Treść opublikowana przez Exmi
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Podgrzewane lusterka boczne
Wypnij wkład od lustra i będziesz wiedział czy grzane czy nie
-
> A4 B6 Avant 1.8 T [BFB] _ MAURITIUS BLAU _ LZ5C <
To jak od środka nie wypalone to najważniejsze, choć moje z B8 takie nie są
-
> A4 B6 Avant 1.8 T [BFB] _ MAURITIUS BLAU _ LZ5C <
A jakie soczewki wkładał? Wyjmij soczewkę i zobacz czy nie jest taka sama od środka.
-
Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Jeśli dojdą
-
B6 DIVISION
Platin hell jest szara, silber będzie taka już pod biały podchodzić. Poza tym silber byłaby jakbyś miał jasne wnętrze w aucie. Jeśli fabrycznie miałeś ciemne to lampka będzie platin hell
-
Lubelskie kupie-kosz2din ,klimatronic 2din z grz.siedzenia wszystko z b6
Nie ten dział, napisz to w dziale kupię części samochodowe
-
[B6 AVF Avant Quattro] - droga od biedy do Full'a - Fake S4 280HP, 345/300mm, RS4, Recaro, GTB2060, Q7, RNS-E, Bix, MS Design
Tyle że to są boczki angielskie Fotele właśnie nie brane od Jawora ? Auto bardzo ładne i faktycznie od biedy idziesz w bardzo dobrym kierunku
-
B6 DIVISION
Wiem czym się różni bix od zwykłego xenonu Ale dla osoby która to niekoniecznie odróżnia najłatwiej chyba poznać po kolorze środka jakim jest "siwy" jak już tak czepiasz się kolorów
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Na pierwszy rzut oka bixy od zwykłych xenonów różnią się tym że bixenon ma czarne środki
-
ile warte naglosnienie , wzmacnia radio tuba?? prosze o wycene
Wzmak i skrzynia około 300zł, nikt więcej raczej za to nie da, bo to akurat nie są sprzęty dobrze grające tylko tłuczące
-
Skradzione
Upodobali sobie w Lublinie Audi... To już kolejna, wcześniej kradli głównie A6 C6, ale A4 też.
-
Co trzeba zrobić aby włożyć radio rns-e
Radio, tunel 2din, ewentualnie dociąć swój, kosz, klimatronik, popielniczka
-
Wakacje w Chorwacji
Tyle że w compensie nie da się samego assistance kupić, trzeba mieć tam oc żeby sobie dokupić
-
Spotkania na drodze
To prawdopodobnie moje
-
ASO w Lublinie
https://a4-klub.pl/profile/16277-m1chal/
-
ASO w Lublinie
Na forum jest chłopak który pracuje w ASO i może Ci załatwić co potrzebujesz.
-
Demontaż przycisków Radia i
Nie wiem jak z klimy, ale z radia wystarczy odkręcić przedni panel, później wyświetlacz od panelu i zostają na ramce same przyciski które wystarczy wypchnąć dość mocno i wyskoczą same. Podejrzewam że z klimatronikiem jest podobnie
-
Zamiennik grilla s4/sline
Tylko ori, zamienniki to chyba są tylko takie bez znaczka co kiepsko wygląda, ewentualnie inne podróbki. Od S4 robi robotę