Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lajon

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Już wszystko jasne. Olej cieknie z uszczelki pod głowicą...
  2. Jutro się biorę za to. Też może być problem z niedokręconym wężem bo wiem, że poprzedni właściciel wymieniał sprzęgło a wiec też majstrował przy rozruszniku. Jak się coś wyjaśni to dam znać Dziś obejrzałem dokładnie wyciek i wygląda na to, że olej wydostaje się z okolicy uszczelki kol. wyd. tylko raczej chyba nie z pod tej uszczelki bo skąd tam może być olej?
  3. manual, 6 bieg
  4. Witam wszystkich, mam problem - po każdym dniu jazdy kiedy zostawię auto w garażu do rana pojawia się plama oleju wielkości ok 5 cm. Jeśli chodzi o turbinkę to auto chodzi idealnie, nie słabnie, nie włącza się tryb awaryjny. Nie dymi czyli olej nie idzie w wydech. W dolocie mam śladowe ilości oleju ale to chyba normalne jeśli chodzi o te modele. Na bagnecie po zrobieniu 6 tys km ubyło pół miarki pomiędzy min a max czyli bardzo nie wiele. Dodam, że na pewno olej nie cieknie z uszczelniacza na wale z tyłu. Jak ktoś ma jakieś sugestie to proszę o pomoc
  5. Mam do sprzedania ori rozrząd 038198119A + pompa wody hepu p569 w bardzo dobrej cenie. Wiecej na priv
  6. Problem rozwiązany po wymianie żarówek na inne led, wszystko wróciło do normy
  7. U mnie ponowne polutowanie starych diod wystarczyło musiał być zimny lut. 20 min roboty i po sprawie
  8. Cześć Pany;), chwile temu zmieniłem podświetlenie wnętrza w podsufitce na led. Przez jakieś 2 miesiące było wszystko dobrze. Teraz zauważyłem, że w momencie kiedy mam na przełączniku na suficie ustawione na świecenie lampek po otwartych drzwiach, kiedy już zamknę drzwi i jadę, bardzo leciutko świecą się wszystkie żarówki w suficie, mogę określić ze świecą wtedy na jakieś 5 % tego co świeca przy otwartych drzwiach. Jeśli wyłacze na przełączniku na "0" wszystko gaśnie. Może ktoś miał podobny przypadek? Pozdrawiam
  9. Jakie to żarówki świateł mijania na pierwszym zdjęciu?
  10. A wiesz czy do założenia tego trzeba ściągać ta atrape?
  11. Witam Pytanko moje czy taki emblemat http://allegro.pl/znaczek-emblemat-s-line-audi-grill-metal-sline-hit-i5128299842.htmlbedzie pasował do mojej b6? Kupował już ktoś taki na allegro? POZDR
  12. Witam Mam problem z oświetleniem po otwarciu drzwi tylnych - nie zaświecają się lampki na suficie a z kolei świecą się czerwone lampki na drzwiach. Z przodem nie ma problemu i po otwarciu drzwi świeci się pięknie cały środek. FIS pokazuje dobrze, że drzwi są otwarte/zamknięte. W czym może być problem? Ktoś miał podobna usterkę?
  13. tak tylko w niektórych miejscach są głębokie dziurki przebijające całą warstwę lakieru bezbarwnego i tego na pewno nie da rady spolerować...
  14. właśnie nie. A czy kredka taka do wypełnienia rys na lakierze w kolorze srebrnym może pomóc ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.