Treść opublikowana przez Mizur138
-
Polecane opony letnie
5 tys. Rocznie to chyba te opony szybciej ze starości zmienisz Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka Całkiem możliwe no ale nic nie poradzę. Większość czasu spędzam w Nl. A tam autko zbytnio jest mi nie potrzebne. Ważne że opony sprawują się ładnie bo miałem kilka gwałtownych hamowan z dużej prędkości i jestem zadowolony z efektu. Wysłane z S7 Edge
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jakie pozwolenie? co najwyzej od rodzicow na obnizenie auta Całkiem możliwe [emoji1] bo mi powiedzieli jak swoją A4 jeszcze obniże to może tam wjade [emoji23] [emoji23] Wysłane z S7 Edge
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Panowie pytanie Czy z was ktos wjezdza na Low Lublin bo z tego co widze to trzeba miec jakies pozowlenie
-
Polecane opony letnie
Zakupiłem opony Dunlop Sport Maxx RT 2 jak narazie jestem bardzo zadowolony,ogolnie zrobilem na nich 1300-1400 km,akurat tak sie zlozylo ze czesciej jestem poza domem to rocznie max robie 5 tys km a nawet w tym roku max bedzie te 1400 tak wiec mam nadzieje ze wytrzymaja mi te 3 sezony lajtowo i oczywiscie moge je polecic
-
Numer części Grill Rs4 Srebrny Mat
Potrzebuje numer części grilla Rs4 srebrny mat. Pozdrawiam Wysłane z S7 Edge
-
czarna B7 1.8T
Ładnie wypucowana furka Jesli czarny Grill to polecam jeszcze zrobic listwy wokoł szyb na czarno Powodzenia w modach i szerokosci
-
Uszkodzony Bagnet
Witam Problem jest nastepujacy,zauwazylem ze w miejscu gdzie jest osadzony bagnet silnik sie poci,lub tez spływa minimalnie olej z bagneta w dol dokladnie nie jestem tego w stanie potwierdzic,co do objawow to silnik pracuje rowno,nie ma zadnych problemow,nie zasysa bagnetu oraz korka od wlewu oleju,oleju na 1200 km mi ubylo minimalnie. Czy ktos juz mial problemy z tym oraz czy wymiana bagnetu powinna pomoc??
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Panowie z ta zapalniczka chowana/przekrecana duzo zabawy jest z wyjeciem?
-
A4 B8 1.8TFSI by chrbk CABB OEMS IFG10 20" air ride
No B6 jestem pod wielkim wrazeniem,poprostu sztoss Co do B8 w doł,oraz przydały by sie 4 rurki z tyłu,lub tez pojedyncze ale po dwoch stronach. Powodzenia w modach
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Ładnie siadły te koncowki
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Wydaje mi sie ze nie,bo jesli rorzad ma iles tam zrobione a do tego jeszcze duzo zostalo do wymiany to bez sensu,najlepiej wymienic uszczelke od napinacza i napinacz,tylko szukaj Ori zadnych zamienikow bo długo nie pojezdzisz a znow bedziesz wymienial.
-
Ramka na wskazniki temp oleju oraz doladowania turbo
Witam Poszukuje takich ramek do Audi A4 B7 niestety szukam i szukam i nic nie moge znalesc,moze ktos zna jakies strony na ktorych moge dokladnie dobrac do mojego modelu,moga byc w słupek lub tez inne. Dokładniej potrzebuje ramki na zegar 52mm oraz 60 mmm
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
W benzynie co 80 tys km,nowy chyba jest na 120 tys km ale to niech ktos jeszcze sie wypowie
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Moze kiedys tam wpadnie dzwiek po gazowaniu,aktualnie nawet malo kiedy autko piluje,poprostu szkoda mi Kolor lakieru to LC5Z Nowa Foteczka strzelona Smartfoneeem
-
System operacyjny Android
Zakupie to jak bede w NL bo tutaj do Pl strasznie dlugo ida paczki z chin,na zegarki czekam juz 3 tydz a tam dochodzily mi w 2 tyg masakra poprosrtu....
