Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mizur138

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mizur138

  1. Panowie tak z ciekawosci zapytam,jaki gaz byscie polecili do 350 Hp oczywiscie silnik 1.8T i jak jest z wytrzymaloscia slinika wtedy?
  2. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dalem sobie spokoj dzis z tym odkrecaniem,poprostu musze zdjac gorna obudowe bo na niej mam zamontowany wskazinik doladowania,a on sie zacinal:D Wiec ogarnołem dzis nowy i juz zamontowany jest,teraz aby wyjac stary
  3. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kurde mecze się z 2 śrubami po bokach kierownicy,podpowie ktoś jak najłatwiej jest odkrecic ??
  4. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie pytanie mam czy trzeba odkrecac airbag oraz zdejmowac kierownice aby zdjac gorna pokrywe kierownicy? czy poprostu odkrecam od dolu srubki i tyle ?
  5. Dzieki Wielkie. Jeszcze jedno pytanie odnosnie odkrecania,w poradniku widze ze trzeba zrobic nastepujace rzeczy i teraz jest pytanie takie czy podane rzeczy musze wykonywac czy poprsostu moge je pominac i wzasc sie za odkrecanie gornej oslony,bo szczerze mowiac potrzebuja ja tylko zdjac i wymienic. Zanim zaczniemy coś robić trzeba odpiąć klemę od akumulatora. Ja odpinałem z masy. Pierwsza czynność to odkręcenie Airbaga. Wykręcamy dwie śrubki T30 (T27) z tyłu kierownicy. Po ostrożnym wyjęciu aribaga wypięliśmy wtyczkę żółtą z miejca zaznaczonego na drugim zdjęciu. Tym sposobem zszedł cały airbag (kierownica 4-ramienne bez multi) Kolejną czynnością jest odkręcenie koła kierownicy. Dla pewności zaznaczyliśmy markerem położenie koła względem piasty.
  6. Witam Mam do was pytanie,a dokladniej jak zdjac gorna osłone kierownicy? Niestety mam tam zamontowany wskaznik doladowania a zakupiłem inny i chce go wymienic i musze go usunac z tamtad. Moje pytanie stad ze poprzedni wlasciciel zamontowal tam wskaznik a ja tego nie robilem wiec prosze o pomoc.
  7. Dev jakie tarcze bys polecil na tył bo teraz mam wlozone s4 b6/7 szukac ori nowych czy masz cos do polecenia zamiennego a tez dobrego? Pozdrawiam
  8. Okey dzieki a tak ogolnie to kolejna extra furka na forum powodzenia w dalszych modach
  9. oooo a powiedz mi jakie cisnienie w tym zestawie miales,bo mam takie same fele i kurde drugi dzien i juz z tyłu lewa strone troche pogiołem eh ;////// i tak sie zastanawiam ze moze za malo cisnienia bo mam 2,5 na kazde kolo przy wadze 1590
  10. Michał zadowolony jesteś z tych felg,jak wytrzymałość ich i wgl?
  11. Powiedz mi czy zamawiales do tego folie na ekran,jesli tak to zapodaj jaka bo jednak zakupilem nowego edge 7 i juz wywalilem dwie folie gdyz wgl nie przylegały do krawedzi,masakra w edge 6 nie mialem takich problemow.
  12. mam bez plusa i jak dla mnie wymiata... aparat kosmos... lustrzanki nie ruszam ostatnio wcale... a i wydajnosc dobra ekran i barwa... poezja jedyne co to pateria jeden dzien przy srednim uzytkowaniu Co racja to racja telefonik extra,ale ostatnio mialem z nim akcje i od tamtej pory nie da rady właczyc... Wracałem do domu i padał deszcz,telefon jak telefon w kurtce,w czasie drogi tez padła bateria. W domu podłaczam pod ładowarke i nagle mi wyswietla 99:% bateri i ładuje do 100% proboje odpalic,niestety nie daje rady dochodzi do loga samsung edge 6 i włacza od nowa,jakims cudem przy właczaniu wciskalem przycisk srodkowy i załaczyl telefon,dziala itp ale dalej ładuje od 99 do 100 % wiec postanowilem odłaczyc fona od ładowarki i sprawdzic czy wyłaczy go,niestety wyłaczylo go jak tylko odłaczylem,potem probowalem jeszcze raz go właczyc ale raz aby pokazalo sie logo ladowania i zgaslo nastepnie probowalem go ladowac ale od tamtej pory nie reaguje aby sie nagrzewa tylnia obudowa....... chcesz go sprzedać ? Pierw go oddaje na serwis bo mam jeszcze rok gw i zobacze co powiedza,jesli bedzie to bateria lub jakas błachostka to naprawiam go.
