Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Exmi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Exmi

  1. Sam mam te sam problem, jak tak to tylu znajomych chętnych, a przychodzi co do czego żeby zamawiać kwatery to jednym nie pasuje termin, drugim to, trzecim tamto...
  2. 1200 dzielone na 10... Nie sugeruj się napisami na tych sprzętach, bo piszą co popadnie, realnej mocy jest kilka razy mniej.
  3. Te za 270zł masz od razu tweetery, więc pytanie czy potrzebne są ci ? Bo jeśli nie to raczej nie opłaca się kupować tego zestawu. Głośniki są mocniejsze, o 20watt, ale ori radio i tak nie zagra taką mocą, żeby one grały to musiałbyś zasilić je wzmacniaczem. Więc chyba te tańsze będą lepszym rozwiązaniem, 100zł zostaje w kieszeni. Chyba, że potrzebujesz tweeterów
  4. Za mocny pewnie wzmak do tuby, zapewne zajechałeś głośnik, może jeszcze dałeś mu dobrze to głośnik nie wytrzymał Zresztą marka Pyle nie jest firmą robiącą dobre CA
  5. Masz takie zaślepki dwie w bagażniku przy lampach, wyciągasz je i masz tam śrubę. Odkręcasz i wypchnij lampę, powinna wyjść. Tylko na tej jednej śrubce się trzyma.
  6. Coś tam jest, zobacz sobie na fb profil vag radzyń podlaski, ale chyba mało aut przyjeżdża i rzadko
  7. Czym malowałeś ramki ? I ile warstw kładłeś ?
  8. Nie, kupiłem w Alusport. Na razie jeszcze nie mam ich na aucie, ale opony już założone, nie było problemów z wyważeniem. Wyglądowo też niczym nie odbiegają od oryginałów. Wyglądają na całkiem porządne, ale jak będzie dopiero wyjdzie jak trochę pojeżdżę na nich
  9. Przecież mógł mu pęknąć przez te kilka dni co jeździł Co udowodni ci to, że było już tak wcześniej ? Nie. Przed kupnem chyba oglądał auto więc widział co kupuje, a jak nie widział to jego problem.
  10. Zawsze na wiosnę drożeje, szczególnie ON gdzie zwiększa się zapotrzebowanie chociażby dla rolników na ropę. Tak samo i latem jest drożej jak ludzie więcej wyjeżdżają na wakacje.
  11. Może to te fotele kupiłeś z allegro co jakiś czas temu stały ? Faktycznie robią robotę
  12. Podrożały, sezon się zbliża i już 200 w górę. Mi na szczęście udało jeszcze kupić w cenie 1700 zł
  13. To co na start cię tyle kosztowało ? Rotory ori ?
  14. Psiukałem i ja właśnie jakiś czas temu na próbę wd i nastała wreszcie cisza A siedzisko nie ma luzów ? Bo są tam dwa takie zatrzaski i może któryś masz ułamany i może mieć luzy. Ja tak przypadkiem sobie poszczypałem, ale na szczęście można dokupić
  15. http://allegro.pl/oryginalna-galka-mieszek-audi-a3-s-line-s3-chrom-i4869384321.html To jest na 100% ori, z aso
  16. Nie opłaca się. Niby zestaw kupujesz 3 sztuki powinno być taniej, a na sztuki widziałem takie po 12zł, a na grill za 25. Czyli wychodzi niecałe 50zł, a tu masz 75
  17. Będą
  18. Nie "atrapy" tzn grilla nie trzeba ściągać, wystarczy maskę podnieść do góry i będziesz miał dostęp do założenia
  19. Czemu ma nie pasować ? Pasuje, tyle że to nieoryginał. Oryginał koło 100zł kosztuje
  20. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/44934-wymiana-czujnika-swiatla-stopu/
  21. Nie chce się właśnie za bardzo bawić w dystanse, wolę kupić od razu "gotowe felgi" do założenia. Poszukam gdzie indziej jeszcze, albo napiszę do Felgocar może mają bądź mogą mieć takie 17 z et 35, bo jakby nie było 200zł są tańsze, a to już jest jedna opona
  22. Kurde, ma w swojej ofercie 17 ale et 45, a chciałem 35. Jest sporo innych aukcji, ale chce już jakieś sprawdzone, tak jak te przez Ciebie, żeby nie kupić plasteliny...
  23. Dzięki za foto, też mam czarną B6 to mam obraz jak by to wyglądało na moim aucie A te co wysłałeś z allegro też są włoskie czy te PDW ? Bo te które wstawiłem też jeszcze do niedawna kosztowały chyba 1750, albo 1800 a teraz już poszły 100 do góry

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.