Treść opublikowana przez Mizur138
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Dystanse 10 mm z kołnierzem
Dystom mi zrobil 10 mm a nawet 8mm ale na 66,6 wiec polecam ich,sa solidnie wykonane jak narazie zero problemow.
-
Jakie Dystanse Zakupic
Zakupilem dysyanse 5mm i 10mm do letnich czyli et35 8.5j i z przodu siedzi dobrze tyl niestety jest tak ze z jednej strony kolo mi wystaje o 2-3 mm i tu pytanie czy moge do quattro zalozyc na tyl z jednej strony 8mm a z drugiej 10mm lub tez na wszystkie osie 5mm.??? Wysłane z S7 Edge
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Kolego tyl moge nizej obsadzic ale juz wtedy bedzie mi tarl blotnik o opone bo z jednej strony kolo wystaje 2-3 mm bardziej. Przy zaladunku trze o opone na chopkach itp. Dystan 10 mm bede jeszcze próbował wlozyc 5mm i 8mm Wysłane z S7 Edge
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
No musze ogarnąć sprawę z dystansami jeszcze i będzie ok [emoji1] w tym tyg przyjda mi jeszcze ledy na tyl. No i pokusilem sie po sprzedaży grilla s4 na grill rs4 z satynowa oprawka. Fajnie by bylo jeszcze dokładke zalozyc ale niestety lezy w pl. Wysłane z S7 Edge
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Proboje wgrac zdj wszystkie Dlatego tutaj tak opornie idzie eh ;// za to bedzie wiecej zdj Zdjecia wkoncu dodane Efekt wedlug mnie jest extra Tylko pojawił sie pewien problem na przod wlecialy dystanse 5mm oraz na tył 10mm i z tyłu lewe kolo wystaje minimalnie bardziej eh ... ktos cos moze bedzie wiedzial o co kaman ?
- Błedy 1.8TQ
-
B7 1.8T - Prośba o analizę błędów
Witam Powie mi ktos co to za błedy itp. Pozdrawiam
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Trzeba uff montowalem dzis dystanse i swiatelka poprostu masakra:/// Ale efekt to wynagrodzil,niedlugo foty [emoji1] Wysłane z S7 Edge
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Własnie dzis do nich pisałem i jestem mega zadowolony z tego co mi powiedzieli i calkiem mozliwe ze odrazu silnik bedzie zrobiony na 500hp.
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Nie myslalem o tym ale zapewne jak bym sie wgłebil w ta opcje to odrazu mi nachodzi mysl ze tutaj buda jest gotowa oraz zanim bym cos ciekawego w dobrym stanie znalazl to troche by mineło choc dzieki za podrzucenie pomysłu
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Ciekawe ileta frima wolala za zrobienie go na 600 hp,Nosb mi napisal ze aktualnie na nic sie nie umawia ;//
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Myslalem nad 2.0 Tfsi ale widzac wyniki 2.7 BiTurbo to wybor był wiadomo,nastepnymi wyborami to dzwiek oraz to ze w S4 siedziały te silniki. Co do mocy narazie o tym nie mysle,piorytet to znalesc zadbany egzemplasz ogarnac go i działac z podstawowymi rzeczami a potem moc i zapewne tutaj pojawi sie powyzej 400+ i co najwazniejsze moment ktorego mi go brakuje u mnie ;/ Napisalem dzis do Nosb co i jak i czekam na info,mysle ze w 20 tys sie zmieszcze. Jesli mozecie powiedziec ile max moge wziasc za swoj 1.8T z calym osprzetem?
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Z tego co wiem w 15 tys juz idzie sie zmiescic ze wszystkim ale bede chcial znalesc silnik w jak najlepszej kondycji i zrobic odrazu wydech i fmic oraz najwazniejsze turbiny. Wiec kapital do przeznaczenia bedzie wiekszy i zobaczymy co z tego wyjdzie,znow napewno troszke sie zwróci z sprzedazy 1.8T z calym osprzetem. Wysłane z S7 Edge
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Planuje u kogos,uaktualnie sie rozgladam za silnikiem i skrzynia. Wysłane z S7 Edge
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Felga zostaje ta sama tylko poprostu czekam na dostawe do Nl. A wiec aktualnie koniec z modami bo padlo grube postanowienie ze do autka wpadnie 2.7 BiTurbo na przełomie Sierpien/Wrzesien a do tego kompletne malowanie autka:D Co do silnika mam nadzieje wielka ze wypali cały pomysl.
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Jak bedzie wszystko zalozone to w niedziele juz pewnie wleca zdjecia A aktulanie czekam na fele i dystanse Dzieki Dzieki robie co moge z autkiem, jest jeszcze kilka modow do roboty ale aktualnie mysle nad malowaniem autka:D
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
No akurat wzor fajny [emoji3] Firmy dokladnie nie wiem. Jak przyjda to dam znac. Wysłane z S7 Edge
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Oby wszystko siadlo jak trzeba. Zapomniałem dodac ze na tyl wpadna tez ledy,a dokladniej takie. Wysłane z S7 Edge
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
No Arek niestety jeszcze nie :/ czekam na felgi oraz dystanse i zakladam odrazu wszystko na raz[emoji3] W przyszla sobote lub niedziele powinno juz byc wszystko na Aucie. Jeszcze musze ogarnac dziwne syczenie ktore dochodzi z okolic baku. Wysłane z S7 Edge
-
Syczenie z okolic baku
Mozesz cos wiecej o tym systemie powiedziec ? Vcds podepne i sprawdze czy sa jakies błedy. Auto normalnie sie zachowuje zadnych problemow z falowaniem obrotow itp.
-
B6 DIVISION
Koledzy moze ktos z B6 Division bedzie wiedzial o co biega. Co moze byc przyczyna takiego syczenia jak na filmiku w okoliach baku.
-
Syczenie z okolic baku
Witam Spotkal sie ktos z takim syczeniem jak na filmiku w okolicach baku? Jak to usunac.
- B7 Crew