Treść opublikowana przez Mizur138
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Byla robiona u TurboSpec
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
2.7 bi turbo tak szybko nie wrzucę,za mało czasu jestem w Polsce żebym oddać auto i zrobić A potem pojeździć i posprawdzac wszystko. Dlatego aktualnie chce nowy program zrobić a co do turba to czymś muszę jeździć a moje już ma minimalne luzy więc też muszę coś z tym zrobić. A nie jeździć jak się całkiem rozpadnie A potem koszta będą większe..
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Z tego co dowiedziałem się to jest to ta sama pompa co i w b6 s4 więc powinna wejść,najwyżej będzie się coś kombinować.
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Będę stroil całkiem od nowa bo wlatuje pompa paliwa od s4 b7,wtryski 630 itp
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Aktualnie wkladke K&N ale niedlugo wkladam stozek
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Oddam do chłopakow z CzornyCustoms i oni wszystko ogarna mi
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Juz by bylo po temacie i wszystko by było w aucie ale ze jestem aby w PL 4 tyg to nie mam jak sie narazie to tego zabrac eh ;///
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Dzieki za dobre slowa,to jeszcze nie koniec,bo chce jeszcze wstawic AirRide no i ten 2.7BiTurbo to teraz po malowaniu najwazniejsze rzeczy.
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Co do rzezby z kratkami to jeszcze nic nie robiłem bo auto w malowaniu a dopiero bede je mial w pierwszym tygodniu lipca. No ja miałem troche mankamentow z lakierem a to ktos dzwiami przywali a to gdzies malutkie ryski itp wiec juz calkowicie chcialem miec perełke.
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
No własnie mysle czy az tak jest mi potrzebny bo posiadam zegra Depo 4w1 i w nim mam temp. oleju,cisnienie oleju,Volt oraz doładowanie turbo.
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
u mnie tył był bez rdzy Mysle tez nad wstawieniem Vfiz do licznika RS4,czy ktos moze sie ta ten temat wypowiedziec czy np jest sens wstawiania go ??? Kolejne zdjecia
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Maluje w Ori kolor nie chce nic dokładac itp poniewaz sam kolor w seri jest rewelacyjny i wedlug mnie najlepszy. Nie bylo
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie mam zacisk zr18 chce go wsadzić do a4 b7. Aktualnie mam S4 345mm i w nim tarcze Zimmerman. Czy te tarcze podejda do zacisku zr18 jeśli nie to jakich tarcz i klocków mam szukać??? Pozdrawiam
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
No ja juz auto robie tylko dla Siebie wiec postanowiłem ze maluje całe i pozbede tez sie wgniecen i uszkodzen lakieru.
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Maluje Calutkie,jak cos robic to porzadnie ?
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Zeby nie bylo ze z autem sie nic nie dzieje:D no wiec uzbieralem troche gratow o ktorych juz wspominałem ale no niestety moj lakiernik mial kupe roboty tez i ze moje auto ma byc zrobione idealnie tak jak chce itp. wiec terminy calkiem sie przesuneły i niestety wszystkiego na raz nie mozna miec ? A wiec takie zdjęcie
- B7 Crew
-
A4 B7 1.8t bfb praca silnika
Koło filtra taki dzwiek to normalka bo pracuje. Hmm jedynie czego sie czepic to wydaje mi sie ze napinacz z tyłu jest do wymiany i to jak najszybciej. Niech sie inne osoby jeszcze wypowiedza.
- B7 Crew
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Panowie ktos chetny na Rotory od DawMaca bo chce sprzedac swoje. Parametry 19' 8,5j Et35 + opony zimowe 225/35/19. Felgi jak i opony w stanie idealnym.
- B7 Crew
-
Audi A4 B7 2.0TDI 2007 / BPW / S-Line / Następna zabawka by Kewson :)
Na pierwszym miejscu to bym sie zastanowił gdzie je kupic z dobrego zrodła a nie allegro czy olx gdzie jest aby 1 miesiac gwarancji,kazdy je kupuje ale nie kazdy zwraca uwage ktora wersje kupuje bo sa dwie wersje V1 i V2 gdzie w wersji V1 jako ze był to pierwszy wypust wystepował blad migajacego ledowego paska,mozna o tym poczytac na niemieckich stronach. Dobrze przesledziłem ten temat bo zastanawialem sie nad nimi okolo 3-4 miechów i czytałem o nich gdzie sie dało aby wszystko wiedziec. Dopiero wersja V2 została naprawiona ale niestety wyszlo jej nie wiele bo Osram zakonczył produkcje tłumaczac ze wchodzi na nowa generacje dla nowszych aut ile w tym prawdy to nie wiem. Ale polecam jedynie wersje V2 i jesli chcesz ja zakupic to wydatek 3,5 tys zł i z tego co ostatnio patrzyłem jeden sklep w DE ja miał. Pozdrawiam
-
Polecane opony letnie
Panowie czy ktos jezdzi/jezdził na oponach Nankang NS 2 ???
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Wywal pompe i bezpieczniej bedzie jesli wsadzisz od S4 B7 albo walbro 255
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Coraz wieksza ekipa I coraz lepiej to wyglada Wkoncu tez musze sie wybrac na jakis spot:D Czy moze ktos tutaj wie gdzie w okolicach Puław,lub tez moze w Lublinie ktos zajmuje sie regeneracja zaciskow ???