Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mizur138

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mizur138

  1. 5 tys. Rocznie to chyba te opony szybciej ze starości zmienisz Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka Całkiem możliwe no ale nic nie poradzę. Większość czasu spędzam w Nl. A tam autko zbytnio jest mi nie potrzebne. Ważne że opony sprawują się ładnie bo miałem kilka gwałtownych hamowan z dużej prędkości i jestem zadowolony z efektu. Wysłane z S7 Edge
  2. jakie pozwolenie? co najwyzej od rodzicow na obnizenie auta Całkiem możliwe [emoji1] bo mi powiedzieli jak swoją A4 jeszcze obniże to może tam wjade [emoji23] [emoji23] Wysłane z S7 Edge
  3. Panowie pytanie Czy z was ktos wjezdza na Low Lublin bo z tego co widze to trzeba miec jakies pozowlenie
  4. Zakupiłem opony Dunlop Sport Maxx RT 2 jak narazie jestem bardzo zadowolony,ogolnie zrobilem na nich 1300-1400 km,akurat tak sie zlozylo ze czesciej jestem poza domem to rocznie max robie 5 tys km a nawet w tym roku max bedzie te 1400 tak wiec mam nadzieje ze wytrzymaja mi te 3 sezony lajtowo i oczywiscie moge je polecic
  5. Potrzebuje numer części grilla Rs4 srebrny mat. Pozdrawiam Wysłane z S7 Edge
  6. Mizur138 odpowiedział(a) na blejd temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Ładnie wypucowana furka Jesli czarny Grill to polecam jeszcze zrobic listwy wokoł szyb na czarno Powodzenia w modach i szerokosci
  7. Mizur138 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam Problem jest nastepujacy,zauwazylem ze w miejscu gdzie jest osadzony bagnet silnik sie poci,lub tez spływa minimalnie olej z bagneta w dol dokladnie nie jestem tego w stanie potwierdzic,co do objawow to silnik pracuje rowno,nie ma zadnych problemow,nie zasysa bagnetu oraz korka od wlewu oleju,oleju na 1200 km mi ubylo minimalnie. Czy ktos juz mial problemy z tym oraz czy wymiana bagnetu powinna pomoc??
  8. Panowie z ta zapalniczka chowana/przekrecana duzo zabawy jest z wyjeciem?
  9. No B6 jestem pod wielkim wrazeniem,poprostu sztoss Co do B8 w doł,oraz przydały by sie 4 rurki z tyłu,lub tez pojedyncze ale po dwoch stronach. Powodzenia w modach
  10. Ładnie siadły te koncowki
  11. Wydaje mi sie ze nie,bo jesli rorzad ma iles tam zrobione a do tego jeszcze duzo zostalo do wymiany to bez sensu,najlepiej wymienic uszczelke od napinacza i napinacz,tylko szukaj Ori zadnych zamienikow bo długo nie pojezdzisz a znow bedziesz wymienial.
  12. Witam Poszukuje takich ramek do Audi A4 B7 niestety szukam i szukam i nic nie moge znalesc,moze ktos zna jakies strony na ktorych moge dokladnie dobrac do mojego modelu,moga byc w słupek lub tez inne. Dokładniej potrzebuje ramki na zegar 52mm oraz 60 mmm
  13. W benzynie co 80 tys km,nowy chyba jest na 120 tys km ale to niech ktos jeszcze sie wypowie
  14. Moze kiedys tam wpadnie dzwiek po gazowaniu,aktualnie nawet malo kiedy autko piluje,poprostu szkoda mi Kolor lakieru to LC5Z Nowa Foteczka strzelona Smartfoneeem
  15. Zakupie to jak bede w NL bo tutaj do Pl strasznie dlugo ida paczki z chin,na zegarki czekam juz 3 tydz a tam dochodzily mi w 2 tyg masakra poprosrtu....
  16. Dzieki Panowie za dobre slowo Wpadły zdjecia srodka do tego daje dzwiek z rurek https://youtu.be/F82Kwr8o5jI
  17. Nie powiem ale te 4 rurki robia swoja robote,ładnie gra Końcówki z eSy, czy jakieś customowe? Jaka średnica?Tutaj masz ten wydechhttp://www.bn-pipes.de/de/audi/a4/a4-8e-8h-quattro/edelstahl-endschalldaempfer-1629.html Wysłane z S7 Edge
