Treść opublikowana przez Mizur138
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Ładnie i z gustem Az mi sie przypomina moja była czarna
-
Glosniki przod seria a 16cm ?
Panowie chce odswierzyc temat nie zakladajac nowego. Jaki zestaw byscie polecicli na wymane glosnikow Audi ? Interesuje mnie wymiana przodu i tyłu,do tego wlozenie nisko tonowych do tylniej polki. Moj budzet to 1500 zł,oczywiscie radio Concert II Oraz jak wyglada sytłacja z montazem tweetera w dzwiach,trzeba cos wycinac itp czy wejdzie normalnie zamiast tweetera Audi?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dziekuje kologo za informacje.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ok to daj znać bo właśnie mogę tak próbować ale wolę się upewnić jak to jest Wysłane z S7 Edge
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
A nie przypadkiem nie jest tak ze może odmówić skoro nie ma samopoziomu i spryskow? Wysłane z S7 Edge
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Witam Jest tutaj ktos do kogo bym mogl sie zglosic o ustawienie Bixenonu ? Chodzi o to ze nie ma samopoziomu i trzeba by było mi pomoc ogarnac ustawienie lamp,tak aby nie oslepiac innych.
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Tak dokładnie Arek te słynne osramy ceną niestety odstraszają ale z tym pakietem wyglądają efektownie.Wysłane z S7 Edge
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Fela juz na miejscu I przy okazji im wiecej widze te swiatła tym bardziej jestem za nimi. I robi sie duzy dylemat...
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Bruuuum duzo zabawy jest z podłaczeniem rejestratora w taki sposob jak Ty to zrobiłes? Oraz jak Ci sie sprawuja opony zimowe,bo jednak zamowilem takie jak Ty masz
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Polecane opony zimowe
Jeżdżę od 3 tygodni na dokładnie tym rozmiarze tego modelu Hankooka - polecam: ciche, ładnie trzymają przy obecnej pogodzie czyli ok 8 stopni i dość mokro. Ostatnio widziałem w Lublinie Bentleya Continentala na właśnie modelu w320 Dodatkowo na plus 9mm bieżnika w nowej sztuce. Sam sie zastanawiałem na tymi Hankookami, które w ADAC mialy dobre noty. Ktos jednak pisal szybko zuzywajacej sie mieszance (sprawdz opinie).Kleberow nie analizowałem ale z tego co widze to uklad bueznika producent bazowal na Dunlop winter sport i Pirelli sottozero. Letnie Hankooki dość szybko się ścierają, zimowe nie.Dzięki za informację bo zakupiłem ten model ale niestety 225/45/18 i myślałem czy brać inna czy dalej ten sam model ale 225/40/18Wysłane z S7 Edge
-
Polecane opony zimowe
Panowie co sadzicie o tych dwóch modelach? http://www.oponeo.pl/dane-opony/hankook-winter-i-cept-evo2-w320-225-40-r18-92-v-xl-mfs#117126336 http://www.oponeo.pl/dane-opony/fulda-kristall-control-hp2-225-40-r18-92-v-xl-mfs#122747950
- B7 Crew
-
B7 Crew
zależy kto jak ma auto obniżone Przy tej oponie którą zamówiłeś czyli 225/45/18 moim zdaniem najbardziej optymalnie będzie wziąć dystans 17 mm tak aby ET było 30 . Napisałem do Oponeo o mozliwosc wymiany oponek na inny rozmiar i calkiem mysle tez o zmianie modelu. Ale dziekuje za rade No jakos tak wyszło Widziałem ze sprzedajesz Rotora, czemu ?
- B7 Crew
-
B7 Crew
Hmm bardziej właśnie mnie ciekawi 225/45/18 bo zamówiłem takie na zimę do tego wzmacniane i teraz myślę czy dobrze zrobiłem i może ktoś jeździł na takim rozmiarze.Wysłane z S7 Edge Seves miał w swojej B6 i strasznie komicznie to wyglądało. Licznik przekłamywał itd. Przy złym ET felgi może obcierać. Et felgi 47. No to nie za ciekawie bd wyglądać. Tak doskonale wiedziałem że 40 tylko rozpedzilem się i zamówiłem 45 a opony już są u mnie. Wysłane z S7 Edge
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Czy wejda opony
I jak kolego wszedł Ci zestaw 225/45/18 ?? Wysłane z S7 Edge
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Dzięki. Raczej nie to Autko stalo,bo wgl nawet nie rozważam sprzedaży. Wysłane z S7 Edge
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Dokladnie kupowałem stad http://allegro.pl/nakladki-na-lusterka-chrom-audi-a4-s4-b6-b7-11-00-i6258164622.html?snapshot=MjAxNi0wOS0yMlQxOTowNjoyNlo7YnV5ZXI7NjBiMDRkYzI2Nzk1ZGRlMjJjZGQ0MzMzYjQ2YmExNTEwYWRiZmQ4MjNlOTIxMDk3Njg2NWU5OWYzM2E0ZjVkZA== A dywaniki tutaj http://allegro.pl/dywaniki-welurowe-audi-a4-b7-2004-2008-kpl-haft-i6090108398.html?snapshot=MjAxNi0wOS0yNVQwODoyMzoxOVo7YnV5ZXI7Y2NkYzY2N2Y2NDI5MWFiZGQ0YmU0MzE1YjM2M2YzNWIzNDFiNjljYWQ4NDA3MTMzYzRkYTg5ZTY3NzkzMjIwZg== Zdjecia autka na zimowych felach wstawie dopiero w grudniu ;///// oraz zdjecia real zamowionych elementow bo dopiero wtedy bede w Pl.
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Pany bedzie ktos chetny na grill S Line ? Bo mam taki na sprzedaz w miedzy czasie wpadły nakladki na lusterka w chromie,nowe dywaniki z nadrukiem Audi A4 B7,Grill S4 oraz napis Quattro do grilla. Oraz pełen serwis wymiana oleju itp itp Pozdrawiam