Treść opublikowana przez Mizur138
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Audi A4/B7/BRD/2007/2.0/193KM-443Nm/S-LINE/2xULTER OWAL/320mm/ FoTo!/GRAPHITE by Karaś
Mozesz sama sie z tym pobawic i juz bedziesz wiedzial na przyszlosc jak zdjac i zalozyc,tez sie na poczatku bałem ze duzo roboty itp a teraz to juz raz dwa idzie kwestia wprawy.
-
Audi A4/B7/BRD/2007/2.0/193KM-443Nm/S-LINE/2xULTER OWAL/320mm/ FoTo!/GRAPHITE by Karaś
Lampy swoje kosztuja ale tak jak piszesz wedlug mnie tez extra swieca i calkiem inny image auta. Najwazniejsze to zadowolony uzytkownik
-
Audi A4/B7/BRD/2007/2.0/193KM-443Nm/S-LINE/2xULTER OWAL/320mm/ FoTo!/GRAPHITE by Karaś
Fajnie ze zamontowane,fotki pewnie na szybko robione. Ogolnie zadowolony jestes czy jednak mieszane uczucia ?? Czekam na wiecej fot jakiejs sesji
-
Spoty Puławskie
Jak sie nie mysle to autko ziomka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Ogolnie jak ktos smiga duzo tys km w sezonie zimowym takiego setupu nie polece a ja moje autko uzytkuje tylko na dni ktore jestem w PL wiec moge sobie pozwolic na 19 w zime bo wiem ze nie zrobie na nich 2 tys km. Tak wiec kola zakupione Padlo na 19 Pompei o parametrach ET33 oraz 9 Cali do tego czekam na opony 225/35/19. No i pochwale sie Wkoncu udalo mi sie dostac do zespolu B7 CREEW
-
Polecane opony letnie
Panowie lepiej jezdzic na 225 czy 235 jesli chodzi o parametry felg 19 cali,aktualnie mam 235/35/19 Dunlop RT2 ale na nowy sezon chciał bym zakupic nowe opony i jakie byscie ogolnie tez polecili ?
-
Polecane opony zimowe
Tutaj Kolego i masz racje ale np kazdy ma inna sytlacje,ja np wiem ze zrobie maxymalnie 1000-1500km albo nawet i mniej i tez wiem ze bede mogl jezdzic aby po drogach odśnieżonych bo innaczej nie dam rady (Gwint+dokladki) a jesli bd snieg to wtedy biore brata B7 i smigam na 17,druga sprawa jest taka ze nie potrzebuje opon za 3 tys zloty na 2 tyg a potem zeby auto stalo,wole cos kupic tanszego przejzedzic te 2 tyg i niech stoji na nich do wiosny a potem wpadna letnie
-
Polecane opony zimowe
Kolego ze Ty robisz po 15 tys w okresie zimy czy tam mniej to nie znaczy ze ktos tyle bedzie jezdzil... druga sprawa co ma jazda w zime na 19 skoro wiadomo jak te zimy wygladaja u nas i tez jak ktos robi km to zalozy sobie 16 czy 17. Mialem zalozone 18 na oponie 225/40 i nie narzekalem, czy to jazda w zime czy to w lato dla mnie bedzie tak samo skoro zrobie te max 1000 km w 2 tyg przy normalnej nawierzchni...
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Tak masz racje i zdaje sobie z tego sprawe Ale niestety nie moge nic sensownego znalesc do 2 tys zł. Niestety nie mam,ale dokladka pasuje idealnie,jedyny problem to cena bo ja zamawialem obklejona w carbon to wyszlo chyba 180e
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
No też nad tym myślałem ale zdecydowalem że wezmę 19. Bo też może je na lato założę albo może coś innego wpadnie na lato a co do zimy jeszcze chodziły mi po głowie rotor w kolorze srebrnym.. . Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
No przemyśl sprawę ja mam tak że poprostu nie chce wydawać 3 tys na Premium żeby pojeździć na tym 2 tygodnie,wolę te pieniądze przeznaczyć na letnie opony. A akurat myślę że to dobry wybór bo nic innego ciekawego nie ma. Ktoś je chwalił nawet w temacie o oponach na zimę. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Jeżdżę aby 2 tygodnie w zime a zima jaka jest to kazdy wie,wiec zastanawiam sie nad oponami ACHILLES WINTER 101X
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Hmm szukam 225/35/19 bo parametry felgi to 9 cali i et33 Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Na zimę będą 19 pompei [emoji2] Tylko opon szukam w miarę dobrych i przystępnych cenowo.. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
Ok jeszcze mam pytanie do opon ACHILLES WINTER 101X ktos uzytkowal te opony ??? Bo nie wiem czy brac PIRELLI SOTTOZERO z 2009r uzywane ktore maja 6-7 mm czy kupic nowe ACHILLES WINTER 101X
-
Polecane opony zimowe
Panowie czy ktos z was mial doczynienie z opona PIRELLI SOTTOZERO ?? Potrzebuje dobrej opony na zime o parametrach 225/35/19 moze ktos cos poleci nie musi byc cos extra bo ogolnie w zime jezdze autem 2 tyg max,wiec zastanawiam sie czy nie kupic uzywek jakis
-
Audi A4/B7/BRD/2007/2.0/193KM-443Nm/S-LINE/2xULTER OWAL/320mm/ FoTo!/GRAPHITE by Karaś
Która wersja V1 czy V2 ?? I skąd brałeś??? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Okey zobacyzmy jak to wyjdzie w praktyce bo musze wywalic listwe na klapie a trzyma ja klej do szyb.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Ok dzieki za info. Bede testowal.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Chłopaki potrzebuje dobrego srodka do usuniecia kleju do szyb w duzych ilosciach, ktory nie zniszczy mi lakieru.
- B7 Crew