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Dzieki Panowie za dobre slowo Wpadły zdjecia srodka do tego daje dzwiek z rurek https://youtu.be/F82Kwr8o5jI
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Nie powiem ale te 4 rurki robia swoja robote,ładnie gra Końcówki z eSy, czy jakieś customowe? Jaka średnica?Tutaj masz ten wydechhttp://www.bn-pipes.de/de/audi/a4/a4-8e-8h-quattro/edelstahl-endschalldaempfer-1629.html Wysłane z S7 Edge
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Boje sie ja dac w dol To moj pierwszy gwint Nie powiem ale te 4 rurki robia swoja robote,ładnie gra
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Dziekuje Wszystkim za miłe slowa Bixy Skretne moze wpadna w tym tygodniu Zdjecia srodka wleca jak ogarne autko
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Potrzebuje kogoś ogarnięty w wymianie lamp a dokładniej zwykłych na bixy skrętne oczywiście bez spryskow i samopoziomujące. Aby włożyć i ustawić oraz podlaczyc
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Powoli bede działal bo tez wlasnie mnie interesuja bixy skretne ale tutaj wiecej zabawy bo dochodzi samopoziom i spryski a co do tego wymiana zderzaka albo docinanie miejsca na spryski,lub tez opcja wlozenie samego bixa. Zobaczymy jak to bedzie,myslalem o rotorach na zime 18" lub 19". Musze wybrac sie gdzies w plener i porobic lepsze zdjecia,co do koloru tez mi sie podoba. Miałem tez czarna ale ten kolor to poprostu bajka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Dziekuje za opinie Powiem Ci ze długo za mna ten wzor chodzil,ale zapewne w pozniejszym czasie wpadnie cos innego ori,narazie przejezdze tak jak jest
- B7 Crew
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Okey dzieki chłopaki za odzwe,narazie pytam czysto informacyjnie bo zapewne zanim sie zabiore do zalozenia to troszke pojezdze na PB98
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Witam A wiec trochę informacji odnośnie tematu oraz historii B7. Pierwszy plan był zmiana czarnej B7 na B8 z dużym wypasem,S Line,Quattro oraz z silnikiem 1.8/2.0 TFSI w manualu od 2012r. Niestety rozglądałem się dość długo i zrezygnowałem bo znalezienie takiej sztuki było naprawdę ciężkie. Wiec wyszło tak jak wyszło Jest Kolejna B7 w Quattro plus S-Line. Autko zakupione z forum A4 klub od użytkownika DAVIDLIVE Historia pojazdu : Audi A4 B7 S-line, silnik to poczciwy 1.8T BFB,naped Quattro. Rocznik 2006, przebieg sprawdzony 174tyś, auto w pełnym S-line z zawiasem 1BV Auto przyprowadzone z szwankującym silnikiem, z miejsca planowany remont albo wymianę, standardowy problem czyli zatarcie głowicy spowodowane zaniedbaniem pompy oleju. Obecnie już silnik AVJ , przebieg 82tys mil,co ciekawe na aucie siedzi wydech z kwasu. Obecnie jest zrobione : - Zestaw Zawieszenia KW INOX V1 - Hamulce Przod Zacisk A6 C6 Blaszki S4 Tarcza 345mm Zimmerman Sport Klocki Ferodo DS Performance - Hamulce Tył A6 C6 Tarcza 300mm Zimmerman Sport Klocki Ferodo Premier - Stabilizator Przód RS4 - Stabilizator Tył RS4 - Nakładki na pedały RS4 NOWE SALON - Licznik RS4 - Grill RS4 NOWY SALON - Gałka zmiany biegów RS4 - Kierownica TT S-line 2016 NOWA SALON - Dokładka Przedniego Zderzaka MAT MaxtonDesign - Listwy Boczne MAT MaxtonDesign - Lusterk ORI S4 - Listwy ORI S4 NOWE SALON - Felga Replica Vossen CVT 19'' ET 35 8,5J / Dunlop Sport Maxx RT 2 235/35/19 ---> Lato - Wydech Kwas S4 - Osram LEDriving XENARC LEDHL101 V2 - Swiatła Tył LED Typ A6 C6 - Pakiet Oświetlenia LED Wnetrze/Tablica Rejstracyjna - Pakiet Oświetlenia LED Halogeny - Klubowe Ramki A4 Klub Polska - Dystanse Back - 5mm - Zmieniarka CD ORI - Fake RNS Android 8.0 - Nagłosnienie BOSE - Spryskiwacze Mgiełkowe - Napis Quattro - turbo hybryda k03 TurboSpec - kolektor wydechowy TurboWorks - wtryski 525cc - przepływka 3" - TIP całość 3" - filtr powietrza k&n - intercooler 230mm z orurowaniem 63 mm - wydech od początku 2,75" dalej rozdzielone na 2x60mm - wałek ssący od adr - sprzęgło awx Program By Gregor10 Zdjęcia 2017..! Zdjęcia 2016/2017