Treść opublikowana przez Mizur138
-
Audi A4 B7 1.8T Quattro
No niestety nie Ori,jak patrzyłem ile Ori kosztuja to szkoda wydawac az tyle kasy bo znalazlem aby dosc drogo ;/
-
Audi A4 B7 1.8T Quattro
Smok-a masz w misce olejowej,jest to cos typu sitko itp,jego nie trzeba płukac,on poprostu zdarza sie ze zapycha sie syfem wtedy miska w dol i czyszczenie bo pozniej moga byc wieksze problemy... Panowie co myslicie na temat tych kołek,troszke sie na nie napalilem i włozyl bym 19' zamiast moich 18' :0 http://ldprestige.com/jante/atom-5 Tak to wyglada podgladowa na RS4
-
Lampy Przod
Dzieki pomocy kolegi z forum dowiedziałem sie o opcji przerobienia przednich lamp w linku wiecej info i tez co o tym myslicie warte swieczki ? http://allegro.pl/audi-a4-b7-8e-bi-xenon-drl-montaz-oryginal-bosch-i5329830032.html
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
Nowe buty i jest na duzy plus,tak jak bym swoja widzial po modach
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Jest Ktos w stanie zrobic takie lamki na tyl do sedana na zamowienie ? Prosze o wiadomosc PW
-
Lampy Przod
jak się koledze podobają to niech kupuje chociaż w tej cenie można dorwac ori bixy Tez wlasie mysle nad ta wymiana,ale bixow nie wloze do zwyklego zderzaka bez spryskow tak wiec zostaje wymiana zarowki na jakas fajna i tutaj pytanie co byscie polecicli zeby to dawalo fajny efekt wizualny i dobrze swiecilo.
- Spalanie
-
pokrywa zaworow
No jakis pseudo mechanik to tak robil ze az zerwał gwint i dwoch srub nie da sie dokrecic,wypada aby gwintowac na srube 7 bo ori sa 6,wiec wychodzi na to ze trzeba podjechac do mechanika i niech nawierca gwint.
-
Audi A4 B7 1.8T Quattro
Własnie narazie odkładam odkładam,wroce do pl i bede rezał srodek,troche szkoda własnie ze nie ma szybra bo to jednak fajna sprawa, Koła 18 cali,moze tak to wyglada bo zawiecha w S Line,ale narazie nie ruszam nic,pierw srodek potem bedzie działane wszytsko zewnatrz
-
Audi A4 B7 1.8T Quattro
Mała sesyjka OOOO v
-
pokrywa zaworow
Witam Silnik 1.8T Mam problem z pokrywa zaworow okazalo sie ze z tylu silnika cieknie olej,silnik ładnie wyczyscilem i wyszlo ze to pokrywa zaworow,a bo głebszej diagnozie wyszlo ze jakis mechanik zerwal gwint na srubach i nie mozna dokrecic dobrze pokrywy,tak wiec zalozylem nowa uszczelke i dałem dłuzsze sruby ale niestety nic to nie pomoglo,dodam jeszcze gdy była zdejmowana pokrywa była ona przyklejona na silikon,zapewne cel taki zeby nie ciekl olej. I tutaj do was pytanie co moge zrobic w tej sytłacji,bo naprawde mnie ona irytuje tym bardziej ze na kazdych swiatłach czuc spalony olej dosc mocno. Myslalem zeby nagwintowac nowe otwory i zmienic srube z 6 na 7 tylko takie pytanie gdzie moge dostac takie sruby,prosil bym o pomoc osob ktore to robily lub wiedza co i jak. Pozdrawiam
-
Audi A4 B7 1.8T Quattro
Sterowanie nawigacją. Fajny furacz. Wyrwać taki setup nie jest łatwo. Teraz tylko działać Dziekuje wszystko w swoim czasie bedzie działane,akurat w pl bede w lipcu na dłuzszy czas wiec napewno troche sie pozmienia wewnatrz i zewnatrz.
-
Audi A4 B7 1.8T Quattro
Ori z A3 nie wejda bez zadnych przerobke do B7 ?
