Treść opublikowana przez Exmi
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
A jakie masz radio u siebie ? 2din czy 1 din?
-
zmiana xenon na bixenon
Soczewka z b8 jedynie podejdzie do bixa z b6, ale też po delikatnej rzeźbie.
-
Radio nie oryginalne audi a4 b6
Nie da się,
-
Ile mogą być warte takie felgi?
Zależy w jakim stanie
-
Korekta licznika
Zostaw sobie taki, bardziej realny niż ten 270 A tak poważnie to vagiem zmienisz sobie na taki jaki chcesz.
-
Radio Audi A4 B7 2.0 2005
Zainwestuj w zmieniarkę cyfrową Yatour. Wtedy masz możliwość podpięcia karty SD, pendrive i masz auxa. Tania co prawda nie jest, ale jakość dźwięku jest jak z płyty CD. W każdym razie to chyba najlepsza alternatywa jak chce się zostać przy ori radiu.
-
zmienilem radio cd na nieoryginalne i teraz mi obsluga z kierownicy nie dziala
Nie działa i nie będzie
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Właśnie pisałem do tego użytkownika ale aktualnie nie ma soczewek, same adaptery.
-
B6 DIVISION
Chłopaki kto handluje soczewkami z B8 i aktualnie ma je oraz adaptery do montażu w bixach b6 ?
-
Jaki smartfon do 4" polecacie
Ja mam Z3 compact i mogę polecić. Chodzi płynnie, nie przycina się, dobry aparat, podobno wodoodporny aczkolwiek nie testowałem Bateria przy normalnym użytkowaniu wytrzyma spokojnie 2 dni.
-
Kubek zamiast Wizytówki (Pomocy)
Kupujesz kubek w wersji angielskiej, wyciągasz wizytownik razem z esp i wkładasz. Jak jesteś zainteresowany to mam angielski kubek w idealnym stanie
-
Graphite AVF Quattro
Ładna i widać doinwestowana A co za radio tam siedzi ?
-
Zmiana tunelu 1DIN na 2DIN A4 B6/B7
Dokładnie jak kolega wyżej napisał, jest temat jak przerobić 1din na 2 din i tam masz krok po kroku wytłumaczone wraz ze zdjęciami co gdzie podciąć. Jedynie kosza 2 din potrzebujesz koniecznie.
-
Zmiana tunelu 1DIN na 2DIN A4 B6/B7
Trzeba podciąć tunel wtedy wejdzie kosz 2 din
-
postojówki/likwidacja żółci na krótkich
Jest temat na prawie 30 stron, poczytaj sobie.... Na allegro tyle tych żarówek, aby tylko z canbusem żeby nie wywalało błędu
-
1.8 turbo BEX pomoc w rozkodowaniu wlepki
Na nalepce masz napisany kod silnika, a resztę wyposażenia ewentualnie sprawdzaj czy to co ma we wlepce jest w aucie. Wpisuj sobie w dekoder kodów i po kolei wyjdzie Ci jakie wyposażenie
-
Sprawdzenie płyty z mapami
Najpierw sprawdź te płyty na innym rnse. Jeśli będą chodzić, próbuj czyścić, ale nie wiem czy to pomoże, u mnie niestety nie pomogło :/ A wymiana lasera do najtańszych nie należy
-
Sprawdzenie płyty z mapami
U mnie przy walniętym laserze był komunikat, że płyta źle włożona, włóż płytę nawigacyjną, jakoś tak
-
Skrzypiaca roleta avant
Jesteś pewien że to roleta ? Ja u siebie też myślałem, że skrzypi mi roleta, a okazało się oparcie foteli. Wystarczyło psiuknąć w te zawiasy wd i problem ustąpił
-
BEX Wrocław
Już wiele b6 pojawiło się w tym dziale od tego sprzedawcy i chyba żadne nie miało dobrej opinii
-
CHIP LUBELSKIE
Ewentualnie Spanky, polecam. Co prawda to nie lubelskie, ale Otwock, więc też niedaleko
-
Subwoofer i głośniki drzwi tył
Dokładnie coś takiego
-
Subwoofer i głośniki drzwi tył
Potrzebujesz takiego adaptera do podłączenia tylnych głośników i suba w nieoryginalnym radiu.
-
czujnik pdc do avanta czy pasuje od cabrio?
Było nie wysyłać bo zaraz Ci je ktoś podkupi