Treść opublikowana przez garf
-
Gumy stabilizatora tył
Witam Pisz do WANDEJA z auto unia ja kupowalem ostatnio laczniki z gumami przod i tyl Szybka wysylka i dobre ceny Pozdrawiam
-
Spociki Łódzkie
Witam Mam w planach podjechać Jeszcze nie wiem o ktorej bede Celuje miedzy 19 a 20 Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka Pozdrawiam Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
-
Klimatyzacja
Witam Dolacze sie do pytanka poprzednika Mam nieszczelna chlodnice klimatyzacji i nie wiem czy wymieniac czy moze istnieje mozliwosc uszczelnienia Nieszczelnosc widac po przewodach ktore biegna przy chlodnicy jest korozja Jest w Lodzi godny polecenia serwis klimy? Pozdrawiam
-
Guz na oponie
Raczej jak napompujesz to widac elegancko:)
-
Spociki Łódzkie
Kolego jezdze czasami na ten spot i jest OK Sa golfy ,ale tez inne auta Ja mam a4 b6 1,8t i lubie pogadac o innych autach 4,2 jaki masz w opisie bardzo mnie ciekawi i z checia pogadalbym na temat eksploatacji itp. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy Zapraszam na spot czwartkowy na wlokniarzy
-
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
Wesolych i rodzinnych Pozdrawiam Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Łódzkie
Dobry wieczór Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
-
Kierunkowskazy szaleją
Zaraz sprawdzę i prysne wd40 Zobaczymy Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka Kolego piwko dla Ciebie Popruskalem poruszalem i przestalo Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka Myslalem ze juz sie uspokoilo ale niestety dalej jak dam prawy kierunek to pali sie lewy i jak delikatnie cofne przekaznik to zapala prawy. Chyba wymiana mnie czeka . ktos poradzi jak jest z ta robotą? Pozdrawiam Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
-
Kierunkowskazy szaleją
Kolego mam to samo co Ty Rozwiazales sprawę bo nie wiem co robic Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Łódzkie
Moze sie wybiore. Zone z dzieciakami odstawie na sklepy
-
Klima zimą
Zaraz Ale kompresor powinien raz na jakis czas pochodzic
-
wtryskiwacze 1.8t
Kolego ,a moze oring puszcza i wymiana jego wystarczy. Mi na czterech wtryskach sie poci ,ale silnik rowno pracuje wiec zajme sie wymiana oringow po nowym roku bo pod choinke prezenty czas kupowac
-
Znaczenie ET Felgi
Juz koledzy podjechalem do wulkanizatora i ugadalem sie na zamiane w et 43 lub troche mniejsze. Okazyjnie kupilem te et50 bo za 200 stowy. Zamieni sie i bedzie OK. pozdrawiam Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
-
Znaczenie ET Felgi
Powiedzcie mi czy felga 16" 6j et 50 beda pasowac na zime do a4 b6? Pozdr Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
-
gumowe dywaniki adekwatne do ceny
Masz w ogl komercyjnych Artur10a . Wejdz w zakladke i znajdziesz Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
-
gumowe dywaniki adekwatne do ceny
Kolego na forum jest gosc co sprzedaje dobre dywaniki. Chwala sobie jego towar. Sprawdz Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
-
Napinacz lancuch rozrzadu jaki wybrac gdzie zakupic
Na temat napinaczy jest sporo na tym forum. Cena ktora podales jest ciekawa 1400 zl Ja z tego co sie orientuje to jest albo zamiennik za 500-600 albo ori za okolo 2000 tysie
-
gumowe dywaniki adekwatne do ceny
Witam Tez szukam dywaniki gumowe i ogladalem na gieldzie w Łodzi i powiem Ci,ze jakosc tych dywanikow jest srednia i wole wydac te 40 dyszek wiecej zeby miec cos solidnego. Odradzam zakupu tych, jest ich pelno na allegro itp. w podobnej cenie.
-
Spociki Łódzkie
Witam Ja dzisiaj w pracy do oporu i niestety nie mogłem podjechac . Mam nadzieje ,ze za tydzien sie zjawie. Pozdrawiam
-
Co ile wymiana rozrządu w A4 B6 2.0 ALT?
Jak auto masz tydzien to miales ukryta wade Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka Skontaktuj siw ze sprzedawcą. Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka Z tego co sie orientuje to chyba. Do miesiąca od zakupu auta. Pewności nie mam niech wypowie się ktoś bardziej zorientowany Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
-
Co ile wymiana rozrządu w A4 B6 2.0 ALT?
A co się stało? Jakieś objawy byly wczesniej
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Mam znajomego co pracuje w wv moze cos mi podpowie jak ma sie sprawa napinaczy i skad je zdobywaja.
-
Bicie na przednim kole
KOlego , klocki zmieniales ,a tarcze?? Jezeli sa krzywe to bedziesz mial efekt bicia przy mocnym chamowaniu
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Szczerze mowiac obstawiam ,ze ASO montuje napinacze ktore mozna kupic za 500 zl na allegro. Czy ktos mial przyjemnosc wziasc do reki napinacz kupiony w aso i ten Febi z allegro??