Treść opublikowana przez Mizur138
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Popatrze poszukam ale jesli mam dac podobną cene to wole kupic nowa ori walbro 255
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dzięki za info. Raczej wezmę walbro bo cenowo s4 zabija. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
Montaz walbro w seryjnym koszu
chodzi mi o jakosc najbardziej
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Na filmie prezentuje sie o wiele lepiej niz na zdjeciach Karol teraz taki off-topic ty kupowales drona mozesz zapodac jakiego ?
-
Montaz walbro w seryjnym koszu
Mozesz cos powiedziec na temat tej pompy paliwa ? Bo musze poszukac do siebie gdyz teraz mam Epman Ep-RYB342 i zastanawiac sie czy wziasc Walbro czy Bosh 044
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie Pompa paliwa bosh 044 normalnie wejdzie do Baku B6 silnik 1.8T ??? Czy trzeba coś kombinować Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Dzieki za mile słowa. Niestety wszystko by szlo szybciej ale ze malo jestem w Pl to auto jeszcze nie jest takie jakie bym chciał miec.
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Juz zamówiłem w aso wkoncu trzeba ten srodek ogarnac zeby byl jak noweczka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Muszę całość kupić bo w jednym miejscu mam małe pęknięcie. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Panowie czy kupowal ktos takie plastiki jak w linku ponizej? Jak z jakoscia ich ?? Bo zastanawiam sie czy brac te z pl czy nie zamowic z aliexpress jak znajde taniej. http://allegro.pl/panel-uchwyt-drzwi-przod-lewy-audi-a4-b6-b7-01-08-i7153089534.html http://allegro.pl/panel-przelacznik-szyb-audi-a4-b6-b7-00-07-nowy-i7080838375.html
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Kurde Karol dawaj zdjecie calego bo jestem bardzo ciekawe jak to siadlo
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
Panowie mam do kupienia fotele Recaro z Full elektryka i podgrzewaniem za 2 tyś zł. Haczyk jest tylko taki że jeden ma pęknięty tył na wysokości plastiku. Reszta stan bardzo dobry. Co o tym myślicie??? Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
No jeszcze mam czas na zakup więc poczekam na twoją relację[emoji16] ogólnie to co ile lat powinno się wymieniać opony bo z tego co słyszałem to co 3 sezony.... Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
Panowie jaką oponę polecacie na 235/35/19. Miałem Dunlop maxx sport rt2 i byłem mega zadowolony ale chciał bym czegoś nowego spróbować[emoji16] Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Interesuje mnie aby jazda cywilna i zeby autko juz lepiej sie prezentowalo bo spasowanie by bylo lepsze niz na gwincie.
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
A co bys powiedzial o takim zestawie juz na kazde kolo osobno.Dobre to bedzie ?? - Zbiornik: 15l + obejmy (opcjonalnie inny zbiornik) - Kompresor: VIAIR 380C (opcjonalnie inne kompresory Viair) - Czujnik ciśnienia i przekaźnik - Sterowanie na kablu: 9-przyciskowy pilot Marco Garage - Sterowanie bezprzewodowe przód / tył - Manometry: 2x 1,5" VIAIR ( opcjonalnie 3 manometr dla zbiornika lub inne) - Okucia: Marco-Garage Aluminium - Poduszki: RUBENA 6" przód i 130/2 tył ( opcjonalnie inne) - Zawory: Elektromagnetyczne HAFNER / METALWORK - typ 5/3 - 1/4" - 4 szt. - Przewód powietrzny 6mm: 20m - Złączki metalowe skręcane - Odwadniacz ze złączkami (opcjonalnie AVS) - Zawór odwadniający
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Kurde no to ładnie. Gwint w ciągu 14 dni mogę zwrócić więc jeszcze mam kilka dni więc dobrze że teraz mówisz co i jak. Chyba muszę się odezwać do Ciebie na pw co i jak. A zestaw mam że sterowaniem na przód i tył tylko gdyż myślałem że takie coś wystarczy. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
No tutaj masz rację ale udało się go wyrwać nowke w cenie 3300 zł gdzie polecany mts to 2500 tyś zł więc wolałem dołożyć na lepsze amory. Kolejna sprawa to żaden producednt nie chce sprzedawać części a woli pełne zestawy. A sprężyny zawsze można sprzedać. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Hmm pisało kilka osób już tak bardziej na poważnie i też byli zainteresowani ogledzinami ale ja kompletnie temat olalem bo wstawiłem tylko jedno ogłoszenie na Fb i na tym się skończyło. Za duży sentyment mam do tego auta po włożonej pracy i niezawodności go. I też taka przesiadka na B8 to tak średni pomysł już bardziej mi się podoba A6 C7 ale tutaj to bym musiał dołożyć sporo funduszu[emoji16] Tak 2.7bit wpadnie na 100% tylko już bym chciał ale z czasem jest problem więc pierw ogarnę Air-a A potem to malowanie i to 2.7bit to taka truskawka na torcie bedzie[emoji16] Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Po dłuższych przemyśleniach ciężko jest się rozstać [emoji16] Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Zeby nie było ze nic sie nie dzieje to lece z tematem dalej Wiec wpadły takie fanty i powoli sie przygotowuje na sezonik - Zawieszenie gwintowane Eibach Pro-Street-S - Zestaw AirRide PRO przód/tył od airride-system Powoli sie zbieram do zalozenia AirRide no i najwazniejsze na dniach autko idzie cale do malowania tak jak chcialem wiec juz calkiem bedzie perełka Jesli sie uda i rodzice zrobia zdjecia fantow to jak najszybciej wstawie bo niestety leza w PL I tutaj pytanie do was czy ruszac tez wahacze zeby to zawieszenie bylo idealnie przygotowane pod AirRide ????
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Ładne zakupy i ciekawie to bedzie sie prezentowac. Daj znac jakiej firmy bedziesz kupowal opone 225 na te 9j.