Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mizur138

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mizur138

  1. Mam pytanie odnoscnie nowej kierownicy od TT czy do B7 potrzebuje dodatkowe okablowanie zeby ta kierownice podpiac,nie chodzi mi juz nawet o multifunkcje bo wiem ze jej nie bedzie. Ale mam taka kiere i chce ja wsadzic.
  2. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie na weekendzie zamierzam sie zabrac za wymiane kierownicy w mojej B7. Aktualnie mam kiere od B8 z multifunkcja,zamierzam ja wymienic na AUDI TT 8S0 2014/16 i tutaj pytanie,czy potrzebuje czegos dodatkowo,oczywiscie wiem ze multifunkcja nie bedzie dzialac.
  3. Eh masakra.. Polecił byś jakieś środki do tego ? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  4. Ślady na lakierze po nich.. strasznie mnie to irytuje a tym bardziej jak się człowiek przygląda eh. Wgl idzie coś z tym zrobić? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  5. Siemka Potrzebuje srodka ktory ładnie poradzi sobie z odchodami po ptakach,bo niestety nie umyłem autka w czas i w niektorych miejscach zostały mi takie slady jak by ktos klej tam nalozyl. Probowałem podczas mycia jakos to wyszorowac ale nie schodzi za nic,moze mial ktos doczynienie z takim problemem. Pozdrawiam
  6. Dzieki Afrooo No i extra to wyglada a powiedz mi czy bardzo Ci przy skrecaniu obciera opona o nadkole na przodzie ?
  7. Panowie ktos moze mial doczynienie z felga 9,5J i ET40 w A4 B7,jak to mniej wiecej bedzie wygladac ?
  8. Mizur138 odpowiedział(a) na 7ups temat w Audi A6/S6/RS6
    Kosmos sesja Naprawde extra wozidlo i szacun za wlozona prace
  9. Mizur138 odpowiedział(a) na Mizur138 temat w Audi A4 B7
    Dzieki. Zamontowałem i sie prezentuje extra nie wiem czemu odradzasz
  10. Tez jestem mega zadowolony a tak jak mowisz zdjecia tego nie oddają,jedyny maly problem to szkoda ze nie idzie ich spasowac tak idealnie jak Ori
  11. Przy zakupie auta dostalem jako gratis Kolego odrazu zapytam zadowolony jests z ledow z tylu,miales jakies problemy z nimi ?
  12. W sumie mam tez od cupry wiec jak bede zakladal to zrobie porownanie
  13. Fajna bryczka Kolego jesli to nie tajemnica mozna wiedziec gdzie malowales autko i ile czasu ? Bo planuje teraz swoje pomalowac w calosci a widze ze u Ciebie robota perfekt wykonana
  14. http://www.maxtondesign.eu/produkt/a4-b7/front-splitter-audi-a4-b7-.html
  15. Coraz fajniejszy ten furacz,co do dokładki fajny pomysł tez do siebie chciałem cos z carbonem ale niestety DTM nie pasuje wiec zamowiłem w ala carbonie dokładke z maxtondesign. No i oczywiscie moc i moment na duzy plus Ładnie sie odpycha zapewne
  16. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ile moze kosztowac chłopaki gałka s line B7 w Aso ??
  17. Extra radio sam mysle o zakupie takiego,powiedz mi czy mozna instalowac swoje nawigacje ? Pozdrawiam
  18. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Chlopaki tak z ciekawosci zapytam w naszych B7 w silniku 1.8T zbiorniczku płyn chłodzniczy nachodzi do zbiorniczka spowrotem po zgaszeniu czy jak ? Bo mialem ostatnio dziwna sytłacje ze przy zgaszonym aucie mam minimum gdy zapale autko i sie nagrzeje płyn sie zwieksza ( tak wiem ze to normalne ) i mam go miedzy minimum a max a pozniej jak postało troche autko to mialem mniej minimalnie niz minimum. Druga sprawa płyn mierzymy na rozgrzanym silniku ???
  19. Hehe no w sumie masz racje ale i tak jeszcze musze czekac ponad miesiac zeby to zalozyc,bo mniejsze rzeczy zamawiam do Nl a troche wieksze do Pl Chcialem jak najbardziej zblizone parametry felgi do moich obecnych wiec wyszlo ze jest 8,5J oraz ET36,w sumie jakos naciag mnie malo kreci a opony i tak wpadna 235/35/19 Zastanawiam sie jeszcze nad wymiana glosniczkow w Aucie i tutaj jest pomysł aby wsadzic glosniki ktore mial jeden kolega z forum,tylko wtedy musial bym przerabiac tunel na 2Din i zakupic rns lub cos wybrac z chinskich grajkow,w sumie mam swoja Alpinke ale i tak wrocilem do Concert 2 ze wzgeldow estetycznych : Głośniki Tył Audio system X165Em Evo Głośniki Przód Audio System Hx165 Sq Radio Kenwood DDX4016BT Tuba wmontowana W boczek Audio System R10FLAT Wzmacniacz Audi System M80.4 Hollywood CCA44 21mm
  20. Długo myślałem na temat nowej felgi i bylo mnóstwo pomysłów ale zawsze cos nie podpasowalo.tym razem juz podjołem decyzje choc do konca nie jestem pewien ale felgi zostaly zakupione i zobaczymy jak to bedzie wygladac na aucie,taki plus ze ori a tym sie najbardziej kierowalem Ale raczej dlugo nie zagoszcza gdyz bede polowal na ori cvt lub vps 310T/310/305 ale tutaj juz cena zabija wiec bedzie ciezko. A wiec decyzja padła na felgi RS6 wiec niedlugo wrzuce foty jak to siedzi na aucie
  21. Tak z ciekawosci spytam. Czy moze ktos podrzucic dziwek napinacza sprawnego ?
  22. Odrazu ładnie wyglada jak nizej jest Ładny kolor
  23. Mizur138 opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Witam Ostatnio zakupiłem lampy ledowe do A4 B7 na tył. I sprawa jest nastepujaca na podanym filmie nizej jest prezentacja jak swiatła dzialaja i tutaj moje pytanie czy da sie zakodowac Vag-iem aby swiatło stopu jednoczesnie swiecilo z swiatłem przeciw mgielnym po nacisnieciu stopu.
  24. Zeby nie spamowac,kogo polecacie aby zrobił i wlozyl air raid do mojej B7 ? Czy taki zestaw jest ok ? http://allegro.pl/zawieszenie-pneumatyczne-air-ride-audi-a4-b6-b7-i5255030991.html
  25. Kolego zadowolony jestes z tego radia ? Bo widze masz cos ala rns i widzialem je na Ali i tez o nim mysle.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.