-
Swap Silnika BFB na BEX 1.8T
W sobote prowadze auto do mechanika,widac ze leci z gory po silniku z prawej strony,kolo glowicy sucho,pod klawiatura tez. Druga sprawa nagle wzroslo mi spalanie,gdy zapale auto spalanie pokazuje na poziomie 20l/100km bardzo dziwne,przejechalem 1 km dalej identycznie,moze troche spadlo ale gdy auto pozostawilem zapalone na postoju spalanie srednie caly czas roslo nawet do 24,5l a spalanie tym czasowe bylo na poziomie 36L czy to normalne objawy ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam posiadam B7 1.8T Quattro chciałbym wsadzic cos lepszego na przod i tył co byscie polecili bez przerobek,tak zeby to hamowało i wygladalo. Pozdrawiam
-
Audi A4 B7 1.8T Quattro
Powiedzcie mi czy tarcze,klocki,zaciski podejda od RS4 bez przerabiania,mowa tutaj o przodzie i tyle ???
-
Audi A4 B7 1.8T Quattro
https://www.google.pl/search?q=audi+a4+b7+sedan+led&biw=1280&bih=752&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=V2ctVfnpL9PLaLOLgaAG&ved=0CCgQ7Ak#imgrc=ZcVWegMipkeX2M%253A%3BTeown0R48AjIBM%3Bhttp%253A%252F%252Fi156.photobucket.com%252Falbums%252Ft31%252Fs10tyg%252FA4RearLeds.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.netupdate.net%252Fnews%252Fcorner-light-audi-a4-b7%3B1024%3B683 Zobaczcie to:-)popatrzcie sobie na tego sedana niebieskiego z silnikiem 2.0 T ,z ledami z tyłu ,taki efekt mi sie podoba Własnie ten sam motyw i mi sie podoba
-
Audi A4 B7 1.8T Quattro
Podpinam sie,tez mnie ciekawi co i jak
-
Audi A4 B7 1.8T Quattro
Tak o całe lampy,niestety chinskich jest duzo za okolo 1000 zl ale troche boje sie jakosciowo,no i wiadomo co ori to ori ale ciezko znalesc cos fajnego.
-
Audi A4 B7 1.8T Quattro
Przelozyłem plany na inny termi,narazie pojezdze na Castrolu wroce do kraju wtedu zabiore sie za to co trzeba. Zastanawiam sie tez czy na tył nie wrzucic fajnych led-ow
-
Paliwa do naszych 1.8 T , PB 95, 98, czy może 100 ??
Witam ostatnio zalałem 102 DTM benzyne na niemieckiej stacji i musze stwierdzic ze odczulem roznice pracy silnika,lepiej chodzil i sie zbieral. W polsce leje aby 98 czasami 95
-
Swap Silnika BFB na BEX 1.8T
Hmm aktualnie jestem za granica bynajmniej do konca lipca,caly czas przed jazda sprawdzam stan oleju,ale tez musze powiedziec ze duzo nie jezdze bo to sa skape ilosci moze 20-30 km na tydz,wiec moze poszukam tutaj mechanika zeby ogarnal ten wyciek,chociaz jak jezdze to nie widac ubytku oleju stan caly czas ten sam,wiec jakie jest ryzyko nie naprawy tego w czasie ?
-
Swap Silnika BFB na BEX 1.8T
Jeżeli spod napinacza to coś poważnego?
-
Swap Silnika BFB na BEX 1.8T
ok mechanik ogarnal elektronike na nowo i jest cacy zero chec engine itp,ale wyskoczyl nowy problem nie bede zakladal nowego tematu po zrobieniu 2100 km wyskoczyla lampka od niskiego poziomu oleju,musialem dolac z 700ml,na silniku widac ze jest olej po prawej stronie,tak jak by lecial z gory,ale w bardzo malych ilosciach,dokladnie sie przygladalem czy to nie uszczelki pod klawiatura oraz glowica,niestety nie widac tam miejsc z ktorych moglo by ciec,poprostu sa suche,samochod chodzi rowno,temp stala,zadnych odglosow silnika,przedewszytskim zero kopcenia oraz oleju w płynie chlodniczym. Waszym zdaniem co to moze byc? Odma zatkana?
-
Polecane opony letnie
Witam poszukuje opon do swojego OOOO wymiary 225/40/18. Aktualnie jezdze na Dunlop i tez chciał bym zakupic ponownie tej samej firmy,no chyba ze czegos nie wiem i polecacie cos innego gdyz malo orientuje sie w tym dziale. Znalazłem takie oponki jak myslicie moga byc ? Oczywiscie chce kupic komplet bo posiadam Quattro http://allegro.pl/4-x-dunlop-sport-maxx-rt-225-40r18-225-40-18-92y-i5184997413.html Kosz jaki maxymalny jest to 2000 zl za komplet.