Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pb34499

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pb34499

  1. A skrzynia z oznaczeniem FTM będzie ok?
  2. witam Sprawdziłem co piszę na dyfrze i jest napis: EUB 270502.
  3. Ok. Jak znajdę oznaczenie to od razu będę pisał.
  4. Myślę że będzie za krótki, ale to koszt 200 zł.
  5. Automat był na pewno. Taki jak w 2.5 TDI. Kupiłem wszystko oprócz ..... skrzyni biegów.
  6. Witam. Jesteśmy w trakcie przekładki FWD na Quattro w a4 b6. Kupiliśmy kompletny napęd z zawieszeniem, wózkiem, dyfrem, póosiami, zbiornikiem paliwa itd.... cały komplet z 2.5 TDI. Zawieszenie już wisi i w tym momencie pojawia się pytanie.... Wsadzamy to do 1.9 TDI AVF sedan '04, jaką skrzynie biegów musimy kupić, z tego co się orientuje to na dyfrze piszę 111. Jakie musi być przełożenie lub oznaczenie skrzyni? Z tego co wiem to GBC na pewno były w 1.9 TDI. Jest ktoś wstanie mi pomóc?
  7. pb34499 opublikował(a) temat w Audi A4/S4 B6
    Jako że nowy to napiszę coś po krótce o swojej b6. Kupiłem miała przejechane 230k, przy 240 wgrana mapą 10%.... 12% :D, później mod fmic, hybryda gtb1749 większy ssący, 10-stycznia dzwon . Po kolei, wyciągnięty silnik, nowe panewki wał bez szlifu, blok do honowania + nowe pierścienie, głowica .... zrobione gniazda pompowtryskiwaczy, itd itp. w załączniku więcej :), kolektor (się spawa ) pod turbo GTB2260V z MB, napęd.... zmieniam FWD na Quattro przygotowane do włożenia, Pompki BA wysłane do przerobienia Firad ASLA150P1043 HF100%. Oby wszystko poszło tak jak się należy. Myślę że projekt będzie ukończony najpóźniej do połowy Marca tego roku wklejam kilka fotek
  8. Jak nie ma to trzeba go zorganizować ja się piszę ;-)
  9. Dziś was odwiedzę, tylko nie śmiać się że zderzaka po dzwonie z zajacem ;-)
  10. O której jest dziś spot w Gliwicach i w którym miejscu?
  11. Oczywiście można przyjechać? Czy tylko zaproszenie dla określonej społeczności?
  12. Ok. A gdzie ten grill? Bo chętnie bym was odwiedził.
  13. Super już wiem jak trafić.... Ale kiedy ?
  14. A kiedy jest jakiś spocik? dokładnie to Jaworze pod kościołem?
  15. W każdy wtorek?
  16. Kiedy chłopaki następny spot? Chętnie wpadnę Ale nie śmiejcie się bo ja dopiero A4 B6 kupiłem i jest full w oryginale
  17. Ja dopiero nowy chętnie bym przyjechał dziś na spot, ale dopiero teraz przeczytałem. Kiedy następny?
  18. Witam, dołączyłem do waszego forum od dzisiaj, ponieważ 5 maja br. zakupiłem Audi A4 B6 1.9 TDI 130KM sedan z 2004 roku. Samochód do poprawek lakierniczych (porysowany), ma przejechane 220 tyś. przebieg udokumentowany. Obecnie samochód stoi u lakiernika. Więc niebawem jak go odbiorę to powrzucam jakieś zdjęcia. Jestem na kupnie ALU 18" nie wiem czy to dobra decyzja, więc jeżeli możecie to podzielcie się opiniami na temat felg. Pozdrawiam Przemek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.