste
-
Audi a4 b6 - LED TUNING
Użytkownik Gwerty bodajże coś takiego ogarnia, pisz do niego.