Treść opublikowana przez Mizur138
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Masz foty jak siedza na aucie juz ?
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Jeśli chcesz kupić to pisz na pw
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Gdzie zamowiles lampy ? To jeszcze jakas fajna 19 na lato do tego gwint i jest perferct.!
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Wydaje mi sie ze zderzak od S line ma wiekszy potencjał niz DTM Niby fajnie ze wloty z boków ale z tego co wiem to juz dokładki od cupry nie dasz bo tam masz miejsce na dedykowany z karbonu który no troszkę kosztuje. No i sprawa Grill-i wchodzi aby zwykły lub fejki RS ktory wedlug mnie słabo wygląda podłóg ori.
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Potem bedziesz marudzil ze szkoda ze nie kupilem 19". Ładuj 19 cale a te jak za polowe ceny to na zime ;p albo na handel
- B7 Crew
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie ile jest warty kompletny silnik 1.8T BFB + Skrzynia 6 Manual Quattro a do niego takie podzespoły : - wtryski 525cc - przepływka 3" - TIP całość 3" - filtr powietrza k&n - intercooler 230mm z orurowaniem 63 mm - wałek ssący od adr - sprzęgło awx - Turbo Hybryda KO3
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Tak u Czorny. Już o tym pisałem w temacie kiedyś tam. A teraz już temat chce ogarnąć w całości taka jak trzeba. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Nie zabieralem się do tego zresztą teraz poważny plan bo do sierpnia chce już mieć 2.7biturbo Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
To będziesz miał dobra rozkmine z tym tylem[emoji16] sam się jeszcze mecze ahh te systemy audi[emoji16] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Jakie polecacie radio z MP3 do Audi?
Panowie jak cos to mam na sell ALPINE UDE-93BT
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Wszystko dziala tak jak trzeba i dzwiek jest tez przyjemny:D zrobie aby tyl i wiem ze bedzie extra gralo Tam placisz aby za support przewaznie
-
A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"
Teraz skojarzyłem ze miales ogladac B7 mojego brata.
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Nie od nich nie. Maja takie jak i ja mam . Wiadomo o co chodzi
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Android na swoim miejscu. Co do radia to tył niestety gra bardzo słabo,jutro będę to ogarniał za pomocą modułu. Szybko wstaje i chodzi bardzo dobrze. Niestety trzeba dokonać rzeźby górnej części radia ponieważ po osadzeniu go w kosz blokuje Esp,wizytownik oraz kubeczek. Przy okazji wymieniłem zwykły zestaw Esp wizytownik oraz kubeczek na zestaw w chromie.
- B7 Crew
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Mysle ze na dniach wpadnie jakas sesja,tylko ogarne auto oraz poskladam caly tunel i bedzie robiona sesja.
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Co do rotrow ta sa okey nie narzekam wszystko lata jak trzeba,wiec polecam DawMaca.
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
A to git bo czytalem temat i nie zauwazylem wzmianki o niech Slepotaaaa
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Co do listw S4 jak bedziesz kupowal w przyszlosci to pamietaj ze tylko Ori nie zaden zamienik z alleg... bo nawet znajdziesz odpowiedni temat na forum ze to totalny szit.
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
W porownaniu do Bi xenonu ori jesli masz zwykle H 3 tys ale cena adekwatna do jakosc,druga sprawa to montaz ktory jest banalny bo polega aby na zdjeciu zderzaka i wymianie lamp,gdzie bix ori to juz wieksza zabawa gdyz dochodzi montaz samopozium,spryskow i podlaczania innych kabli itp. Chyba ze Kolego Adam87 chcesz isc na łatwizne to szukaj lamp ori bix ktore idzie podłaczyc pod auto bez spryskow i bez instalacji samopozimu. Wystarczy dac inne kable. Ale to najlatwiejszy sposob ktory podczas kontroli policyjnej moze nie przejsc. Lampy dostaniesz juz za 1000 zł z soczewka od b8 Tutaj masz jak te lampy Osram swieca,wtedy jeszcze nie mialem ich ustawionych odpowiednio teraz po ustawieniu jest dla mnie rewelacja.
- B7 Crew
-
B7 Crew
U siebie wlasnie nie mialem oswietlenia i byly bez chromu a teraz zakupilem wkoncu z chromem ale bez podswietlania i moge dokupic podswietlanie za 50 zeta. Tylko czy duzo zabawy jest z tym jesli mam robic od nowa podswietlanie.