Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ditomee

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ditomee

  1. Witam chcialem wymienic jeden wtrysk w swojej Audi 1.9tdi brb poniewaz na vagu pokazuje +1 reszta to 0.20 0.25 0.30 mniej wiecej , i teraz pytanie do mojego audi podchodzi wtrysk o numerze 038130073BP 0414720314 o tym samym numerze jest wtrysk do vw polo 1.4 3 cylindry i tak pomyslalem ze polo bedzie mialo mniej przejechane i bym uzyl takiej uzywki , co o tym myslicie .
  2. No troszkę krzywka jest na godzinie 11 nie 12 tak jak na filmiku 26minuta
  3. Witam po sprawdzeniu na zegarze punkt idealny 0 dla pompowtryskiwacza jest właśnie kiedy krzywke jest dokładnie w środku tego kolka od dzwigienki , nie w górę jaką jest powszechna opinia .Dziekuje za wszelką pomoc życzę powodzenia i polecam regulację co 50.000. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  4. Czy może tak jak gość mówi w 26 minucie ??
  5. Witam w jakie pozycji mają być krzywki przy ustawieniu pompowtryskiwaczy bez użycia zegara .
  6. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Robiłem z wymianą walka , tak że może ten osad z przed wymiany uszczelniaczey , jak by nie było to po wymianie uszczelniaczy , walka itd , dalej ubywa oleju 50ml na 1000km Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  7. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Dziś robiłem pierwsze czyszczenie baku plus obmycie pompy paliwa , za tydzień wymianą pompy tandem filtra paliwa i rozebranie pompy i wymycie smoka Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  8. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Czyli co to za sugestia i jak się ich pozbyć ? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  9. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Już podpiolem fotki pod inny mój post ale tu też wkleję Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  10. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Za namową kolegi Bodek66 dziś sprawdziłem pompę , już po odpieciu przewodów widoczna była na moje oko ropa Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  11. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Tu lepiej widać Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  12. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Może zły Soft bo coś było robione Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  13. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Byl dlatego tez robilem palowo brudne i nierówna praca na jalowym Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  14. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Tu paliwo z weza przed filtrem , przekrecony kluczyk stacjyjki i spuszczone do sloika , czysciutkie Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  15. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Robio e tylko na postoju Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  16. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    To paliwo wylalem z filtra paliwa Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  17. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Te kropeczki czarne to syf ,) Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  18. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Robiłem taka operacje że odpiolem wąż paliwa co idzie do filtra paliwa przy filterze przekraczając kluczyk napelnilrm pół słoika i paliwo było czyszciutkie Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  19. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    A myślałem o pompie tandemowej ,) Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  20. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Czy telepanie silnika na wolnych też może to powodować ?? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  21. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Tak było tam trochę oleju Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  22. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Udzczelka Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  23. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Właśnie wymieniłem uszczelke tandem na nową ponieważ mechanicy posmatowali sylikonem może będzie lepiej , uszczelniacze wymieniłem , jak wykluczyć popękane glowice Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  24. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Wierzyłem pompe i na wolnych obrotach 900 4.3 bara 1500 6.3 bara 2000 7.5 bara 3000 8.2 4000 9.2 bara Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  25. Ditomee odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    Więc tak sprawdziłem po wymianie filtra paliwa już tankowanego tylko w UK i są czarne kropki cokolwiek to jest Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.