Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mizur138

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mizur138

  1. Mizur138 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie mam pytanie. Czy ktoś dokładał quattro do B8 ?? Jeśli tak to jaki to koszt jest ?? Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  2. No taka prawda co z tego ze kupisz S4/RS4 fajnie sie bedzie jezdzic rok a potem wymieniaj czesci i cie to zje... A tym bardziej tak jak mowisz ze za 40 tys to nawet nie zaczynam rozmowy z kims... Jak sie nie sprzeda to zostanie,ale mam fajna na oku B8 kto wie moze byc jeszcze wiecej mocy itp:D
  3. No ja doskonale to wiem,ale wsadzajac 35k(bez przeróbek silnika ) w auto na same mody to jak by liczyć bez nich wartość auto 39-40 tyś. Bo po tyle trzeba liczyć zadbaną B7 1.8t Quattro S Line po modach silnikowych to tak czy siak jak chce te 50k to i tak mi się 1/3 nie zwraca. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  4. Cena adekwatna do stanu auta i wlozonych tam części. Zawsze mogę wyjac kilka gratow i zejść z ceny z tym problemu nie ma. Ale i tak już jest kilku chętnych nawet za to 50k. A ja też parcia na sprzedaż nie mam bo wiem co tam mam i czym jeżdżę. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  5. Mam na oku fajna B8 więc jak pójdzie ta to będzie B8. A jak zostanie plany się nie zmienią[emoji3] Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  6. Jeśli ktoś by był zainteresowany to Autko do kupienia. Więcej info na priv. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  7. No tak widziałem u niego już nie raz ale lepiej mi się jeździ na 235 niż na 225. Z drugiej strony może wpadnie 20 cali skoro będzie air ride [emoji16] A jak wrażenia z jazdy na gwincie który posiadasz?? Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  8. No na zimowkach mam 225 i teraz właśnie myślę czy rotora nie da na lato i nie kupić opon letnich 225. Ale zobaczę jak wpadnie Air bo to już bd więcej możliwości. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  9. Chłopaki będę malował całe auto i czym najlepiej by było zabezpieczyć lakier odrazu po lakierowaniu. Chciał bym jakimiś dobrymi środkami które na jakiś czas dadzą radę A potem oddał bym auto na detaling aby zrobili mi powłokę itp . Pozdrawiam Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  10. U mnie na Kw obciera ale opona 235. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  11. Z tyłu nic nie obciera jak w aucie siedzi komplet osób ???
  12. Kiedyś rozmawiałem z właścicielem auta bo chciałem te same lampy i powiedział że robił je z lamp a3. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  13. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    i o to mi chodzilo. Dzieki za info
  14. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pytanie do posiadaczy Air Ride. Czy felgi 20 cali wejdą,jeśli tak to jakie parametry ???
  15. Fajny mod i na duzy plus bo sam mam licznik od RS4 i wiem jak cieszy oko W tym wypadku bedzie to samo ;p
  16. Fajny pomysł z tymi ledami z tyłu ale jednak dał bym wyżej trochę ten górny pasek ledowy. Dokładniej to zdjecie pokazuje o co mi chodzi.
  17. Vosseny to set na lato,chociaz caly czas mysle czy nie dac Rotora na lato
  18. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Masakra. No ale teraz juz masz z glowy na dlugi czas ;p
  19. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    To co one Ci tak padały ?
  20. Hmm ze starymi gratami... Licze ze ktos wezmie caly silnik z całym osprzetem jaki mam
  21. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tak z ciekawości ile kosztuje ori ??
  22. Mój błąd. Jak kupowałem pół roku temu to dałem 70 za 2 żarówki. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  23. U mnie wychodzi 140 i bez błędu,coś źle zobaczyłeś [emoji16] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  24. Polecam http://allegro.pl/h11-29w-can-przeciwmgielne-dzienna-audi-a4-8e2-b6-i7124775736.html http://allegro.pl/oporniki-rezystory-zarowki-led-h11-h8-audi-bmw-i6932592517.html
  25. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Czy ktos ma dobry na miar na aukcje na alledrogo lub kogos kto sprzedaje w bardzo dobrym stanie Rączke Dzwi - Kierowca/Pasazer. Musze swoja juz ogarnac bo wstyd z taka jezdzic....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.