Treść opublikowana przez Exmi
-
Pomoc przy zakupie car-audio
Nie napisałeś ile chcesz głośników kupić, rozumiem że w drzwi na przód i tył, tak ? Czyli wychodzi że chcesz kupić radio, 2 zestawy głośników, subwoofer, wzmak oraz kable do tego, tak ? W tej kwocie radziłbym ci szukać używanych, bo z nowymi będzie ciężko się wyrobić w tej kwocie. Chcesz podłączyć głośniki pod wzmaka a subwoofer bez wzmacniacza ? Przecież to ci w ogóle nie będzie grało Sub musi mieć wzmaka żeby grał. A i nie kupuj aktywnego subwoofera bo to lipa.
-
Przyciemnianie szyb-czarny,sedan,s-line.
To zależy na jakich się traci. Kolega mój też ma tak przód przyciemniony i jeździ już prawie rok i na razie nie miał problemów póki co Fakt też, że dużo nie jeździ więc nie ma okazji często być kontrolowany przez policję.
-
planowana "rewitalizacja" wnętrza - kilka pytań
To już chyba lepiej poszukać fotela, czasem można znaleźć gdzieś w miarę tanio, bo pruć, dokładać a jeszcze nie wiadomo czy się to wszystko dobrze zrobi chyba nie ma sensu.
-
Jakie produkty do renowacji lakieru
Zależy ile chcesz pieniędzy przeznaczyć na taką odnowę.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Oleju napędowego lepiej nie gromadzić za dużo. Tym bardziej tak jak teraz jest na stacjach zimowe, to latem tego zimowego spaliłoby Ci więcej niż letniego także żadna to byłaby oszczędność. A poza tym ON długo nie powinno stać, bo zrobi się taki jakby kisiel na dnie bańki czy czegoś w czym jest trzymane.
-
Drgająca przednia lampa podsufitki
Za duża moc tuby Zawsze jakieś plastiki będą charczeć przy dołożeniu jakiegoś audio bez wygłuszeń., To jest niestety nieuniknione tym bardziej w aucie kilku lub kilkunastoletnim. A lampkę próbuj jakoś docisnąć, może coś podłożyć żeby mocniej siedziała.
-
Jakie produkty do renowacji lakieru
A na forum jest duża gama tematów o tym, wystarczy poszukać
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
Ciekawie to wygląda
-
Przyciemnianie szyb-czarny,sedan,s-line.
Trafisz na policję ze sprzętem to będziesz rwał przy nich z przodu folię
-
Czerwone Alu - Fajne/Wieś
Po pierwsze to nie ten dział, a po drugie to nie widać prawie w ogóle tej felgi. A czy czerwone alu to wieś czy fajne, to zależy od wszystkiego, wzoru felgi, odcieniu koloru, auta. Także na jednym będzie wieś na drugim może fajnie wyglądać.
-
Wasze wyniki/osiągi z spalaniem w mieście o raz trasie?
Też początkowo miałem obawy że będzie mi palił koło 10l, co wynikało zresztą z fisu. Po tankowaniu do pełna i wyliczenia z kilometrów wyszło 7,2 i to w te większe mrozy, krótkie trasy. także jest w porządku. Mój fis zawyża
-
Radio JVC, Sony itd? co wybrać?
Sony tak mają, w swoim też tak mi pika, ale nie przeszkadza mi to jakoś w ogóle
-
Problem z laptopem Samsung
To po resecie już by się włączyła automatycznie Też bym bardziej obstawiał że to coś z grafiką nie tak.
-
Jakie polecacie radio z MP3 do Audi?
500 $ to około 2 tys zł, za te pieniądze przerobisz sobie na 2 din i kupisz RNS E, gdzie przede wszystkim będziesz miał navi, gdzie tu jej nie ma co od razu dyskwalifikuje zakup takiego radia. Poza tym średnio się to komponuje z wnętrzem w odróżnieniu od ori Rnsa. Ekran wysuwający się zasłaniałby Ci uchwyt na kubek, wizytownik, światła awaryjne.
-
Car Audio
Ori radio jest szersze od tych ogólnodostępnych w sklepach. Tak jak kolega wyżej, albo takie zaślepki, albo cała ramka razem z zaślepkami, lepiej to wygląda niż same zaślepki. Ostatnio coś takiego kupowałem- koszt około 20zł
-
Wymiana głośników
Masz to podpięte tylko pod radio czy może zasilane wzmacniaczem ? Na tył w drzwi raczej montują ludzie bardziej basowe, jeśli mają jeszcze w drzwiach tweetery. Masz ? Bo jeśli nie to lepszym rozwiązaniem byłyby głośniki średniotonowe, bo będziesz miał trochę tweetera, trochę woofera w jednym że tak powiem A jeśli już masz to lepiej kupić basowe.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Cena paliwa w hurcie już drożeje, także z czasem podrożeje i na stacjach...
-
Poszukuje Felgi od B6 S line
Miałbym takie, ori, tylko raczej do odnowienia, dwie niekoniecznie, ale cena korzystna. 17 calowe . Jak jesteś zainteresowany to odezwij się na PW.
-
Pranie tapicerki, fotele
http://allegro.pl/nielsen-nap-low-foam-srodek-do-prania-tapicerki-i5920355873.html Z tańszych to ponoć jest niezłe, na forum widziałem kilka osób polecało. Tylko najlepiej mieć taki aplikator do spryskiwania (coś jak do szyb) i z taką kratką która spienia środek.
-
Gałka zmiany biegów.
Nie widziałem, bo tego nie robiłem, ale widziałem jest nawet podpięty temat o tym i sporo osób wkładało z A3. To można samą gałkę wymienić, mieszek zostawić.
-
Montaż CB RADIO w budzie B6/B7
Też tak miałem w passacie kiedyś, miałem bodajże yosana 2204 i ogólnie zbierał sporo śmieci także właśnie ogrzewanie tylnej szyby. Może to z tego powodu że antenę miałem na klapię bagażnika czyli zaraz przy szybie. Albo kabel antenowy leciał gdzieś przy przewodach do ogrzewania szyby.
-
Radio JVC, Sony itd? co wybrać?
http://allegro.pl/radio-sony-mex-n5100bt-usb-mp3-bluetooth-aux-8gb-i5283840809.htmlja mam coś takiego, tylko ten jest nowszy model, różniący się jedynie delikatnie wyglądem, ale funkcje mam takie same. Mam już radyjko dwa lata, jestem zadowolony. Ma bardzo dużo ciekawych funkcji, sterowanie w radiu subwooferem, bt, mikrofon, multikolor, pilot. Kilka dni trzeba spędzić żeby ogarnąć te wszystkie funkcje, ale później obsługa jest już banalna. Jedynym minusem jak do tej pory jest słabszy odbiór radia fm, ale mi to nie przeszkadza bo praktycznie nie słucham Także ogólnie radio godne polecenia.
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Też używałem kiedyś takich. Jak w tych pieniądzach to dają radę.
-
Gałka zmiany biegów.
To nie lepiej od a3 ? w aso jest za 130zł, troche przy mieszku rezania ponoć jest, ale do zrobienia. a jak nie to samą gałe wymienić.
-
dolewka plynu
Mówią, że powinno się lać pod kolor, osobiście sprzedaję to klientom doradzam żeby raczej kupowali takie co mają wlane.