Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mizur138

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mizur138

  1. Powiem Ci ze akurat mi podpasowały te koła a bałem sie ze bedzie tragedia,oczywiscie moze byc lepiej bo trzeba dystanse zamontowac ale naszczescie to tylko zima i bardziej mi tu chodzilo o bezpieczniejsza jazde i wygodniejsza bo tez myslalem o 19"
  2. Dawid pamietam Bede za tydz w Pl to powiem Ci dokladnie co i jak oraz zrobie dokladne zdjecia,bo tez wszystko bede powoli montowal. Wkoncu wrociłem do Pl i mozna bylo zamontowac kilka rzeczy Wczesniej jeszcze byl serwis wymiana oleju oraz Filtr oleju. A wiec wpadły Fele RS6 18 + Opony 225/40/18 Pełne oswietlenie wnetrza oraz tab. rejstracyjnej led Napis Quattro Nowe zarowki w halogeny Dywaniki Nakładki na Lusterka Chrom Klubowe Ramki Na montaz jeszcze czeka grill s4 tylko nie wiem czy nie zrobic go w czern...oraz takie drobnostki jak postojowki,dokładka do zderzaka... itp
  3. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dzieki Afroo. Jak narazie o dziwo dzis jezdzac autkiem nic się nie dzialo z temp Wysłane z S7 Edge
  4. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Okey dziekuje za info. Jeszcze odnosnie tematu w przeciagu ile km temp powinna sie nagrzac do 90 stopni w taka pogode jak mamy teraz.? Wysłane z S7 Edge
  5. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dzis zrobilem z 400 km i wlasnie pare razy widzialem ze wskazowka spadala z 90 stopni a zaraz sie podnosila. Przy termostacie raczej tez by blad wyskoczyl,ile taki czujnik kosztuje w aso ? Oraz gdzie sie znajduje pod maska ?? Wysłane z S7 Edge
  6. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie szybkie pytanie Jade autem i te 120 - 200 km/h i kiedy spojrzalem na wskaznik temp to dziwnie wskazówka opadla minimalnie a potem znow na 90 stopni. Mialem dzis juz tak kilka razy. Czy to nie przypadkiem termostat pada? Wysłane z S7 Edge
  7. własnie najlepiej odrazu zapytam ile trzeba przeznaczyc na dobry zestaw do mycia auta + preparaty i czy ktos by mogł podesłac jakis godny uwagi zestaw
  8. W supermakecie nie dostaniesz dobrego wosku.... A mozesz polecic jakis dobry ?
  9. Panowie potrzebuje jakis dobry wosk ktory dostane nawet w supermarkecie,ktos cos by polecil
  10. Dokladnie tak samo uwarzam,a tym bardziej wieksza chrapke na rns maja zlodzieje. Z tego radia bede tez zadowolony a tym bardziej ze powoli bede robil naglosnienie. Wysłane z S7 Edge
  11. W takim razie dzieki za podrzucenie linkow no sterowanie bedzie dzieki modulowi ktory zakupilem specjalnie pod to radio a radyjko ma byc juz jutro u mnie no ale bede jeszcze potrzebowal podanych przez Cb czesci aby wszystko bylo tak jak trzeba. Co do rns myslalem ale jakos tak mnie nie przekonuje... Wysłane z S7 Edge
  12. Dzieki kolego za info,zastanawiam sie nad tym adapterem bo z tego co czytalem jest on potrzebny do nagłośnienia bose. Tak myslalem nad zmieniarka ale stwierdzilem ze wole kupic lepsze radio ktore tak samo da mi sterowanie z kierownicy oraz połączenie z tel itp a do tego usb oraz mozliwosc rozbudowy systemu audio.Radio ktore wybralem ma tez podświetlanie czerwone wiec bedzie pasowac a jak jest z zasilaniem? Trzeba ciagnac ze stacyjki? Wysłane z S7 Edge
  13. Wszystko zależy co masz obecnie i na co chcesz zmienić. Concert II na ALPINE UTE-93DABWysłane z S7 Edge
  14. Panowie bawil sie ktos z was w wymienianie fabrycznego radia na nie fabryczne ? Duzo dłubania jest ? Auto A4 B7
  15. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jednak bede mial troche wiecej zabawy niz tylko wyjecie kratek,niestety jest jeszcze orurowanie intercoolera. Wiec wychodzi na to ze bez zdj zderzaka sie nie obedzie. Wysłane z S7 Edge
  16. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tak mam S Line
  17. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Czy przy wymianie światełek od halogenów idzie sie jakos dostac bez zdejmowania zderzaka ??
  18. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dzieki bardzo,te postojowki wchodzą normalnie bez zadnych modifikacji?
  19. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Witam. Jakie ktos by polecił żaróweczki do halogenów oraz postojowek.? Pozdrawiam
  20. Panowie to jak to jest z tym olejem wkoncu w Quattro w B7,wymieniac ? oraz jaki olej byscie polecili ?
  21. Panowie turbo hybryda k03 ile powinna dmuchac ? Gdyz u mnie idzie do max 1,5 bara przy przyspieszaniu
  22. Kolego mozesz zrobic dokladniejsze zdj tych ledow ??
  23. Jestem pod wrażeniem Dobrze siadła fela

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.