Treść opublikowana przez Mizur138
- B7 Crew
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Dokladnie ten. Model S4 https://www.bnpipes.de/audi/audi-a4-s4-rs4/typ-b7-8e-8h/214/audi-a4-typ-b7-benzin?c=35 Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Kurde dales mi trochr do myslenia he [emoji2] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Bedzie zalozona jak bede w Pl Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Wlasnie widzialem [emoji1] 9.5j wchodzi ci normalnie? Nic nie ociera?? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
No teraz jest lepiej Tylne lampy sa z tego linka https://www.fk-shop.de/en/Tuning/Lighting-Tuning/Taillights/Led-Taillights-Audi-A4-Limo-Typ-8E-Yr-04-07-red-black.html Tutaj lepsze zdjecie oraz Filmik Druga sprawa to od dłuższego czasu poluje na felgi i mój wybór padł na Veemann V-Fs18 tylko jeszcze nie wiem czy brac 8,5J czy 9,5J
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Tak podpiete wszystko tak jak jest Calkiem mozliwe bede musial to sprawdzic jutro ale i tak jestem zadowolony
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Panowie dzis zamontowałem zmieniarke Yatour - YT-M06 ale chyba mam dziwny problem bo mam do zmiany aby 5 płyt a nie 6. Moze wie ktos jak to rozwiacac? Na pamieci mam porobione od CD01 do CD06 ale wczytuje aby max CD05. I moze kotos wytłumaczyc jak sie przełaczac miedzy ori zmieniarka a cyfrowa ?
- B7 Crew
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Kolor zostaje Ori ramek,jedynie przy malowaniu autka bede malowal lusterka w satyne. Pozdro
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dzieki Dev za rade Do Twojej Osoby i tak jeszcze mam inna sprawe z zaciskami. A wkoncu jakie klocki bys polecil na tył do tarcz ROTINGER GT 300mm
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Wkoncu zamontowałem Grill RS4 i dokladke do tylniego zderzaka w graficie. Tutaj zdjecie jak to teraz wyglada.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
No nie bede ukrywal ale zalezy mi tez na wygladzie,wiadomo ze podstawa to wydajnosc
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Kurde dales mi troszke do mysalenia,tyle tez jest ten problem ze chcial bym cos nawiercanego
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dev a jeszcze jedna sprawa bo na przod chce wsadzic taki zestaw : TARCZE ROTINGER GT PRZÓD 345mm + FERODO DS2000 TARCZE ROTINGER GT TYŁ 300mm i tutaj zastanawiam sie nad klockami na tył,moze bys cos polecil dokladnie ? Bo inni polecali tez EBC
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Miał ktoś styczność z tarczami ROTINGER GT ??
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Dzieki Arek za opinie co do opon bo wlasnie sie zastanawiam nad nimi Ladnie siadlo kolo z heblem
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Chce odrazu komplet sprzedac. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
345 przod i 300 tył,chyba ze jeszcze ktos moze inne nawiercane lub nacinane polecic
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Jak to cenowo wyglada?