Treść opublikowana przez Mizur138
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Dzieki Arek za info. Panowie czy w ASO moge zamowic kompletny grill S4 nowy przez internet ? Czy tylko telefonicznie lub osobiscie,albo moze ktos posiada strone gdzie taki grill moge wyrwac,oczywiscie allegro sprawdzałem bo moze byc i uzywka.
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Radze Ci to płacic kolego bo beda potem gorsze koszta niz rachunek za podatek.
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Dzięki. Będzie może jeszcze lepiej bo myślę żeby w zimę zakuc silnik i wrzucić Ko4 tfsi. Ale zobaczymy jak to będzie,narazie zbieram graty aby porobić go wizualnieWysłane z S7 Edge
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Witam Tez bym byl chetny,jestem z Leiden
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Miały bys S-line ale trafila sie okazja wiec wybralem te,a nie powiem bo tez zalezalo mi na czasie,najwazniejsze ze juz jedna sprawa zalatwiona i lecimy dalej Panowie ile moge dostac za swoja kierownice od B8 bez poduszki oraz z poduszka,zaczynam sie interesowac kiera od TTS.
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Ala grafit,zbytnio nie szukałem czegoś na wypasie bo to aby na zimę,więc wystarczy Wysłane z S7 Edge Uwielbiam te felgi od zawsze mi się widziały a w tym kolorze MEGA !! KOTGratulacje !! ps. Jak to pakiet zimowy ot aj nie che lata u kolegi widzieć Pozdrawiam Jest kilka pomysłów na inne koło,ale zostaje CVT i robimy inne rzeczy Wysłane z S7 Edge
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Powoli coś się dzieje. Wpadły felgi 18" na zimę. Jeszcze czekam na oponki Falken HS 449 225/45/18 i pakiet zima gotowy Na dniach wpadnie napis Quattro na grill oraz obszyty meszek czerwona nicią oraz rączka ręcznego na wzór rs4 też z czerwoną nicią. Wysłane z S7 Edge
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
tak to lajtowo napisałeś jakby za darmo było też bym chciał to u siebie ogarnąć ale koszt już się mega duży robi Bjoern czyżbys stroił kiedyś to turbo ze tak znasz jego możliwości? Niech zgadnę, ten kto ją zrobił mówił, że ma zapas na 3xxKM/4xxNm ??? A może wysterowanie N75 jest niskie i dlatego można dmuchać jeszcze więcej? Co z tego, że te lub inne hybrydy na bazie gorącej strony k03 z rozwiertem mają olbrzymią stronę zimną skoro to się nie przekłada na moc. Wymiary samej gorącej strony turbiny nie pozwolą na przepchnięcie przez nią wymaganej ilości spalin, a skoro nie pozwolą to mamy cofanie zapłonu i kosmos EGT. Bezsensowne dmuchanie na siłe nie będzie przekładało się na moc. Duża strona zimna odbija się na wolnym wstawaniu turbiny. Często wystarczyłaby mniejsza żeby osiągnąć odpowiednią moc. Jak jest zimno, zaleje się wysokooktanowym paliwem i dobrze trafi to może i ktoś się pochwali wynikiem ponad 290KM ale pytanie ile przejazdów a co w lecie? Trzeba też jeszcze wspomnieć o temacie taboo czyli kolektor wydechowy. Jak jest seryjny to okolice 250KM to max. Przy chinolu hiflow odpływ spalin się poprawia, ale kolektory same są już ostatnimi czasu słabej jakości i z czasem pękają. Po to stosuje się większe turbiny typu TD05 czy K04TFSI. Nie dla lansu tylko, żeby auto miało realnie moc i pojezdziło dłużej niż 1 sezon. Nie jest to żadne odkrycie. Te informacje pojawiają się co kilkanaście stron jak widać nie każdy czyta i wyciąga wnioski. Jeździłem aby w lecie,w zimę dokładnie nie wiem co i jak będzie.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ja mowie aby o zwiekszeniu momentu z dołu,ale narazie mi wystarcza tak jak jest i bardziej robił bym ten zabieg po to zeby silnik nie byl az tak zylowany..