  13. mam bez plusa i jak dla mnie wymiata... aparat kosmos... lustrzanki nie ruszam ostatnio wcale... a i wydajnosc dobra ekran i barwa... poezja jedyne co to pateria jeden dzien przy srednim uzytkowaniu Co racja to racja telefonik extra,ale ostatnio mialem z nim akcje i od tamtej pory nie da rady właczyc... Wracałem do domu i padał deszcz,telefon jak telefon w kurtce,w czasie drogi tez padła bateria. W domu podłaczam pod ładowarke i nagle mi wyswietla 99:% bateri i ładuje do 100% proboje odpalic,niestety nie daje rady dochodzi do loga samsung edge 6 i włacza od nowa,jakims cudem przy właczaniu wciskalem przycisk srodkowy i załaczyl telefon,dziala itp ale dalej ładuje od 99 do 100 % wiec postanowilem odłaczyc fona od ładowarki i sprawdzic czy wyłaczy go,niestety wyłaczylo go jak tylko odłaczylem,potem probowalem jeszcze raz go właczyc ale raz aby pokazalo sie logo ladowania i zgaslo nastepnie probowalem go ladowac ale od tamtej pory nie reaguje aby sie nagrzewa tylnia obudowa.......
  14. Dzieki za info i duzo cierpliwosci oraz udanego rezania zycze,a mi coz jak sie nie uda z nim dogadac zostaje chinol ://
  15. Lorence - Mozesz podac namiar do własciciela,moze on by był w stanie wykonac taki mod z lamp bo w innym wypadku bede musial zakupic chinollaaa ;/////
  16. Witam Panowie Moze było moze nie a wiec do rzeczy interesuje mnie wlozenie swiateł led do B7 sedan od A3 sportback 8p. Ktos moze to robil lub moze podrzucic jakas stronke jak to zrobic,gdyz sam szukałem i nie mogłem znalesc... Dokładnie tak to wyglada w sedanie.
  17. Mizur138 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie moze ktos ma z was zalozone oponki w rozmiarze 235/35/19 z indeksem mniejszym niz trzeba czyli np autko w katalogu wymaga 93Y a zalozone jest 91Y. Jesli tak to jak to jest z oponką wtedy ???
  18. Tez mysle ze bede zadowolony,jedynie mnie martwi to 91Y ale nie zamierzam jezdzic V max chociaz autko ma okolo 300hp wiec jest czym,bede dawał znac jak oponki sie sprawuja.
  19. Zdecydowalem i zakupilem jednak Dunlop Sport Maxx RT 2 235/35R19 91 Y XL, MFS, ZR .
  20. Tez jakos przemawia za mna Dunlop ale kurde musze miec 93Y a wszystko na rozmiar 235/35/19 jest 91Y i tutaj pojawia sie problem. Dopiero 235/40/19 ma 96Y ale takiej nie moge wlozyc bo bedzie obcierac.Jeszcze jest opcja ze opona o rozmiarach 245/35/19 i felga 8,5J. Moze ktos cos sie wypowie czy taka opona wejdzie do a4 b7.
  21. Zdecydowałem sie zakupic nowe opony i na bezpieczenstwie nie ma co oszczedzac. Wiec Panowie zastanawiam sie nad takimi firmami jak Dunlop/Pirelii. Jesli chodzi o kwote mam do wydania max 2600 zł Podam swoje typy Dunlop SP SportMaxx RT 235/35R19 91Y AO Pirelli P Zero 235/35R19 91Y XL,A,R PIRELLI P ZERO NERO GT 235/35R19 91Y XL Prosze was o opinie na temat tych opon,oczywiscie z checia wyslucham innych propozycji,jeszcze tez mam odniesienie do indeksu nośności. Autko wazy 1690 kg i niestety opony maja indeks 91Y a danego rozmiaru opony nie moge znalesc z indeksem wiekszym.Prosił bym o pomoc z tym. Pozdrawiam
  22. Panowie mialem kupic oponki na 18" ale przyszła mysl ze lepiej wsadzic alu 19" dlatego teraz szukam uzywanych opon do 19" i chcialem sie was zapytac co myslicie o oponach ktore wam ponizej podam. Ogolnie opony sa mi potrzebne aby do sezonu zimowego. Bridgestone POTENZA RE050A 87Y - uzywane 1400 złROZMIAR: 235/35R19 PRODUCENT: Bridgestone MODEL: POTENZA RE050A Homologacja: N0 - Porsche INDEKS NOŚNOŚCI I PRĘDKOŚCI: 87Y STAN BIEŻNIKA: 2x7,5mm 2x6mm DOT(Y) PRODUKCJI: 5007 5007 1907 1907 Dunlop SP SPORT MAXX - uzywane 1600 zł ROZMIAR: 235/35R19 PRODUCENT: Dunlop MODEL: SP SPORT MAXX INDEKS NOŚNOŚCI I PRĘDKOŚCI: ZR STAN BIEŻNIKA: 7mm DOT(Y) PRODUKCJI: 0112 1105 0112 1105
  23. Witam Panowie Zamierzam kupic repliki vossen cvt ale nie wiem dokładnie jakie wymiary wybrac zeby felga ładnie lerzała w nadkolu. Auto posiada zawieszenie KW INOX V1 oraz zestaw hamulcow S4 B7 tył. Przod natomiast to zasciski A6 C6 Sline 347. Opony jakie chce dac to 235/35/19 lub 225/35/19. Mam do wyboru takie rozmiary Rozmiar: 19" Rozstaw Śrub: 5x112 Szerokość przód :8,5" et35 Szerokość tył :9,5" et42 W tym zestawieniu moge wybrac tez 4x8,5J lub 4x9,5J Jesli ktos cos wie niech sie wypowie na ten temat gdyz nie mam mozliwosci przymiarki a zalezy mi na tym zeby samochod mozna było obnizyc a zarazem nie obcieraly opony o nadkola. Pozdrawiam
  24. Panowie macie kogos ogarnietego do załozenia bix-a skretnego z samopoziomem itp ???
  25. Panowie jakies info potrzebuje na temat Pirelli P Zero Nero GT 235/40/18 Ktos moze mial te oponki albo cos wie ????

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.