Treść opublikowana przez Mizur138
-
B7 2.0 TDI BRD Alcantara,modyfikacja kiery na wzór TT RS, Eibach Sportline,
Dokladnie jak wyzej,popraw znaczek audi bo jest za wysoko i strasznie to wyglada..
-
B7 Crew
Chlopaki mam takie pytanie odnosnie zderzaka DTM. Czy do podanego zderzaka podejdzie gril z RS4 po przerobkach zderzaka?? Ostatnio gdzies wlasnie wyczytałem ze mozna tak zrobic i tutaj mnie ciekawi co trzeba dokladnie w zderzaku przerobic.
-
Audi A4/B7/BRD/2007/2.0/193KM-443Nm/S-LINE/2xULTER OWAL/320mm/ FoTo!/GRAPHITE by Karaś
Dokładnie tak. Sam rozmawiałem z Marcellusem w sprawie jakosci swiateł przez zakupem i potwierdzam to co kolega mowi,oraz sam je polecam a zarazem jestem ciekaw efektu na czarnym aucie Druga sprawa tak ze jak Ci nie podpasują to uwierz mi ale w DE jest mnóstwo osób co by je przytuliło,bo jak przeglądałem niemieckie fora to dużo osób nawet pisalo do Osram czy beda je dalej produktowac.
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Co do lamp na tył są okey spasowane a montaż jest P&P wiec nie ma żadnego problemu. Co do halogenów to siedzą tam żarówki http://allegro.pl/h11-29w-can-przeciwmgielne-dzienna-audi-a4-8e2-b6-i6890624197.html http://allegro.pl/oporniki-rezystory-zarowki-led-h11-h8-audi-bmw-i6747909860.html
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Byla zapowiedz teraz czas na efekty Poprawione linki.
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Edit....
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Nie wiem czy to on ale też pisałem do gościa co przerabia lampy to mi powiedział że taka opcja się nie opłaca,lepiej kupić xenon i wtedy rezac. Co do tych lamp Osram swoje kosztują ale według mnie cena jest adekwatna do jakości. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
No tak masz rację. Są to lampy firmy Osram. Według mnie też idealnie pasują a do tego osoby które posiadają zwykle h7 to taki zestawik pasuje p&p. Nie trzeba bawić się w samopoziom i spryski... co do światła lamp świecą naprawdę extra. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
No tak masz rację. Są to lampy firmy Osram. Według mnie też idealnie pasują a do tego osoby które posiadają zwykle h7 to taki zestawik pasuje p&p. Nie trzeba bawić się w samopoziom i spryski... co do światła lamp świecą naprawdę extra. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
No wiadomo nie każdemu się musi podobać. Cóż jeśli chodzi o chińszczyzne aż tak dużo nie ma,bo tylko lampy przód i tył[emoji1] ale według mnie te rzeczy dużo dają i w realu wygląda o wiele lepiej [emoji1] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Myślę że jakieś foto wleci do kalendarza [emoji1] Jeśli chodzi o felgi u mnie to działa to na takiej zasadzie jak buty u kobiety ?? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Jezdzilem chwile,nie zakladalem bo nie chcialem naruszyc struktury farby,wolalem zeby dobrze zaschła. Teraz juz blaszki z s4 siedza na swoim miejscu
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Mała zapowiedz
-
Sprzedam ;( A4 B7 BRD S-Line business plus BLACK Avant Shadow SubQ5 Kamerka LED ET43 +15mm k.wydechu ULTER owal
Nie mysl a pomierz bo pozniej bedzie problem ze nie takie jak trzeba....
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Myślałem nad nią ale za bardzo wypas i Myślę że by aż tak nie pasowała. Ale kiera naprawdę robi robotę i trzyma się ja mega. A teraz cos do tematu audi. Wiec ogolnie nie polecam wkladki k&n. Dlaczego? A bo przes proces czyszczeia tej wkladki olejkami tak jak producent podaje padła mi przplywka,na poczatku myslalem ze to winna filtra paliwa ale falowanie sie uspkoilo natomiast po pewnym czasie od 3 tys auto przyspieszalo jak Autosan. Wiec odlaczenie pzeplywki itp i odrazu auto zaczelo jechac jak trzeba. Po drodze wpadły jeszcze swiatelka led w przeciwmgielne,dokladka na klape bagaznika,spryski mgielkowe oraz renowacja koloru zaciskow.
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
1.8T Logi i problem z mieszanka
Filtr zalozony stary ale niestety z dawka paliwa dalej jest problem,nowe logi. Prosil bym o pomoc http://vaglog.pl/log-002_033_rlHlP.htmlhttp://vaglog.pl/log-002_020_Aws2E6T.htmlhttp://vaglog.pl/log-115_118_HHj7PRE.html oraz http://vaglog.pl/log-001_033_5944u3.htmlhttp://vaglog.pl/log-001_dM3Ygc.html I czego dotyczy ten bład Address 03: ABS Brakes Labels: 8E0-910-517.lblControl Module Part Number: 8E0 910 517 E HW: 8E0 614 517 ALComponent and/or Version: ESP8 quattro H05 0120Software Coding: 0004871Work Shop Code: WSC 06335 000 00000VCID: 295DF997FB392 Faults Found:01826 - Sensor for Steering Angle (G85); Supply Voltage Terminal 30 000 - - - IntermittentFreeze Frame:Fault Status: 00100000Fault Priority: 3Fault Frequency: 11Reset counter: 27Time Indication: 0Freeze Frame:Hex Value: 0x0000Hex Value: 0x4222Hex Value: 0x0024Hex Value: 0x0195Hex Value: 0x000118265 - Load Signal: Error Message from ECU P1857 - 000 - - - IntermittentFreeze Frame:Fault Status: 00100000Fault Priority: 2Fault Frequency: 9Reset counter: 32Time Indication: 0Freeze Frame:Hex Value: 0x0000Hex Value: 0x4022Hex Value: 0x0028Hex Value: 0x01ADHex Value: 0x0001
-
Filtr Paliwa 1.8TQ
Ok mam,tak zgadza sie a dokladniej OEM to 8E0201511J KYG tylko z tego co widze to jest ciezki w dostaniu tutaj u nas.
-
Filtr Paliwa 1.8TQ
A jeszcze jedna sprawa te filtry paliwa sa 3 czy 4 chodzi o wejscia bo potrzebuje 4
-
Filtr Paliwa 1.8TQ
Tak Afroo bo silnik byl zmieniany
-
Filtr Paliwa 1.8TQ
Witam Potrzebuje numer ORI filtra paliwa do a4 b7 1.8t quattro,silnik avj
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Odczucia takie że przepływ zwiększył się o 6g/s i głośniej chyba wydech chodzi Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Pewnie na dniach sie zobaczymy Tak wygladal stary chinol na aucie popekany. A tak wyglada nowy kolektor,po długich trudach udało sie go zalozyc dzieki krzysiekvtec