Treść opublikowana przez Mizur138
-
Kierownica od b8 lift do b6
Panowie zasmiece troche temat Mam taka kiere jak ponizej na zdj,multifunkcja wiem ze nie bedzie chodzic ale czy kiera normalnie podejdzie do B7?? Chodzi mi o kable od poduszki,aktualnie mam kiere z B8 przed lift.
- B7 Crew
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Afroo dzieki
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A co bys proponowal na tyl wsadzic wiekszego? bo aktualnie mam zacisk a6 c6 i tarcza 300mm .
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Mocne pozdrowienia
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev masz moze jakis zestaw pod 330mm na tył do B7 ???
- B7 Crew
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
H4mm3r te dolne listwy pod listwami S4 to jak one sa mocowane ? i z jakiego materiału sa bo zastanawia mnie czy szlo by je dobrze polakierowac.
- B7 Crew
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Rozejrze się za zaciskiem od S4 B7 a z tego co wyczytałem tam tarcza 330mm wchodzi spokojnie. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Czy pod zacisk a6 c6 tył wejdzie tarcza 330mm? Bo w sumie sam nie wiem czy zacisk jest od s4 b7 czy a6 c6. Aktualnie siedzi 300 mm Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Na przod tez premier wystarczy ? Tarcza 345mmm
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Tak smao jak kolega wyzej Tylko na sam tyl lepiej brac Ferodo premier czy performance?? Tarcza 300 mm
- B7 Crew
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Ja tam słyszę tylko metaliczny dźwięk jak przyblizyles telefon,to u mnie takiego nawet nie ma,po oddaleniu aby słychać pracę napinacze. Sprawdzałem rozrząd wyszło że jest ok,jutro podeślę logi. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Tak wiem ale dokładniej gdzie mam wejść w vcsd żeby zrobić ten log. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Jak zrobić ten log? Kurde dzwiek mam od zawsze taki,zero spadków mocy i błędów. Poprostu teraz mnie to zaciekawiło tak. No ale jeśli trzeba będzie wymienić to gdzie mogę dostać ori cały komplet oraz pytanie czy wymieniać odrazu rozrząd? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
O wiele bardziej pasuje ta aktualna fela niz wczesiejsza,ladnie wszystko sie zgralo No bix naprawde dobrze swieci jest duza poprawa i odrazu bezpieczniej jezdzi sie w nocy
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
O Panie.! Sztos az szkoda pewnie go ruszac teraz gdzie kolwiek
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Kolego jesli chodzi ci o dzwiek podobny do tarcia to u mnie tak pompa dziala przy poranym odpaleniu,czasem dluzej czasem krocej dlatego moze ci sie wydawac ze to trze napinacz,ale z glosna praca napinacze sie zgodze calkowicie,tylko tutaj z tego co pamietam to juz od dluzszego czasu tak chodzil i nie bylo zadnych problemow,smoka nie czyscilem ale napewno wczesiejszy wlasciciel to robil przed podnoszeniem mocy. Ciekawi mnie tez to stukanie na srodku silnika bo. Bo wystepuje ono tylko w tym miejscu
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Nie sprawdzałem,ogolnie auto chodzi bez zarzutow i wlasnie nie wiem czy taki dziwk powinnien byc czy nie ? Jak dobrze sie wsłuchasz to słychac aby tarcie przez pierwsze sekudny potem juz ucicha,chodzi o pierwszy filmik.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Panowie napinacz do wymiany czy jest wszystko ok ? Silnik ma jakies 145-150 tys nalotu,olej wymieniany 5 tys km temu na LM 5W40,ogolnie zadnych bledow i problemow. Jednostka tez pomodzona. Troche nie pokoi mnie ten dziwek ale pierwsze 2s jest calkiem inny dzwiek,drugi filmik na rozgrzanym silniku i przegazowka do 2 tys obrotow potem do 4 tys.