Co byś obstawial,myślę żeby jak najszybciej zaprowadzić auto do mechanika i żeby to zrobić tyle że jestem za granicą i jest lipa
Bo do polski nawet nie mam co myśleć żeby zrobić te 1400 km bo to by było głupota i zabiciem auta
Samochód kupiłem tydz wczoraj zrobiłem 150 km było troche katowane dopiero w drodze powrotnej wywalilo mi błąd na początku a nie wiem jaki olej był wlewany itp gdyż dopiero mam jechać na wymianę i zrobić serwis auta ale ze wywala mi błąd to mam teraz problem
Przebieg auta 145 tys km więc możliwe aby pompa siadla?
Witam mam problem z Audi wyskakuje mi błąd cisnia oleju po przejechaniu kilki km do serwisu całkowitego oleju zostało mi 4600 km olej wymieniany co 15 tys,na bagnecie jak patrzyłem jest wartość średnia między minimum a maximum. Co robić waszym zdaniem
Witam czy jest opcja wymiany Skrzyni Tiptronic na manual w audi a4b7 2. tfsi quattro? Czy ktos z was wykonywal juz taki zabieg i jakie sa koszta orientacyjne ?