-
Błotnik przedni lewy - nowy?
Co myślicie o takim rozwiązaniu? http://allegro.pl/blotnik-lewy-prawy-audi-a4-b6-ocynk-lx7z-grafit-i5812891185.html Pogniotłem sobie błotnik i najwygodniej by było go wymienić na używany w kolorze. Niestety obdzwonione całe allegro i inne. Bez skutku. Tutaj podobno nowy jakiś zamiennik. Malowany pod kolor z tabliczki. Myślicie że odcień będzie pasował? Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
-
3.0 V6 Manual Q - pakiet startowy - porady dla kupującego
Ja za rozrzad dalem okolo 1500 zl z robocizna i taka z grubsza regulacja slynnych fazatorow Grupa 93 moze nie na zero ale w normie. Max 7 chyba Olej do tego w innym terminie robiony to 300 z hakiem + filtr jakies grosze raczej (olej liqui moly 5W30) Co do tego za ile 3.0 zeby polatalo? Ja kupilem za 19 000. Po miesiacu wywalilo dwumase... Wiec zrobienie pakietu startowego, sprzeglo komplet, lpg... Razem ze 28 000 :/ Ale mimo wszystko zadowlony jestem Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
-
ruras2 obserwuje zawartość Audi A4 B6
-
3.0 V6 Manual Q - pakiet startowy - porady dla kupującego
Jeszcze mi się nasunęło pytanie do użytkowników ASNa... Mam 3.0 quattro w manualu 6 biegow sedan. I pytanie. Na 6 biegu przy obrotach 3000 jaka powinna być prędkość? Zauważyłem u siebie że mam 110 - 115 km/h. Wydaje mi się mało. Czy tak ma być? Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
-
14. czerwca, godzina 13:00 Kartingi Motoarena Toruń
Jak świeżaki też mogą się pokazać to ja się piszę 1. jedrekx 2. eltom 3. bartekzks 4. bula87 5. przemciotorun 6. Wkasza 7. emka11 8. ruras2 9. ...
-
[Newbie] Kujawsko-pomorskie
Świeżo upieczony posiadacz A4 melduje się w Kuj-Pom. Witam i pozdrawiam!
-
[B6 ASN] 3.0 V6 Sedan quattro LZ5L Metalic ! [BDG]
Witam! Jak się machina sprawuje? Kilka dni temu kupiłem sobie coś takiego i potrzebowałbym pomocy i konsultacji Głównie chodzi o to czy w moim wszystko jest ok czy może coś trzeba poprawić. Nie mam z czym porównać a to moje pierwsze audi i do tego w quattro więc porównanie z takim samym modelem byłoby najbardziej rzetelne. Możliwy mały spot na 2 samochody? Pozdrawiam
-
3.0 V6 Manual Q - pakiet startowy - porady dla kupującego
Witam! Wczoraj kupiłem takie A4 B6 o jakim piszesz. Z tym że brałem w ciemno bez konsultacji i zobaczymy co dalej będzie Póki co mi pasuje tylko sprzęgło trajkota, czego nie zauważyłem przy kupnie bo siedząc w środku tego nie słychać. Również chętnie poznam odpowiedzi na Twoje pytania Jak byś miał jakieś pytania do świeżo upieczonego użytkownika to chętnie odpowiem.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam! Od dziś stałem się posiadaczem A4 B6 3.0 benzyna Quattro. Na początek przygody z audi mam problem ze sprzęgłem. Czeka mnie wymiana (hałas po wciśnięciu sprzęgła) Może ma ktoś w okolicy podobne audi ale w pewnym i "nie ma się do czego przyczepić" stanie? Chętnie bym porównał co przy moim jeszcze nie domaga Pozdrawiam ruras2