Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mizur138

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mizur138

  1. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dokladnie takie
  2. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie tak sie zapytam ma moze ktos na zbycie jakies 18'' najbardziej mnie S Line wzor kreci
  3. Normalne czyli co masz na myśli,bo nie rozumiemWysłane z S7 Edge
  4. Panowie co sadzicie o tych oponach Falken HS 449 225/45 R18 95 V XL Opona mi jest potrzebna do Felgi 8/8,5J na zime,ogolnie nie potrzebuje jakiejs extra opony bo jazda w zime bedzie sporadyczna,chce kupic aby poprostu byly i od czasu do czasu gdzies sie przejechac dlatego szukam z klasy sredniej.
  5. He no nie dodaje,dodam jak wrócę z Nl więc jak dobrze pójdzie i wpadna wszystkie graty to bd grubo. Wysłane z S7 Edge
  6. No i calkiem inna furka,na 19 da sie jezdzic ale i trzeba uwazac Podoba Mi Sie
  7. Ta opcja tez jest dostepna na EDGE 7 jak by ktos chcial
  8. Potrzebuje opony 225/40/18 na zime,ogolnie autko wiecej stoji w sezonie zimowym niz jezdzi dlatego bardziej bym prosil o polecenie z tanszej połki cenowej.
  9. O Fu.k Podziekuje Wiec trzeba szukac czarnego a jak nie to od S4
  10. Czarną ma brat [emoji1] Z tego co wiem to made in italy kupione na allegro. Wysłane z S7 Edge Panowie gdzie moge dostac Grill od RS 4 ale w srebnym macie ? Lub moze ktos ma numer czesci
  11. Cos strasznie duze to spalanie masz jesli posiadasz serie.. U mnie 10/11 w miescie,na trasie nawet schodzi do 5/6 a jezeli zalacze turbine to 15-18 oczywiscie sama benzyna
  12. Obywatele gdzie w Lublinie lub okolicach obszyje ładnie fotele tak jak chce ?
  13. Cena bardzo atrakcyjna,sam myślę żeby włożyć i zobaczyć jak bd to wyglądać. Wysłane z S7 Edge
  14. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kolego a mozesz powiedziec lub stwierdzic,duza roznica jest miedzy zwyklym naglosnieniem a Bose??? Przy zwykłym jak weźmiesz na full to charcza głośniki. Przy bose tego nie ma Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Własnie dzis kumpel w pracy mi mowil ze ma w TT Bose i jak da sie max to nie ma tego charczenia glosnikow.
  15. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dzieki wiec bedzie nowy modzik
  16. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kolego a mozesz powiedziec lub stwierdzic,duza roznica jest miedzy zwyklym naglosnieniem a Bose???
  17. Wiesz jak się samemu nie sprawdzi to ciężko to ocenić,jeden bd zadowolony a drugi nie ja myślę o nich albo bi Xeon bez poziomu i spryskow więc to też jakiś problem z prawem będzie tak więc temat głęboki. Zależy kto co chce Wysłane z S7 Edge
  18. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No to będę szukał zestawu z srebrnym,może też sprzedający posiada bo z tego co widzę to ma dużo zestawów. Wysłane z S7 Edge
  19. Zna ktos Magica ktory by wymienił korby na kute i przy okazji ogarnał inne sprawy?
  20. Opona 245/40/18 wejdzie normalnie do A4 B7,nic nie bedzie obcierac ?
  21. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie warto kupic za taka cene ? Oraz duzo roboty jest z wymiana glosnikow i montażem ?? http://allegro.pl/naglosnienie-bose-audi-a4-b6-b7-sedan-glosniki-i6134011871.html
  22. Tyl nie kombinowany a wsadzone poprostu chinczyki,jeden kolega tutaj posiada takie i chwalil Sam mysle nad tymi lampami,zeby poprostu zamowic i z ciekawosci zamowic i zobaczyc jak to wyglada,niby jest 14 dni na zwrot...
  23. https://www.youtube.com/watch?v=ge3_-QdcmPk Grzebałem wiecej i znalazlem wiecej fajnych zdjec z Lampami Osram Tutaj profil w ktorym jest kilka zdjec http://www.imgrum.net/user/fabi.higher/240744889 Tutaj juz zdj dokładniejsze http://liontuning-carparts.de/Projekt+Audi+A4+8E+B7+2.0T+RS+Autopflege----27687.html
  24. Przyjedziemy do Puław całą bandą i Ci nawtykamy Zawitam napewno jak wroce,akurat moze autko bedzie skonczone tak jak chce
  25. No no ładnie Panowie szkoda ze juz w Nl bo bym wpadł...[emoji19] Wysłane z S7 Edge

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.