  18. Boje sie ja dac w dol To moj pierwszy gwint Nie powiem ale te 4 rurki robia swoja robote,ładnie gra
  19. Dziekuje Wszystkim za miłe slowa Bixy Skretne moze wpadna w tym tygodniu Zdjecia srodka wleca jak ogarne autko
  20. Potrzebuje kogoś ogarnięty w wymianie lamp a dokładniej zwykłych na bixy skrętne oczywiście bez spryskow i samopoziomujące. Aby włożyć i ustawić oraz podlaczyc
  21. Powoli bede działal bo tez wlasnie mnie interesuja bixy skretne ale tutaj wiecej zabawy bo dochodzi samopoziom i spryski a co do tego wymiana zderzaka albo docinanie miejsca na spryski,lub tez opcja wlozenie samego bixa. Zobaczymy jak to bedzie,myslalem o rotorach na zime 18" lub 19". Musze wybrac sie gdzies w plener i porobic lepsze zdjecia,co do koloru tez mi sie podoba. Miałem tez czarna ale ten kolor to poprostu bajka
  22. Dziekuje za opinie Powiem Ci ze długo za mna ten wzor chodzil,ale zapewne w pozniejszym czasie wpadnie cos innego ori,narazie przejezdze tak jak jest
  23. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Prosił bym o pozwolenie przyjecia do grupy B7 Crew. Temat autko w sygn.
  24. Okey dzieki chłopaki za odzwe,narazie pytam czysto informacyjnie bo zapewne zanim sie zabiore do zalozenia to troszke pojezdze na PB98
  25. Witam A wiec trochę informacji odnośnie tematu oraz historii B7. Pierwszy plan był zmiana czarnej B7 na B8 z dużym wypasem,S Line,Quattro oraz z silnikiem 1.8/2.0 TFSI w manualu od 2012r. Niestety rozglądałem się dość długo i zrezygnowałem bo znalezienie takiej sztuki było naprawdę ciężkie. Wiec wyszło tak jak wyszło Jest Kolejna B7 w Quattro plus S-Line. Autko zakupione z forum A4 klub od użytkownika DAVIDLIVE Historia pojazdu : Audi A4 B7 S-line, silnik to poczciwy 1.8T BFB,naped Quattro. Rocznik 2006, przebieg sprawdzony 174tyś, auto w pełnym S-line z zawiasem 1BV Auto przyprowadzone z szwankującym silnikiem, z miejsca planowany remont albo wymianę, standardowy problem czyli zatarcie głowicy spowodowane zaniedbaniem pompy oleju. Obecnie już silnik AVJ , przebieg 82tys mil,co ciekawe na aucie siedzi wydech z kwasu. Obecnie jest zrobione : - Zestaw Zawieszenia KW INOX V1 - Hamulce Przod Zacisk A6 C6 Blaszki S4 Tarcza 345mm Zimmerman Sport Klocki Ferodo DS Performance - Hamulce Tył A6 C6 Tarcza 300mm Zimmerman Sport Klocki Ferodo Premier - Stabilizator Przód RS4 - Stabilizator Tył RS4 - Nakładki na pedały RS4 NOWE SALON - Licznik RS4 - Grill RS4 NOWY SALON - Gałka zmiany biegów RS4 - Kierownica TT S-line 2016 NOWA SALON - Dokładka Przedniego Zderzaka MAT MaxtonDesign - Listwy Boczne MAT MaxtonDesign - Lusterk ORI S4 - Listwy ORI S4 NOWE SALON - Felga Replica Vossen CVT 19'' ET 35 8,5J / Dunlop Sport Maxx RT 2 235/35/19 ---> Lato - Wydech Kwas S4 - Osram LEDriving XENARC LEDHL101 V2 - Swiatła Tył LED Typ A6 C6 - Pakiet Oświetlenia LED Wnetrze/Tablica Rejstracyjna - Pakiet Oświetlenia LED Halogeny - Klubowe Ramki A4 Klub Polska - Dystanse Back - 5mm - Zmieniarka CD ORI - Fake RNS Android 8.0 - Nagłosnienie BOSE - Spryskiwacze Mgiełkowe - Napis Quattro - turbo hybryda k03 TurboSpec - kolektor wydechowy TurboWorks - wtryski 525cc - przepływka 3" - TIP całość 3" - filtr powietrza k&n - intercooler 230mm z orurowaniem 63 mm - wydech od początku 2,75" dalej rozdzielone na 2x60mm - wałek ssący od adr - sprzęgło awx Program By Gregor10 Zdjęcia 2017..! Zdjęcia 2016/2017

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.