Treść opublikowana przez Mizur138
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Powiem Ci ze akurat mi podpasowały te koła a bałem sie ze bedzie tragedia,oczywiscie moze byc lepiej bo trzeba dystanse zamontowac ale naszczescie to tylko zima i bardziej mi tu chodzilo o bezpieczniejsza jazde i wygodniejsza bo tez myslalem o 19"
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Dawid pamietam Bede za tydz w Pl to powiem Ci dokladnie co i jak oraz zrobie dokladne zdjecia,bo tez wszystko bede powoli montowal. Wkoncu wrociłem do Pl i mozna bylo zamontowac kilka rzeczy Wczesniej jeszcze byl serwis wymiana oleju oraz Filtr oleju. A wiec wpadły Fele RS6 18 + Opony 225/40/18 Pełne oswietlenie wnetrza oraz tab. rejstracyjnej led Napis Quattro Nowe zarowki w halogeny Dywaniki Nakładki na Lusterka Chrom Klubowe Ramki Na montaz jeszcze czeka grill s4 tylko nie wiem czy nie zrobic go w czern...oraz takie drobnostki jak postojowki,dokładka do zderzaka... itp
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
Dzis zrobilem z 400 km i wlasnie pare razy widzialem ze wskazowka spadala z 90 stopni a zaraz sie podnosila. Przy termostacie raczej tez by blad wyskoczyl,ile taki czujnik kosztuje w aso ? Oraz gdzie sie znajduje pod maska ?? Wysłane z S7 Edge
-
B7 Crew
Panowie szybkie pytanie Jade autem i te 120 - 200 km/h i kiedy spojrzalem na wskaznik temp to dziwnie wskazówka opadla minimalnie a potem znow na 90 stopni. Mialem dzis juz tak kilka razy. Czy to nie przypadkiem termostat pada? Wysłane z S7 Edge
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
własnie najlepiej odrazu zapytam ile trzeba przeznaczyc na dobry zestaw do mycia auta + preparaty i czy ktos by mogł podesłac jakis godny uwagi zestaw
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
do 100 zł
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
W supermakecie nie dostaniesz dobrego wosku.... A mozesz polecic jakis dobry ?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Panowie potrzebuje jakis dobry wosk ktory dostane nawet w supermarkecie,ktos cos by polecil
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dokladnie tak samo uwarzam,a tym bardziej wieksza chrapke na rns maja zlodzieje. Z tego radia bede tez zadowolony a tym bardziej ze powoli bede robil naglosnienie. Wysłane z S7 Edge
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
W takim razie dzieki za podrzucenie linkow no sterowanie bedzie dzieki modulowi ktory zakupilem specjalnie pod to radio a radyjko ma byc juz jutro u mnie no ale bede jeszcze potrzebowal podanych przez Cb czesci aby wszystko bylo tak jak trzeba. Co do rns myslalem ale jakos tak mnie nie przekonuje... Wysłane z S7 Edge
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dzieki kolego za info,zastanawiam sie nad tym adapterem bo z tego co czytalem jest on potrzebny do nagłośnienia bose. Tak myslalem nad zmieniarka ale stwierdzilem ze wole kupic lepsze radio ktore tak samo da mi sterowanie z kierownicy oraz połączenie z tel itp a do tego usb oraz mozliwosc rozbudowy systemu audio.Radio ktore wybralem ma tez podświetlanie czerwone wiec bedzie pasowac a jak jest z zasilaniem? Trzeba ciagnac ze stacyjki? Wysłane z S7 Edge
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Wszystko zależy co masz obecnie i na co chcesz zmienić. Concert II na ALPINE UTE-93DABWysłane z S7 Edge
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Panowie bawil sie ktos z was w wymienianie fabrycznego radia na nie fabryczne ? Duzo dłubania jest ? Auto A4 B7
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Jaki olej w napędach i skrzyni biegów Audi A4 B6?
Panowie to jak to jest z tym olejem wkoncu w Quattro w B7,wymieniac ? oraz jaki olej byscie polecili ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dzieki za info
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie turbo hybryda k03 ile powinna dmuchac ? Gdyz u mnie idzie do max 1,5 bara przy przyspieszaniu
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
Kolego mozesz zrobic dokladniejsze zdj tych ledow ??
-
[B7 BPW] avant / s-line / gwint / 19"
Jestem pod wrażeniem Dobrze siadła fela