Treść opublikowana przez Mizur138
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Panowie zastanawiam sie czy juz pompka powoli siada oleju czy jednak cos innego,mam podłaczony czujnik cisnienia do podstawki pod filtrem,olej wymianiam co rok bo nawet nie zrobie rocznie 5 tys km,smok czyszczony jakies 2 lata temu. Aktualnie kontrolka cisnienia nie wyskakuje i nie wiem czy sie martwic ale na zegarach depo 4w1 przy temp 80 stopni pokazuje mi 1,4-1,5bar obroty jałowe,przy temp znow 90 stopni jest 1.2-1.3 a im wyzej to potrafi spasc do 1.1-1.0 tutaj juz mowimy o temp 100 stopni oleju. Napinacza wgl nie slychac czy to na zimny przy odpaleniu czy na goracym silniku. Co zalecacie zrobic?
-
Analiza Logow
Witam Czy ktos by mogł zobaczyc na logi i powiedziec co jest nie tak LOG-01-115-118-020.CSV LOG-01-002-033-xxb7lpux.CSV
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Panowie co aktualnie polecacie za olej na poczatku lałem LM SHT 5W40,aktualnie leje Revenol VST 5W40. Oraz zastanawiam sie jak to jest z tą wymiana syntetyka ostatnio przez rok zrobilem 2 tys km,mija wlasnie termin wymiany oleju niby wymienia sie co rok albo co 10 tys km. Taki olej po tak małym użytku traci swoje wlasciwosci ? jak to jest?
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Panowie po 5 latach padł mi akumulator Varta Silver E38 74AH 750A w moim B7 silnik 1.8TQ. Zamierzam zakupic ten sam model ale chciał bym sie was zapytac czy byscie polecili cos innego ? i drugie pytanie to aku z firmy MOLL czy produkty sa warte ? Pozdrawiam
-
B7 Crew
Czy ktoś by mi mógł podać numer części dokładniej uszczelki łączenia dolnego zbiornika spryskiwaczy z górnym zbiornikiem do sedana B7 1.8T ? Niestety po zalaniu pelnnego zbiornika płynem ucieka gdy tylko jest więcej płynu w górnym,a już mam dość zalewania tylko dolnego... Pozdrawiam
-
Problem z silnikiem 1.8T Szarpanie/dławienie
Zamówiłem nowe cewki 4 jutro mi przyjdą to wsadze wszystkie nowe i sprawdzę jeszcze raz bo może być że te cewki które miałem mogły być uszkodzone a nie mam innych na podmianę. Co jakiś czas wyskoczy też blad P0010 Camshaft position actuator circuit/ open bank 1 Na biegu jałowym auto chodzi normalnie,obroty nie falują i nie trzęsie silnikiem. Korka nie zasysa więc muszę jeszcze sprawdzić te wtryski
-
Problem z silnikiem 1.8T Szarpanie/dławienie
Dziś zabrałem się ponownie za to i okazało się że wywala błąd cylinder 1 16685 wypadanie zapłonu,wymieniłem cewke na 1 cylindrze od rozrządu i dalej ten sam błąd oraz próba przyspieszania i mruganie chec engine
-
Problem z silnikiem 1.8T Szarpanie/dławienie
Jutro to ogarne i dam Ci znac. Rozrzad byl wymieniany miesiac temu. Blok 90 tylko czy jeszcze jakies ?
-
Problem z silnikiem 1.8T Szarpanie/dławienie
Witam Od wczoraj mam problem ze swoim autem,problem jest taki ze gdy przyspieszam od 3 biegu w gore auto od 3 tys obrotow do 4 tys obrotow szarpie/dlawi/przerywa,zaden check engine nie wyskakuje oraz nie mruga. Sprawdzałem błedy niestety nie pojawił sie zaden. Probowałem dzis odłaczac cewki na odpalonym silniku na kazdej cewce silnik chodzil nie rowno oraz tez wsadzac inne cewki ale wtedy check mrugal jak przyspieszałem. Odłaczyłem tez przepływke problem dalej wystepował. Macie jakies pomysły co to moze byc ? Logi bym zrobił ale niestety przez to przerywanie do odcinki jest nie mozliwe
-
B7 Crew
Panowie Mechanik zauwazył delikatnie popekane wachacze gorne z przodu stwierdził ze jeszcze na tym mozna jezdzic. Pytanie do was czy kupowac cały komplet na przod z Lemforda czy jednak warty jest zakup z firmy Regum. Miał ktos doswiadczenia z firma Regum ? Poniewaz cenowo wypada to bardzo korzystnie podłog Lemf. Oraz jak wyglada wymiana,odrazu wszystkie czy wymienic ta gore tylko ?
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Polecane opony letnie
Witam Potrzebuję opini jakie aktualnie opony byście polecili z klasy premium lub średniej w rozmiarze 235/35/19 Aktualnie jeżdżę na dunlop maxx sport 2 Pozdrawiam
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Tak patrze na cene i w sumie sie nie dziwie ze za swoja chce okolo 43 tys ale tez jakos nie mam parcia Wytrwałosci w sprzedazy bo "Janusza" wszedzie pełno
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
Kolego a co jesli mam płyn na zimnym rowno z kreska max na zbiorniczku a po takim tescie lub zwyklej dluzszej jezdzie płyn wzrasta 1 cm ponad linie a gdy auto ostygnie dluzej wraca znowu do wartosci jakie byly podczas zimnego silnika.... juz sie pogubiłem bo wedlug mnie to normalne ze wzrosnie gdyz zwieksza sie objetosc. Ja natomiast mam wyciek z kroca ktory widac ale zastanawia mnie akurat to co napisalem wyzej.
- B7 Crew
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Panowie ma szybko porównanie LM SHT 5W40 DO REVONAL VST 5W40 Ciągle jeżdżę tylko na LM ale dziś dostałem propozycję wymiany na Revonal i się trochę wacham pomimo dobrych opini. Pozdrawiam
-
B7 Crew
Panowie ostatnio zauważyłem dziwny świst powietrza przy przyspieszeniu,spadku mocy nie odczuwam. Swist występuje od 3 tyś obrotów aż do końca ale tylko wtedy gdy pierw przegazuje auto na trasie,po odpaleniu i krótkiej jeździe to nie występuje. Silnik 1.8T. Myślę że to nie turbina bo inny dźwięk by był a tutaj słychać jak by gdzieś powietrze.
- B7 Crew
- B7 Crew