Treść opublikowana przez garf
-
Spociki Łódzkie
Witam Postaram sie rowniez przybyc o ile okolicznosci mi beda sprzyjajace
-
Moduł doświetlania zakretów Audi A4 B6 przerobienie
Witam Tez myslalem o takim gadzecie, mam halogeny i wydaje mi sie ,ze swietnie by sie sprawdzily. Zobaczym Teraz mam innne wydatki
-
Buczy przy porannym odpaleniu
Wiec moge spac spokojnie. Dziekuje za pomoc w diagnozie Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
-
Buczy przy porannym odpaleniu
Cos tam poczytałem To jakas pompa powietrza ktora wspomaga podczas rozruchu na zimnym silniku. Wydaje mi sie ze nie ma się czym przejmowac,choc z drugiej strony po cos to wymyslili. Jutro z ranca sprawdze i wypneten bezpiecznik Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka Powiedzcie mi jeszcze jedno. Czy to buczenie na zimnym to norma w tych autach. Nie jest to moze upierdliwe ,ale jak dla lajka zastanawiajace
-
Buczy przy porannym odpaleniu
Czy to cos poważnego? I co to jest ta pompa sai? Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
-
Buczy przy porannym odpaleniu
Witam A ja mam buczenie z przodu na zimnym silniku. Po 10 -20 sekundach mija. Zastanawiam sie co to moze byc z katem cos nie chalo. Prosze o wskazowki Pozdrawiam Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
-
Po otwarciu drzwi nie zapala się lampka
A jak i czym najlepiej przekonserwowac ten zamek w drzwiach? Pozdrawiam
-
Na wyświetlaczu nie pokazuje otwartych drzwi
dzieki za wskazowki jak znajde chwilke to wezme sie za te kable .
-
Na wyświetlaczu nie pokazuje otwartych drzwi
Jak zdjac tą harmonijke zeby polutowac nowe kable. Od strony nadwozia schodzi elegancko ,ale przy drzwiach to nie wiem jak sciagnac:( Pozdrawiam
-
Na wyświetlaczu nie pokazuje otwartych drzwi
Witam Ja jak sprawdzalem kable w harmonijce to okazalo sie,ze sa popekane. Efekt tego jest taki ze raz swieci a przewaznie nic nie wyswietla i problem dotyczy rowniez glosnikow. Poradzcie mi czy mam wymieniac cale wiazki czy moze jakis inny patent macie na ta dolegliwosc. Pozdrawiam
-
Po otwarciu drzwi nie zapala się lampka
Ja u siebie mam podobnie. Z taka roznica ,ze raz swieci a w wiekszosci niestety nic nie ma. Sprawdzilem polaczenie kabli miedzy drzwiami a nadwoziem i widac ,ze kable maja popekana otuline i chyba wiazki mam do wymiany . Pozdrawiam