Treść opublikowana przez Mizur138
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ok rozumiem. A jakie mniej wiecej temp oleju powinny byc w te ciepłe dni(25°C-35°C) bo na danym oleju ostatnio przy szybszej jezdzie max mi pokazalo 106°C
-
Głośniki BOSE
Pierw podaj budżet jaki masz do wydania,bo wsadzenie głośników bez wygłuszania i wzmacniacza to bez sens. Ja zaproponuje Ci kupienie używanych BOSE i będziesz na prawdę zadowolony,ja zrobiłem aby STAGE 1 i już czuje różnice a jeśli byś zrobił wszystko jak trzeba to efekt będzie mega. Co do innego nagłośnienia to polecę Ci taki zestaw ale to są bardzo wysokie koszta samych głośników a gdzie jeszcze wygłuszenie do tego oczywiście jakieś dobre radio trzeba dokupić. Głośniki Tył Audio system X165Em Evo Głośniki Przód Audio System Hx165 Sq Tuba wmontowana W boczek Audio System R10FLAT Wzmacniacz Audi System M80.4 Hollywood CCA44 21mm
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Ok rozumiem i dzięki za informacje co i jak,jeszcze myślę nad odłączeniem tego całkowicie suba a wstawieniem suba w bagażnik od Mazdy 6. Tez zastanawia mnie sytuacja z zamiana pinów przy subie,podobno to poprawiało granie i nie wiem czy ktoś w tym subie z Bose nic nie grzebał bo tłucze tym basem jak poj... a 3 opcja jest taka ze po prostu zamontuje suba z wersji podstawowej i do tego jeszcze spróbuje podłączyć z Mazdy 6. Coś na pewno będę kombinował,bo tego tak zostawić nie mogę
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Wiec czas coś ujawnić po tak długim czasie bez żadnych modów itp ?Autko wróciło wiec z malowania,z którego jestem mega zadowolony,zostały poprawione niektóre elementy ponieważ wymagały poprawy i teraz już jest igiełka. A z innych rzeczy które się pojawiły w Audi - Stabilizator przód RS4 B7 - System Bose Stage 1 - Nakładki na pedały RS4 B7 - Zamontowanie dokładek bocznych do progów z Maxtonn Design w kolorze MAT Na dniach zostaną wykonane czynności : - Wymiana Oleju LM SHT 5W40 - Filtr Oleju - Świece zapłonowe platynowe NGK nr PFR6Q - Cewki Zapłonowe - Wtryski z 525CC na 630CC - Montaż Pompy Paliwa ORI S4 - Montaż SUBA z Mazdy 6 Tutaj tez kilka pytan do was. Po zamaontowaniu BOSE Stage 1 ( jak by ktos nie wiedział to wymiana samych glosnikow) niestety pojawil sie klopot bo sub tak zaczał ostro grac ze tylna połka mi tam skacze i pojawia sie nie przyjemny dzwiek,na obecna chwile calkiem go odłaczylem i tak jestem mega zadowlony ale musze cos z tym zrobic,czy ktos z osob tutaj majacy system BOSE w sedanie wie jak z tym sobie poradzic? Dodane lepsze zdjęcia
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Panowie mam takie pytanie,od poprzedniej wymiany oleju zrobilem 2 tys km przez caly rok na oleju LM SHT 5W40 i za kilka dni mi pokzuje serwis. Czy taki olej juz nalezy wymieniac czy jeszcze troche pojezdzic na nim ????
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
Kupuj Gwint i nie zaluj tych 2,5k bo bedziesz i tak zadowolony mega Panowie jak zniwelować tłuczenie pod bassem połki tylniej,zmieiłem suba na Bose i niestety przy basie pojawia sie nie przyjemny glos trzeszczacej połki,mial ktos cos taiego?
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Czekam na fote juz z dokładkami bo szykuje sie sztos ? wkoncu jakie dokładki zamowiłes ??? Carbon czy Mat
- B7 Crew
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Kod lakieru to LAP6 Oby jak tej rudej nie bylo hehe Dzieki za info przyda sie napewnpoo
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Właśnie zapomniałem Adam ? Lusterka wyszły extra,jestem bardzo zadowolony a kolor mi pasuj bardzo ? Lakier szedł aż z Norwegi więc dzięki Adam za ogarnięcie. Zdjęć postaram się zrobić lepszych w następnym tyg. Bo ta fota jedna aby przy odebraniu auta i nie było czasu ?
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Ciężko będzie tak stwierdzić bo każdy ma tam swoje mankamenty,ja chciałem przede wszystkim mieć nowy lakier i pozbyć się wad które były a teraz jest igła i jestem mega zadowolony. Jeszcze tyle rzeczy teraz do zamontowania.
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Wkoncu Autko pomalowane a przy okazji szybki shoot oraz zamontowanie z Maxton-a listw bocznych,wiecej zdjec zrobie jak bedzie czas
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Kurde ciekawie to wyglada moze sie skusze na ten tunel,a jaka cena w ASO ?? ktos cos wie ?
-
2.0tfsi 220km BUL quattro chip
w 2.0tfsi siedzi aby ko4,ko3 to 1.8T
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Czym sie rozni taki tunel od EU ???
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Wyglada extra ? Gwint zrobil bardzo dobra robote i auto ładnie siedzi
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Ja daje do 235/35/19 2,8 bara. Na komfort nie narzekam,w sumie lubie jak jest twardo w aucie
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Na Autku już położona świeżutka farba :d wiec z efektu jestem mega zadowolony Moze ktos z was bedzie wiedzial jak z nakładaniem powłoki ceramicznej na nowy lakier oraz wosku,słyszałem juz kilka wersji i proboje sie upewnic co i jak Czy trzeba czekac jakis czas od malowania zeby wykonac te zabiegi ? słyszałem ze 1 miesiac...
-
B7 Crew
Panowie mam takie pytanie co do felg. Jeśli mam felge o rozmiarach 19" 8,5j to lepiej jeśli et będzie miało 35 czy 42. Bardziej mi chodzi o efekt wkleslych ramion do srodka. Wiem że lepiej by to wyglądało np na 9j lub 9,5j. Pozdrawiam