Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mizur138

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mizur138

  1. No odpuscilem szukam czegos ciekawszego a przy okazji wpadła kiera do montazu Jak cos to mam na sell z poduszka kiere od B8
  2. Panowie jakie mozecie polecic mi tarcze nawiercane z klockami. Pojazd A4 B7 Przod 345 mm Tył 300 mm
  3. Panowie co myslicie o tych alu bo mysle czy nie zamienic Replik CVT na ori Audi S5
  4. Chcialem napisac do autora tych lamp ale niestety nie moge sie zarejstrowac na forum u nich ;// a projekt mnie bardzo ciekawi i napewno jest lepszy niz chinczyki...
  5. No Kolego siadło zacnie na tych kołach kolor idealnie sie wpasowal do autka,sam zastanawiam sie czy nie zamienic swoich na taki wzor tylko juz musze bardziej pomyselec o kolorze
  6. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dzieki Afroo Teraz kolejne pytanie. Czy istnieje mozliwosc lub moze ktos podłaczyc sterowanie multi takiej kiery w naszych B7 ?? Chodzi aby o zmienianie utworów,fal itp oraz od głośności a druga sprawa czy podgrzewanie tez będzie działać ?
  7. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie mam do was pytanie,moze ktos posiada kogos w znajomych kto by mogl zalatwic poduszke do kiery. Niestety szukałem na allegro i nie moge znalesc ;///
  8. A no wlasnie pisalem z fly300kts i pytałem czy zrobi takie lampki ale neistety odmowil a przyczyny nie podawal.. Co mysle ze trzeba dotrzec do autora danego modu i dopytac sie co i jak
  9. Powiem Ci ze podobny projekt byl juz wczesniej w Usa ale goscio juz nie robi takich lampek. A tutaj hmm troche innaczej to wyglada ale ciekawie:d
  10. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dzieki Stanley
  11. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Moze ktos wie czy da sie odczepic dokładkę tylnego zderzaka bez zdejmowania go ?
  12. A no tak zapomnialem o tym no dokladnie tak jak mowi Kolega 235 lepiej kleja itp tez tym sugerowalem sie podczas wyboru. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  13. Jakie ET masz felgi,bo u sb mam 35 i opone 235 po dodatniu dystansu 5mm niestety opona trze o nadkole przy skrecenie na chopkach . Wiec lepiej zostaw jak jest teraz bo ładnie siedzi
  14. Kolego gdzie dorwałes taka gałke do biegow ?? Bo szukam czegos podobnego
  15. Tak jedno kolo ma wiekszy negatyw. Wysłane z S7 Edge
  16. Dzis sie odezwie bo mam kilka pytan [emoji1] Wysłane z S7 Edge Zawartość dodana 0 minutes later No zobaczymy jak to bedzie wygladac mam nadzieje ze spasuje sie idealnie[emoji1] Wysłane z S7 Edge
  17. Pisz do Stanleya[emoji1] 350 €€ Wysłane z S7 Edge
  18. Następny element ukladanki i tutaj pytanie czy blenda pod tablice podchodzi od s lina pod rs ??? Wysłane z S7 Edge
  19. Dodaje filmik jak dane lampy swieca w nocy. Naszczescie uporałem sie z problemem z jednym wystajacym kolem okazalo sie ze to wina negatywu ktory byl mniejszy niz po prawej stronie. https://www.youtube.com/watch?v=4QhNTd9XN5g
  20. No nic bede sprawdzal z tym co mowiles jak nie to musze z jednej strony dac inny dystans niz z drugiej,a potem jechac na geometrię i wszystko posprawdzac Wysłane z S7 Edge
  21. Ok dzieki za info jesli sie okaze ze rostaw jest wiekszy np o te 5mm to co wtedy moge zrobic?? Moze to winna sanek bo byl zmieniany bak. Dodam jeszcze ze auto stoji na gwincie. Wysłane z S7 Edge
  22. Witam Mam problem po zalozeniu dystansow 10mm na tylnia os zobaczylem ze lewe kolo wystaje bardziej niz prawe mierząc na oko wyszlo mi 5mm roznicy. Hamulce od s4 300mm. Auto napewno nie bylo bite wiec macie jakies pomysly ?? Pozdrawiam Wysłane z S7 Edge
  23. Tak masz racje ale on nie wejdzie do S-Line zderzaka,na inncyh stronach jest napisane ze wchodzi aby do zwyklego.
  24. Te grille to zamieniki do zwyklego zderzaka. Ty musisz szukac ori S4 lub RS4 i kolor sobie sam wybierzesz.
  25. Mizur138 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam Moze mi ktos powiedziec co ta bledy ?? Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.