Treść opublikowana przez Mizur138
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Zaciski to można też samemu sobie pomalować i źle to nie wygląda[emoji16] Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Tak patrze na zdjecia i wedlug mnie opona 225,mam u siebie 235 i tez jest problem ja siadzie komplet osob dlatego ze boki opony ocieraja o blache nadkoli i scieraja lakier do blachy gołej uwazaj na to bo potem do rdzy juz nie daleko...
-
A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"
U mnie natomiast wygluszenie bylo w 2 sztukach 1.8T ale u siebie wywalilem to.
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
A to tego nie wiedziałem. No ale też nie chce tym gwintem kręcić. Za bardzo nakrecilem się na Air-a więc będzie wygodniej i praktyczniej. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
No zobaczymy jak to wyjdzie,zawsze na zapas będą stare zwykłe. Narazie to i tak czekam na dokończenie malowania potem AirRide i dopiero te pierdolki. Może i też nowe fele wjada bo jeśli wchodzą pod AirRide 20 to trzeba z tego skorzystać heh Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Kurde nie jestem pewien tego bo dopiero będę się dowiadywal co i jak. Ale mam nadzieję że zostaną zawsze to jakiś efekt dodatkowy będzie. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Szczerze nie wiem,kolega z forum mi to ogarniał i sam składał z kilku. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Hmm ja je wziąłem na hydrografike i będę robił w czerń to dlatego[emoji16] w mojej poprzedniej B7 nie narzekalem na nie były ok. Na dniach dodam może zdj z malowania auta jak brajdak porobi. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Wpadło troszke dupereli Udalo sie tez ogarnac kratki z RS4 wiec teraz aby to powycinac dobrze i spasowac z kratkami zwyklymi. Graty Serwisowe,tutaj jeszcze kilka rzeczy dojdzie. Dekory cały komplet - Rybia Łuska
-
Polecane opony letnie
Panowie dalej sie pytam o opony,cos ktos moze powiedziec. Jazda dosc agresywna czasami,ogolnie miasto. --- Hankook Ventus V12 evo2 K120 --- Nankang NS 2
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Sorrka mój błąd eh.. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Zestaw bym skladal od nowa i wiadomo z nowymi tarczami itp tak wiec na to nie ma co patrzec jaka teraz jest.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tylko Q5 czy jest tez cos jeszcze ?? Bo jakos ten z q5 nie zachwyca mnie
-
Polecane opony letnie
Mnie natomiast ciekawi opona Hankook Ventus V12 evo2 K120 ktos na tym smigal ??
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie jaki wiekszy zacisk moge włozyc na przod pod tarcze 345 mm oprocz zacisku z a6 c6 i zr18,pierwszy odpada bo mam,drugi natomiast tez odpada bo jest potem problem z dobraniem felgi i nie kazda siada.
-
B7 Crew
Hmm odpusciłem temat bo za duzo jest kombinowania potem z felga,niby fajnie wyglada,troszke lepiej hamuje ale problem sie zaczyna z felga i ET zeby to ładnie siedzialo. Wiec raczej bede szukał innego pomysłu na inne zaciski tak zeby i z felgą nie bylo problemow. Ale dzieki za info
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Polecane opony letnie
Panowie jakas oponka dobra do naciagu 215/35/19 lub 225/35/19 co byscie polecili? Warto ogolnie sie interesowac klasa srednia gdyz mam kilka swoich typow takich jak - Hankook -Kumho - Falken - Fulda O klase premium to nie pytam bo wiadomo co i jak. Aktualnie mam Dunlop Sport Maxx RT2
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
235 moze Ci obcierac przy 9J i komplecie osob. Wiec musisz uwazac na to.
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
He cos za cos Zobaczymy jak to siadzie u mnie,bo sam jestem ciekaw efektu końcowego.
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Na allegro masz 2 sztuki za 250 zł z tego co kojarzę. Więc zamiast z maxtonn możesz kupić o wiele taniej z allegro. Co do jakości nie wiem ale te z maxtonn są bardzo solidnie wykonane. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Miałem zakladac ale jednak nie beda w ala carbon a ida wszytskie do malowania w czern,tylko jeszcze zastanawiam sie nad jakim odcieniem.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie prosze o opinie rzetelna. Mam do kupienia za smieszne pieniadze zaciski zr18 i zl18 do B7.Aktualnie mam zacisk od a6 c6 z tarcza 345mm. I teraz pytania 1 Czy jest sens przechodzic na zacisk Zr18/Zl18 ?? 2 Czy tarcza Zimmerman 345mm + Ferodo DS Performance podejda do zr/zl18 ?? 3 Czy na zaciski do B7 zr/zl18 wejdzie felga 19 et35 ???
- B7 Crew