Treść opublikowana przez Mizur138
-
B7 Crew
Witam Panów Mam pytanie. Zaczęły mi wycieraczki strasznie wolno chodzić,nawet jak przelaczam na prędkość max to chodzą opornie. Co to może być?? Czyż by silniczki??? Pozdrawiam Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Jak coś to pw. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Musiał by ktoś się wypowiedzieć na ten temat bo my rozmawiamy o 19. Rotor z tego co pamiętam et42 i 8.5j Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Prawdopodobnie głupoty i taki fachowiec ale najwyżej jak się nie sprzedadzą to będą jako letnie. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Tak. Auto stoji na letnim setupie. A z rotorami będzie mniej więcej tak wyglądać bo wybrałem te same co na zdjęciu. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Ta opona nie wejdzie do b7 z 9 cali. Przynajmniej u mnie. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Ogólnie to sprawa wyglądała tak że oponę 225/35/19 Jak się założyło na 9J to był bardzo duży naciąg i wulkanizator powiedzial że za duży jest. (Potem wrzucę zdjęcia jak to wyglądało) no to raczej winna opony gdyż zimową jest twardsza itp aż tak się nie znam ale no źle to wyglądało. Więc trzeba było na szybko zamówić felgi o szerokości 8.5j no i tym właśnie sposobem wpadły rotory. A pompei ida nap sprzedaż. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
W sobote bede dzialal przy aucie to moze jakies zdjecie wpadnie i tak sie wkurzylem bo troche lipa wyszla z felgami i musialem sprzedac i zakupic Rotora eh ;////
- B7 Crew
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Nie jest drogo jesli za 19 wychodzi 950 zł. A widac ze robota fest wykonana.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
W niedalekim czasie będę miał na sprzedaż cały silnik 1.8T z osprzętem który mam,więc napewno bd to okazja dla kogoś kto szuka takich części do podniesienia mocy. Co do tematu polecam Grześka lub w moich rejonach kolegę Galleto. Ale najważniejsze to mieć zdrowy silnik a potem można modzic. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Ładnie wyglądają te felgi zimowe w tym kolorze i na autku robia robote Bede w Lublinie to trzeba sie jakos zgadac ;p co do przodu to tam siedzi dokladka z cupry pomalowana w jaki kolor ? oraz jeśli by była możliwość poprosił bym zdjęcie właśnie z ta dokładka centralnie z przodu bo jestem ciekaw tego koloru Pozdrwiam
-
A4 B7 2.0 Tdi silver star sedan 174KM/406Nm LED 19" MALLORY
Mozesz dla mnie zrobic zdj z bliska i wyslac na pw jak to wyglada ?
-
A4 B7 2.0 Tdi silver star sedan 174KM/406Nm LED 19" MALLORY
Panie mozna widziec co za lotke masz na klapie bo tak patrze i chyba lepiej niz u mnie ona wyglada ;p No i 4 rurki robia robote na dupi...
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Dokładnie to kupiłem te fele od użytkownika tutaj z forum ale już nie pamiętam nicku i Ojciec je odbierał,natomiast ja czekam na powrót do Pl i będę wszystko składał więc dopiero wtedy Ci powiem co i jak malowane.A co do feli to zaryzykowalem i kupiłem 19 cali[emoji16] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
- B7 Crew
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Troche ciszy było z zakupami ale do autka wpadło kilka potrzebnych rzeczy takich jak - Felgi ORI Pompei 19' ET33 9 cali w idealnym stanie - Opony Achilles winter 101x 225/35/19 - Radio Fake RNS Android + Czesci - Listwy boczne w Ala Carbon z MaxtonDesign (SIDE SKIRTS DIFFUSERS) Wiecej zdjec dodam po montazu
- B7 Crew
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Ladnie sie to prezentuje,czy mozna taki dostac ale w kolorze czarnym ???
-
[B7 BFB] Niepokojąca praca silnika - wideo
Obstawiam napinacz bo glos dochodzi z tyłu silnika, teraz pytanie czy na aucie odpalonym z rana po nocy odrazu cos mocno rzezi w tym samym miejscu ? Jesli wystepuje ten sam dzwiek wiecej niz 2-3s i trwa bardzo dlugo to tak jak mowilem napinacz ale to trzeba dobrze sprawdzic. Takie słuchy to wrozenie z fusow:D
- B7 Crew
- B7 Crew