Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

garf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. garf odpowiedział(a) na Cukier191 temat w Audi A4 B6/B7
    Sprawdz czy nie masz mokro po prawej stronie silnik tam gdzie filtr oleju. Moze byc ,ze przez krociec przy bloku juz leci
  2. Na te chwile dalem przescieradlo na te plamy a od jutra zaczynam dzialac z ta piana do tapicerek i dywanow Pozdrawiam
  3. Niestety plamy mam od rogu kanapy- czyli i plecy jaki i siedzisko jest ujeb....
  4. Panowie wczoraj do auta wkladalem rower i musialem kanape polozyc Przy tym mialem banke z plynem chlodniczym ktora polozylem na glebe (okazalo sie ,ze korek nie byl wystarczajaca dokrecony i plamy na kanapie gotowe ) Jak to teraz usunac ? Czy najlepiej dac do wyprania myjniom ktore sie tym zajmuja- jakie sa koszta(calego wnetrza z ta nieszczesna kanapa) Pozdrawiam
  5. 230 tysi Potwierdzone ze szwedzkiej strony bo auto bylo sciagane Pozdrawiam
  6. zakupione i zalozone mam 225 45 - w takim wypadku pozostaje mi zmienic tyl na ten sam profil A co do 225 50 to troche byly wysokie i to przekonalo mnie do 225 45 Pozdrawiam
  7. Tylko ,ze ja pytalem Czy rozmiar przedni 225 45 moze byc z tylem 225 50 Pozdrawiam Zawartość dodana 2 minutes later A na forach pisza ze 225 45 jest jak najbardziej ok- wiec (na pale ) nic nie kupowalem
  8. Wydaje mi sie ,ze 225 dobrze leza - napewno lepiej niz poprzednie- uwazasz ,ze z tym co mam zle bedzie sie smigalo? Zastanawia mnie czy z tylu musze zmienic opony czy moga zostac
  9. Z tego co czytalem to do 17 polecane sa 225 45 Ja jak zakupilem auto to opony mial rozmiar225 50 Wydawalo mi sie ,ze sa troche za duze i postanowilem zakupic na przod 225 45 a na tylnej osi zostawilem bo sa w dobrym stanie Dodam ,ze te przednie od wewnetrznej strony byly bardziej zmeczone
  10. mam wrazenie ze abs szybciej sie zalacza ale dziala bo sprawdzalem ze 100 do zera i hamuje bez wiekszego poslizgu
  11. Witam Mam pytanko Czy moga byc inne rozmiary na osiach Ja mam u siebie przod 225 45 17 tyl 225 50 17 Przednie mi sie zmeczyly wiec zakupilem nowe o innym rozmiarze Moze tak byc czy musze zmienic rowniez tyl? Pozdrawiam
  12. 230 km sprawdzone - bo ze szwecji pozdrawiam
  13. Dla mnie troche dziwne by bez modyfikacji avj mial 157 i 240nm fabrycznie
  14. hmm To ciekawe czemu mi tak fabryka pokazala Turbo zdrowe cisnienie na tlokach ponad 11 cisnienie oleju w normie katalogowo jest 150km i 215 nm mi pokazalo 147 i 213nm Wydawalo mi sie ze jest norma Zawartość dodana 0 minutes later hmm To ciekawe czemu mi tak fabryka pokazala Turbo zdrowe cisnienie na tlokach ponad 11 cisnienie oleju w normie katalogowo jest 150km i 215 nm mi pokazalo 147 i 213nm Wydawalo mi sie ze jest norma
  15. Mi sie wydaje ,ze cos miales zmienione przed swoim softem bo avj na seri ma okolo 150 i 215 nm . Moze turbinka byla kiedys wymieniana i zamontowano k03s

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.