Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Exmi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Exmi

  1. A jakie masz radio u siebie ? 2din czy 1 din?
  2. Exmi odpowiedział(a) na Flyer temat w Audi A4 B6
    Soczewka z b8 jedynie podejdzie do bixa z b6, ale też po delikatnej rzeźbie.
  3. Zależy w jakim stanie
  4. Zostaw sobie taki, bardziej realny niż ten 270 A tak poważnie to vagiem zmienisz sobie na taki jaki chcesz.
  5. Zainwestuj w zmieniarkę cyfrową Yatour. Wtedy masz możliwość podpięcia karty SD, pendrive i masz auxa. Tania co prawda nie jest, ale jakość dźwięku jest jak z płyty CD. W każdym razie to chyba najlepsza alternatywa jak chce się zostać przy ori radiu.
  6. Exmi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To oddaj
  7. Exmi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Właśnie pisałem do tego użytkownika ale aktualnie nie ma soczewek, same adaptery.
  8. Exmi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chłopaki kto handluje soczewkami z B8 i aktualnie ma je oraz adaptery do montażu w bixach b6 ?
  9. Ja mam Z3 compact i mogę polecić. Chodzi płynnie, nie przycina się, dobry aparat, podobno wodoodporny aczkolwiek nie testowałem Bateria przy normalnym użytkowaniu wytrzyma spokojnie 2 dni.
  10. Kupujesz kubek w wersji angielskiej, wyciągasz wizytownik razem z esp i wkładasz. Jak jesteś zainteresowany to mam angielski kubek w idealnym stanie
  11. Exmi odpowiedział(a) na RRonin temat w Audi A4/S4 B6
    Ładna i widać doinwestowana A co za radio tam siedzi ?
  12. Dokładnie jak kolega wyżej napisał, jest temat jak przerobić 1din na 2 din i tam masz krok po kroku wytłumaczone wraz ze zdjęciami co gdzie podciąć. Jedynie kosza 2 din potrzebujesz koniecznie.
  13. Trzeba podciąć tunel wtedy wejdzie kosz 2 din
  14. Jest temat na prawie 30 stron, poczytaj sobie.... Na allegro tyle tych żarówek, aby tylko z canbusem żeby nie wywalało błędu
  15. Na nalepce masz napisany kod silnika, a resztę wyposażenia ewentualnie sprawdzaj czy to co ma we wlepce jest w aucie. Wpisuj sobie w dekoder kodów i po kolei wyjdzie Ci jakie wyposażenie
  16. Najpierw sprawdź te płyty na innym rnse. Jeśli będą chodzić, próbuj czyścić, ale nie wiem czy to pomoże, u mnie niestety nie pomogło :/ A wymiana lasera do najtańszych nie należy
  17. U mnie przy walniętym laserze był komunikat, że płyta źle włożona, włóż płytę nawigacyjną, jakoś tak
  18. Exmi odpowiedział(a) na baxy temat w Audi A4 B6/B7
    Jesteś pewien że to roleta ? Ja u siebie też myślałem, że skrzypi mi roleta, a okazało się oparcie foteli. Wystarczyło psiuknąć w te zawiasy wd i problem ustąpił
  19. Exmi odpowiedział(a) na botshek temat w Dolnośląskie
    Już wiele b6 pojawiło się w tym dziale od tego sprzedawcy i chyba żadne nie miało dobrej opinii
  20. Exmi odpowiedział(a) na poleczek temat w Lubelskie
    Ewentualnie Spanky, polecam. Co prawda to nie lubelskie, ale Otwock, więc też niedaleko
  21. Potrzebujesz takiego adaptera do podłączenia tylnych głośników i suba w nieoryginalnym radiu.
  22. Było nie wysyłać bo zaraz Ci je ktoś podkupi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.