Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

garf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez garf

  1. garf odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam Postaram sie rowniez przybyc o ile okolicznosci mi beda sprzyjajace
  2. Witam Tez myslalem o takim gadzecie, mam halogeny i wydaje mi sie ,ze swietnie by sie sprawdzily. Zobaczym Teraz mam innne wydatki
  3. garf odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    Wiec moge spac spokojnie. Dziekuje za pomoc w diagnozie Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
  4. garf odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    Cos tam poczytałem To jakas pompa powietrza ktora wspomaga podczas rozruchu na zimnym silniku. Wydaje mi sie ze nie ma się czym przejmowac,choc z drugiej strony po cos to wymyslili. Jutro z ranca sprawdze i wypneten bezpiecznik Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka Powiedzcie mi jeszcze jedno. Czy to buczenie na zimnym to norma w tych autach. Nie jest to moze upierdliwe ,ale jak dla lajka zastanawiajace
  5. garf odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    Czy to cos poważnego? I co to jest ta pompa sai? Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
  6. garf odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    Witam A ja mam buczenie z przodu na zimnym silniku. Po 10 -20 sekundach mija. Zastanawiam sie co to moze byc z katem cos nie chalo. Prosze o wskazowki Pozdrawiam Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
  7. A jak i czym najlepiej przekonserwowac ten zamek w drzwiach? Pozdrawiam
  8. dzieki za wskazowki jak znajde chwilke to wezme sie za te kable .
  9. Jak zdjac tą harmonijke zeby polutowac nowe kable. Od strony nadwozia schodzi elegancko ,ale przy drzwiach to nie wiem jak sciagnac:( Pozdrawiam
  10. Witam Ja jak sprawdzalem kable w harmonijce to okazalo sie,ze sa popekane. Efekt tego jest taki ze raz swieci a przewaznie nic nie wyswietla i problem dotyczy rowniez glosnikow. Poradzcie mi czy mam wymieniac cale wiazki czy moze jakis inny patent macie na ta dolegliwosc. Pozdrawiam
  11. Ja u siebie mam podobnie. Z taka roznica ,ze raz swieci a w wiekszosci niestety nic nie ma. Sprawdzilem polaczenie kabli miedzy drzwiami a nadwoziem i widac ,ze kable maja popekana otuline i chyba wiazki mam do wymiany . Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.