Treść opublikowana przez Exmi
-
Wakacje w Chorwacji
Sam mam te sam problem, jak tak to tylu znajomych chętnych, a przychodzi co do czego żeby zamawiać kwatery to jednym nie pasuje termin, drugim to, trzecim tamto...
-
Dźwięk suba.
1200 dzielone na 10... Nie sugeruj się napisami na tych sprzętach, bo piszą co popadnie, realnej mocy jest kilka razy mniej.
-
Głośniki przód
Te za 270zł masz od razu tweetery, więc pytanie czy potrzebne są ci ? Bo jeśli nie to raczej nie opłaca się kupować tego zestawu. Głośniki są mocniejsze, o 20watt, ale ori radio i tak nie zagra taką mocą, żeby one grały to musiałbyś zasilić je wzmacniaczem. Więc chyba te tańsze będą lepszym rozwiązaniem, 100zł zostaje w kieszeni. Chyba, że potrzebujesz tweeterów
-
Dźwięk suba.
Za mocny pewnie wzmak do tuby, zapewne zajechałeś głośnik, może jeszcze dałeś mu dobrze to głośnik nie wytrzymał Zresztą marka Pyle nie jest firmą robiącą dobre CA
-
Demontaz tylnej lampy A4 B6 Avant
Masz takie zaślepki dwie w bagażniku przy lampach, wyciągasz je i masz tam śrubę. Odkręcasz i wypchnij lampę, powinna wyjść. Tylko na tej jednej śrubce się trzyma.
-
Spociki Radzyń Podlaski
Coś tam jest, zobacz sobie na fb profil vag radzyń podlaski, ale chyba mało aut przyjeżdża i rzadko
-
:..: Audi A4 B6 Project by qbatzr :..:
Czym malowałeś ramki ? I ile warstw kładłeś ?
-
Felgi Rotory 17 włoskie zamienniki
Nie, kupiłem w Alusport. Na razie jeszcze nie mam ich na aucie, ale opony już założone, nie było problemów z wyważeniem. Wyglądowo też niczym nie odbiegają od oryginałów. Wyglądają na całkiem porządne, ale jak będzie dopiero wyjdzie jak trochę pojeżdżę na nich
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Jaki koszt takiego zderzaka ? bo widzę z pdc i ze spryskami to musiało trochę kosztować
-
sprzedaz samochodu
Przecież mógł mu pęknąć przez te kilka dni co jeździł Co udowodni ci to, że było już tak wcześniej ? Nie. Przed kupnem chyba oglądał auto więc widział co kupuje, a jak nie widział to jego problem.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Zawsze na wiosnę drożeje, szczególnie ON gdzie zwiększa się zapotrzebowanie chociażby dla rolników na ropę. Tak samo i latem jest drożej jak ludzie więcej wyjeżdżają na wakacje.
-
[B6 BDV] Czarny Avant by rosiaksdz - RNS-e led, kiera R8/TT, bixy, RS4 inside, START Engine RS4 itd...
Może to te fotele kupiłeś z allegro co jakiś czas temu stały ? Faktycznie robią robotę
-
Felgi Rotory 17 włoskie zamienniki
Podrożały, sezon się zbliża i już 200 w górę. Mi na szczęście udało jeszcze kupić w cenie 1700 zł
-
Czarny Avant ASN :)
To co na start cię tyle kosztowało ? Rotory ori ?
-
Tylna kanapa - luźna i trzeszczy
Psiukałem i ja właśnie jakiś czas temu na próbę wd i nastała wreszcie cisza A siedzisko nie ma luzów ? Bo są tam dwa takie zatrzaski i może któryś masz ułamany i może mieć luzy. Ja tak przypadkiem sobie poszczypałem, ale na szczęście można dokupić
-
Czy skusić się na zakup skrzyni ? przeczytaj :)
A wzmak jaki ?
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
http://allegro.pl/oryginalna-galka-mieszek-audi-a3-s-line-s3-chrom-i4869384321.html To jest na 100% ori, z aso
-
Emblemat s-line grill przód czy pasuje?
Nie opłaca się. Niby zestaw kupujesz 3 sztuki powinno być taniej, a na sztuki widziałem takie po 12zł, a na grill za 25. Czyli wychodzi niecałe 50zł, a tu masz 75
- Felgi
-
Emblemat s-line grill przód czy pasuje?
Nie "atrapy" tzn grilla nie trzeba ściągać, wystarczy maskę podnieść do góry i będziesz miał dostęp do założenia
-
Emblemat s-line grill przód czy pasuje?
Czemu ma nie pasować ? Pasuje, tyle że to nieoryginał. Oryginał koło 100zł kosztuje
-
Kontrolka ESP po dłuższej jeździe w korku.
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/44934-wymiana-czujnika-swiatla-stopu/
-
Felgi Rotory 17 włoskie zamienniki
Nie chce się właśnie za bardzo bawić w dystanse, wolę kupić od razu "gotowe felgi" do założenia. Poszukam gdzie indziej jeszcze, albo napiszę do Felgocar może mają bądź mogą mieć takie 17 z et 35, bo jakby nie było 200zł są tańsze, a to już jest jedna opona
-
Felgi Rotory 17 włoskie zamienniki
Kurde, ma w swojej ofercie 17 ale et 45, a chciałem 35. Jest sporo innych aukcji, ale chce już jakieś sprawdzone, tak jak te przez Ciebie, żeby nie kupić plasteliny...
-
Felgi Rotory 17 włoskie zamienniki
Dzięki za foto, też mam czarną B6 to mam obraz jak by to wyglądało na moim aucie A te co wysłałeś z allegro też są włoskie czy te PDW ? Bo te które wstawiłem też jeszcze do niedawna kosztowały chyba 1750, albo 1800 a teraz już poszły 100 do góry