Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mizur138

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mizur138

  1. Masz foty jak siedza na aucie juz ?
  2. Jeśli chcesz kupić to pisz na pw
  3. Gdzie zamowiles lampy ? To jeszcze jakas fajna 19 na lato do tego gwint i jest perferct.!
  4. Wydaje mi sie ze zderzak od S line ma wiekszy potencjał niz DTM Niby fajnie ze wloty z boków ale z tego co wiem to juz dokładki od cupry nie dasz bo tam masz miejsce na dedykowany z karbonu który no troszkę kosztuje. No i sprawa Grill-i wchodzi aby zwykły lub fejki RS ktory wedlug mnie słabo wygląda podłóg ori.
  5. Potem bedziesz marudzil ze szkoda ze nie kupilem 19". Ładuj 19 cale a te jak za polowe ceny to na zime ;p albo na handel
  6. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie możne ktoś ma jakieś zdjęcie co i jak odkręcić przy zdjęciu progów bocznych w naszych audiolkach
  7. Panowie ile jest warty kompletny silnik 1.8T BFB + Skrzynia 6 Manual Quattro a do niego takie podzespoły : - wtryski 525cc - przepływka 3" - TIP całość 3" - filtr powietrza k&n - intercooler 230mm z orurowaniem 63 mm - wałek ssący od adr - sprzęgło awx - Turbo Hybryda KO3
  8. Tak u Czorny. Już o tym pisałem w temacie kiedyś tam. A teraz już temat chce ogarnąć w całości taka jak trzeba. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  9. Nie zabieralem się do tego zresztą teraz poważny plan bo do sierpnia chce już mieć 2.7biturbo Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  10. To będziesz miał dobra rozkmine z tym tylem[emoji16] sam się jeszcze mecze ahh te systemy audi[emoji16] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  11. Panowie jak cos to mam na sell ALPINE UDE-93BT
  12. Wszystko dziala tak jak trzeba i dzwiek jest tez przyjemny:D zrobie aby tyl i wiem ze bedzie extra gralo Tam placisz aby za support przewaznie
  13. Nie od nich nie. Maja takie jak i ja mam . Wiadomo o co chodzi
  14. Android na swoim miejscu. Co do radia to tył niestety gra bardzo słabo,jutro będę to ogarniał za pomocą modułu. Szybko wstaje i chodzi bardzo dobrze. Niestety trzeba dokonać rzeźby górnej części radia ponieważ po osadzeniu go w kosz blokuje Esp,wizytownik oraz kubeczek. Przy okazji wymieniłem zwykły zestaw Esp wizytownik oraz kubeczek na zestaw w chromie.
  15. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    https://a4-klub.pl/forum/155-fora-sponsorowane-sprzedaż/
  16. Mysle ze na dniach wpadnie jakas sesja,tylko ogarne auto oraz poskladam caly tunel i bedzie robiona sesja.
  17. Co do listw S4 jak bedziesz kupowal w przyszlosci to pamietaj ze tylko Ori nie zaden zamienik z alleg... bo nawet znajdziesz odpowiedni temat na forum ze to totalny szit.
  18. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tak bez zadnych przerobek aby montujesz zamiast starych i tyle.
  19. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tego nawet nie tykaj,to jest typowy chinczyk wiec wydasz pieniadze w bloto... Ja polecam te Osram a jak chcesz sie bawic z zakladaniem i montowaniem wszytskiego to ORI. Dziekuje Kolego.
  20. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    W porownaniu do Bi xenonu ori jesli masz zwykle H 3 tys ale cena adekwatna do jakosc,druga sprawa to montaz ktory jest banalny bo polega aby na zdjeciu zderzaka i wymianie lamp,gdzie bix ori to juz wieksza zabawa gdyz dochodzi montaz samopozium,spryskow i podlaczania innych kabli itp. Chyba ze Kolego Adam87 chcesz isc na łatwizne to szukaj lamp ori bix ktore idzie podłaczyc pod auto bez spryskow i bez instalacji samopozimu. Wystarczy dac inne kable. Ale to najlatwiejszy sposob ktory podczas kontroli policyjnej moze nie przejsc. Lampy dostaniesz juz za 1000 zł z soczewka od b8 Tutaj masz jak te lampy Osram swieca,wtedy jeszcze nie mialem ich ustawionych odpowiednio teraz po ustawieniu jest dla mnie rewelacja.
  21. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tutaj pisza ze nowe,ale i tez gwarancja 14 dni aby wiec troche dziwne. No ale jak by nie patrzec jesli chodzi o jakosc swiatla podczas doswietlania drogi to polecam. Montaz tez banalny.
  22. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    U siebie wlasnie nie mialem oswietlenia i byly bez chromu a teraz zakupilem wkoncu z chromem ale bez podswietlania i moge dokupic podswietlanie za 50 zeta. Tylko czy duzo zabawy jest z tym jesli mam robic od nowa podswietlanie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.