Treść opublikowana przez Mizur138
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
No odpuscilem szukam czegos ciekawszego a przy okazji wpadła kiera do montazu Jak cos to mam na sell z poduszka kiere od B8
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Panowie jakie mozecie polecic mi tarcze nawiercane z klockami. Pojazd A4 B7 Przod 345 mm Tył 300 mm
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Chcialem napisac do autora tych lamp ale niestety nie moge sie zarejstrowac na forum u nich ;// a projekt mnie bardzo ciekawi i napewno jest lepszy niz chinczyki...
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
No Kolego siadło zacnie na tych kołach kolor idealnie sie wpasowal do autka,sam zastanawiam sie czy nie zamienic swoich na taki wzor tylko juz musze bardziej pomyselec o kolorze
-
B7 Crew
Dzieki Afroo Teraz kolejne pytanie. Czy istnieje mozliwosc lub moze ktos podłaczyc sterowanie multi takiej kiery w naszych B7 ?? Chodzi aby o zmienianie utworów,fal itp oraz od głośności a druga sprawa czy podgrzewanie tez będzie działać ?
- B7 Crew
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
A no wlasnie pisalem z fly300kts i pytałem czy zrobi takie lampki ale neistety odmowil a przyczyny nie podawal.. Co mysle ze trzeba dotrzec do autora danego modu i dopytac sie co i jak
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Powiem Ci ze podobny projekt byl juz wczesniej w Usa ale goscio juz nie robi takich lampek. A tutaj hmm troche innaczej to wyglada ale ciekawie:d
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
A no tak zapomnialem o tym no dokladnie tak jak mowi Kolega 235 lepiej kleja itp tez tym sugerowalem sie podczas wyboru. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Jakie ET masz felgi,bo u sb mam 35 i opone 235 po dodatniu dystansu 5mm niestety opona trze o nadkole przy skrecenie na chopkach . Wiec lepiej zostaw jak jest teraz bo ładnie siedzi
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Kolego gdzie dorwałes taka gałke do biegow ?? Bo szukam czegos podobnego
-
Tylnia os jedno kolo wystaje bardziej
Tak jedno kolo ma wiekszy negatyw. Wysłane z S7 Edge
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Dzis sie odezwie bo mam kilka pytan [emoji1] Wysłane z S7 Edge Zawartość dodana 0 minutes later No zobaczymy jak to bedzie wygladac mam nadzieje ze spasuje sie idealnie[emoji1] Wysłane z S7 Edge
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Pisz do Stanleya[emoji1] 350 €€ Wysłane z S7 Edge
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Następny element ukladanki i tutaj pytanie czy blenda pod tablice podchodzi od s lina pod rs ??? Wysłane z S7 Edge
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Dodaje filmik jak dane lampy swieca w nocy. Naszczescie uporałem sie z problemem z jednym wystajacym kolem okazalo sie ze to wina negatywu ktory byl mniejszy niz po prawej stronie. https://www.youtube.com/watch?v=4QhNTd9XN5g
-
Tylnia os jedno kolo wystaje bardziej
No nic bede sprawdzal z tym co mowiles jak nie to musze z jednej strony dac inny dystans niz z drugiej,a potem jechac na geometrię i wszystko posprawdzac Wysłane z S7 Edge
-
Tylnia os jedno kolo wystaje bardziej
Ok dzieki za info jesli sie okaze ze rostaw jest wiekszy np o te 5mm to co wtedy moge zrobic?? Moze to winna sanek bo byl zmieniany bak. Dodam jeszcze ze auto stoji na gwincie. Wysłane z S7 Edge
-
Tylnia os jedno kolo wystaje bardziej
Witam Mam problem po zalozeniu dystansow 10mm na tylnia os zobaczylem ze lewe kolo wystaje bardziej niz prawe mierząc na oko wyszlo mi 5mm roznicy. Hamulce od s4 300mm. Auto napewno nie bylo bite wiec macie jakies pomysly ?? Pozdrawiam Wysłane z S7 Edge
-
Audi A4b7 2.0 TDI bixenon ,S-line,skóra,Chip,invidual
Tak masz racje ale on nie wejdzie do S-Line zderzaka,na inncyh stronach jest napisane ze wchodzi aby do zwyklego.
-
Audi A4b7 2.0 TDI bixenon ,S-line,skóra,Chip,invidual
Te grille to zamieniki do zwyklego zderzaka. Ty musisz szukac ori S4 lub RS4 i kolor sobie sam wybierzesz.
-
Błedy 1.8T AVJ
Witam Moze mi ktos powiedziec co ta bledy ?? Pozdrawiam