Treść opublikowana przez Mizur138
-
[B7 ASB] Audi b7 Na owms 19
Kolego stosowales u sb jakies dystanse ? bo fajnie kolo jest rowno z nadkolem a nawet chyba troszeczke wystaje,dokladnie nie widac tego na zdj.
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Koło robi robote.! Czekam na zdj juz na aucie. Sam mysle o takim wzorze ale kolor srebny,co do opon polecam bardzo sam mam ale RT2 i extra sie sprawowaly w sezon letni.
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Jakie Dystanse Zakupic
Witam Pisze z prosba o doradzenie jakie dystanse moge wlozyc do podanych parametrow. Zawieszenie Gwint 235/35/19 8,5J ET 35 225/40/18 8J ET 47 Przy ET 35 chciał bym uzyskac taki efekt,znow przy ET 47 wystarcza mi opony rowno z nadkolami,lub minimalnie sie chowajace. https://www.flickr.com/photos/jackk/1388795107 Pozdrawiam
-
1.8 TFSI przedlift vs polift
Swojego czasu jak sie interesowalem B8 to modele od 2012 byly juz poprawione czyli wersje ktore wychodzily 170 konne bo wczesniej 120 koni i byly tam poprawy ktore wymieniles. Niech ktos jeszcze sie wypowie na ten temat.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie jaki byscie polecili filtr powietrza stozek do 1.8T??.Aktulanie mam załozony K&N i zastanawiam sie nad AEM Stożkowy suchy filtr 3" 76mm Fujita.
-
Indeks nośności opony
Panowie i tak kazdy bedzie jezdzil jak uwaza. Jeden załóży tak jak trzeba,drugi nie. Tym bardziej jesli ktos zmienia opony tak jak trzeba a nie jezdzi na oponie 4/5 lat. Sam mam felge 19 na lato i jezdzilem na 235/35/19 przy oznaczeniach 91 Y XL MFS ZR. Opona to Dunlop RT 2. Mialem kilka chamowan gwaltownych z 120 i samochod stawal w miejscu na tych oponach z czego jestem bardzo zadowolony,pewnie teraz sproboje innej marki i porównamy a nigdy nie bylo problemow z opona. Po sezonie letnim sprawdzalem opony i nie bylo niepokojacych oznakow,jedynie normalne zuzycie przez exploatacje. Wysłane z S7 Edge
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Kolego nie przesadzajmy,da sie jezdzic na 19 i nie jest tak strasznie jak piszesz. Co do tematu opon,do tej mocy wiadomo aby premium opony. Ja od sb polece dunlop sport rt2 i fajnie na nich sie jezdzi a tez watpie ze Arek caly czas wykorzystuje to 350hp na polskich drogach. Oczywiscie nie mowie o autostradach bo tam to wiadomo.Wysłane z S7 Edge
- B7 Crew
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
Kolego mozesz dodac jakies zdj z autka itp bo jestem ciekaw. Oraz chetnie bym zobaczyl filmik jak to swieci w nocy np. Tez sie zastanawiam nad takim rozwiazaniem.Wysłane z S7 Edge
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Z tym to chyba ciezka sprawa [emoji14] Wysyłałem prośbę z 3 miechy temu i dalej nie ma akceptacji na spota przyjedżać a nie papierowi klubowiczeKolego nie kazdy jest tak w kraju ze akurat trafia na spota,bo ostatnio sprawdzalem kiedy to 8 stycznia jest a tu lipa bo jutro juz nl. Wysłane z S7 Edge
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
W niemcowni 790 euro takie swiatełka,i nawet tam szal na nie panuje
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Z tym to chyba ciezka sprawa Wysyłałem prośbę z 3 miechy temu i dalej nie ma akceptacji
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Podjebki? - nie dziękuję.. No tak moj bład,zapomniałem ze ORI nie bylo z ET35
-
Audi a4 b7 RS4/S4 Look !
Ładnie sie prezentuje ten RS LOOK
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Najlepiej szukaj ET35 i bedziesz zadowolony. Wysłane z S7 Edge
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Dziękować
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Panowie mam do was takie pytanie dotyczace oleju. Bo poprzedni wlasciciel autka lal troszke innego LM a ja zaukupilem inny LM. Moze mi ktos wyjasnic ktory lepiej olej lac do moich modow ktore mam w aucie. https://sklep-oleje.pl/pl/p/Liqui-Moly-Leichtlauf-High-Tech-5W-40/511 https://sklep-oleje.pl/pl/p/Liqui-Moly-SYNTHOIL-HIGH-TECH-5W-40/290
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Mateusz a nie lepiej 8,5J przy czym wtedy opona 235/35 i nie ma obcierania.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Hybryda Ko3 Wysłane z S7 Edge
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Turbo przy przyspieszaniu lapie max doladowanie to powinno trzymac je do konca czy minimalnie spadac ? Wysłane z S7 Edge
-
A6 C7 3.0TDi | Quattro | 20" | wydech aktywny
Miazga.! No i podstawa Quattro jest. To chyba kolejna fura ktora bedzie u mnie po B7 bo nic mi sie nie podoba tak jak A6 C7 w sedanie
-
Spadek temperatury płynu chłodzacego
Kolego ostatnio u sb tez zaobserwowalem ten pzypadek. Przy normlanej jezdzie temp do 90 nagrzewa sie na odcinku do 10 km ale problem jest taki ze przy jezdzie 150-210 km/h wskazowka minimalnie opada,a po chwili sie podnosi na 90. Zadnego przegrzewania nie zauwazyłem.
-
Problem z adapterem do głosnikow na tył
Witam Mam taki problem z podłaczeniem nie fabrycznego radia. Sprawa wyglada nastepujaco,zakupilem adapter dla glosnikow na tył a do tego sterowanie z kierownicy do radia nie fabrycznego. Gdy podłacze do radia adapter plus sterowanie z kierownicy radio sie wgl nie uruchamia,natomiast gdy podłacze sam adapter to naglosnienie gra całe ale juz nie mam sterowania z kierownicy,i na odwrot gdy podłacze sterowanie do kierownicy wszystko hasa jak trzeba ale znow gra aby przod. Z tego co zauwazyłem sterowanie z kierownicy tez ma adapter ale niestety do systemu bose i sa to kable rca. Radio ALPINE UTE-93DAB Moze wiecie jak to rozwiazac. Ponizej daje zamowione adaptery https://www.car-tronic.pl/adapter-do-sterowania-z-kierownicy-audi-a3a4tt-ctsad0022-p5930 http://allegro.pl/modul-audi-a3-a4-a6-a8-tt-tylne-glosniki-subwoofer-i6579006153.html?reco_id=0fffed0e-c7b4-11e6-95ba-6c3be5bb71c8&ars_rule_id=201&ars_socket_id=30&ars_source=ars