Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

garf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez garf

  1. garf odpowiedział(a) na Skruszo temat w Audi A4 B8
    Witam Pisz do WANDEJA z auto unia ja kupowalem ostatnio laczniki z gumami przod i tyl Szybka wysylka i dobre ceny Pozdrawiam
  2. garf odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam Mam w planach podjechać Jeszcze nie wiem o ktorej bede Celuje miedzy 19 a 20 Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka Pozdrawiam Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
  3. garf odpowiedział(a) na C. temat w Łódzkie
    Witam Dolacze sie do pytanka poprzednika Mam nieszczelna chlodnice klimatyzacji i nie wiem czy wymieniac czy moze istnieje mozliwosc uszczelnienia Nieszczelnosc widac po przewodach ktore biegna przy chlodnicy jest korozja Jest w Lodzi godny polecenia serwis klimy? Pozdrawiam
  4. Raczej jak napompujesz to widac elegancko:)
  5. garf odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kolego jezdze czasami na ten spot i jest OK Sa golfy ,ale tez inne auta Ja mam a4 b6 1,8t i lubie pogadac o innych autach 4,2 jaki masz w opisie bardzo mnie ciekawi i z checia pogadalbym na temat eksploatacji itp. Pozdrawiam
  6. witamy Zapraszam na spot czwartkowy na wlokniarzy
  7. Wesolych i rodzinnych Pozdrawiam Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
  8. garf odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dobry wieczór Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
  9. garf odpowiedział(a) na egon@ temat w Audi A4 B6/B7
    Zaraz sprawdzę i prysne wd40 Zobaczymy Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka Kolego piwko dla Ciebie Popruskalem poruszalem i przestalo Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka Myslalem ze juz sie uspokoilo ale niestety dalej jak dam prawy kierunek to pali sie lewy i jak delikatnie cofne przekaznik to zapala prawy. Chyba wymiana mnie czeka . ktos poradzi jak jest z ta robotą? Pozdrawiam Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
  10. garf odpowiedział(a) na egon@ temat w Audi A4 B6/B7
    Kolego mam to samo co Ty Rozwiazales sprawę bo nie wiem co robic Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
  11. garf odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Moze sie wybiore. Zone z dzieciakami odstawie na sklepy
  12. garf odpowiedział(a) na petrosdbz20 temat w Audi A4 B5
    Zaraz Ale kompresor powinien raz na jakis czas pochodzic
  13. garf odpowiedział(a) na husajn22 temat w 1.8T
    Kolego ,a moze oring puszcza i wymiana jego wystarczy. Mi na czterech wtryskach sie poci ,ale silnik rowno pracuje wiec zajme sie wymiana oringow po nowym roku bo pod choinke prezenty czas kupowac
  14. Juz koledzy podjechalem do wulkanizatora i ugadalem sie na zamiane w et 43 lub troche mniejsze. Okazyjnie kupilem te et50 bo za 200 stowy. Zamieni sie i bedzie OK. pozdrawiam Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
  15. Powiedzcie mi czy felga 16" 6j et 50 beda pasowac na zime do a4 b6? Pozdr Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
  16. Masz w ogl komercyjnych Artur10a . Wejdz w zakladke i znajdziesz Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
  17. Kolego na forum jest gosc co sprzedaje dobre dywaniki. Chwala sobie jego towar. Sprawdz Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
  18. Na temat napinaczy jest sporo na tym forum. Cena ktora podales jest ciekawa 1400 zl Ja z tego co sie orientuje to jest albo zamiennik za 500-600 albo ori za okolo 2000 tysie
  19. Witam Tez szukam dywaniki gumowe i ogladalem na gieldzie w Łodzi i powiem Ci,ze jakosc tych dywanikow jest srednia i wole wydac te 40 dyszek wiecej zeby miec cos solidnego. Odradzam zakupu tych, jest ich pelno na allegro itp. w podobnej cenie.
  20. garf odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam Ja dzisiaj w pracy do oporu i niestety nie mogłem podjechac . Mam nadzieje ,ze za tydzien sie zjawie. Pozdrawiam
  21. Jak auto masz tydzien to miales ukryta wade Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka Skontaktuj siw ze sprzedawcą. Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka Z tego co sie orientuje to chyba. Do miesiąca od zakupu auta. Pewności nie mam niech wypowie się ktoś bardziej zorientowany Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
  22. A co się stało? Jakieś objawy byly wczesniej
  23. Mam znajomego co pracuje w wv moze cos mi podpowie jak ma sie sprawa napinaczy i skad je zdobywaja.
  24. KOlego , klocki zmieniales ,a tarcze?? Jezeli sa krzywe to bedziesz mial efekt bicia przy mocnym chamowaniu
  25. Szczerze mowiac obstawiam ,ze ASO montuje napinacze ktore mozna kupic za 500 zl na allegro. Czy ktos mial przyjemnosc wziasc do reki napinacz kupiony w aso i ten Febi z allegro??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.