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Arek pewnie masz i racje ale pamietaj ze zawsze malo jest komus kto juz chwile posmiga i chce wiecej,wiec napewno nie odrzucam mozliwosc pojsc wyzej,napewno wiem ze chciał bym Nm podkrecic od dołu
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie przy zakuwaniu korb oraz wymianie panewek na wzmocnione zakuwać tez tłoki ? Moc raczej nie bedzie podnoszona z tych 290hp moze jedynie na 300hp i nic wiecej.
-
B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia
http://pl.tinypic.com
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Kolor lakieru to LC5Z
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Zawsze mozesz znalesc osobe lub zaklad co Ci to ogarna i zostawisz autko i bedziesz mial spokoj,lub tez jak wolisz na wlasna reke
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
W jakim zakładzie jeśli mozna wiedzieć? Frog Racing Katowice,czekam na wycenę jeszcze u innej firmy z Lublina ale to dam też znać co i jak.Wysłane z S7 Edge
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Bardziej chodziło o zwiększenie wytrzymałości silnika.Wysłane z S7 Edge
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Tak wszystko u nich,taka wycene mi dali. Też myślałem że to bd około 10 tys zł Wysłane z S7 Edge
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
tak to lajtowo napisałeś jakby za darmo było też bym chciał to u siebie ogarnąć ale koszt już się mega duży robiJedna z firm mi wycenila tak to Kute korby+panewki+sroby arp 2000 Uszcz glowicy+ssacy+wydechowy+zimmeringi+sroby400zl Planowanie glowicy+weryfikacja 250 Pierscienie 400 Montaz korb+rozbiorka tego motoru 1200 Wysłane z S7 Edge
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Po części się z tobą zgodzę,ale napewno jest to do powtórzenia w innych autach,wystarczy dobry setup i człowiek który to ogarnie jak trzeba,na tym silniku jest więcej do ugrania ale tak jak mówisz szybko by się posypalo,teraz wystarczy wymienić korby i panewki na mocniejsze i można łapać 300+. A setup który jest teraz,jest tak zrobiony że moc jest bezpieczna dla tych gratow. Wysłane z S7 Edge
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
albo z TurboSpeca na 290km/380 Gregor współpracuje właśnie z turboSpec.. i to jest dobre źródło - najlepiej odrazu tam zamontuj i zrób soft unikniesz problemów @Bjorn przesadzasz z tymi wartościami "290/380" - jedna jaskółka (na sterydach) wiosny nie czyni @Danko oczywiście że s4 b5 i tylko wydechowe , co do jednomasa musisz pogooglować Czy ja wiem,to turbo jest w stanie ugrać więcej. Tylko trzeba zmienić osprzęt Wysłane z S7 Edge
-
Polecane opony letnie
Ładnie te oponki wygladaja,moze jak zuzyje Dunlopa to nastepne kupie takie,ale jak narazie jezdzilem aby na Dunlop i jestem mega zadowolony. Polecam
-
B7 Crew
Dokladnie takie Szukaj od RS4 B5. Praktycznie to samo tylko ET30 i felga jest wklęsła, a nie wypukła tak ja w S-line. Wg. mnie o wiele lepiej wtedy się koło prezentujeNo tak ale wiesz ja potrzebuje felg na zimę tak więc zbytnio może to lotto czy będą takie czy takie ważne żeby były proste. Ale dzięki za info [emoji1] Wysłane z S7 Edge
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
No jak nie widać koloru jak widać,bez przesady. Trzymaj Wysłane z S7 Edge
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Ale Ci ladnie to jedzie Sam poluje na 300+ ale jeszcze długa droga
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Gdzie Ty zdobyłes takie fotele?? Prezentuja sie idealnie Fura Wypas