Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mizur138

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mizur138

  1. Krzysiek a do ilu ta walbro hp wytrzyma ? Bo chciał bym miec tez spory zapas. Wysłane z S7 Edge
  2. Czy ta pompa paliwa podchodzi idealne do B7 1.8T czy trzeba przerabiac? https://www.czesciauto24.pl/audi/a4-8ec-b7/19739/10817/pompa_paliwa
  3. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie jesli mam kiere od B8 s-line przed lift to poducha bedzie podchodzic do kazdej kiery z B7 i B8 przed lift? Bo mam goscia ktory ładnie przerabia kiery w ładnych pieniazkach i ma gotowe na stanie
  4. No sprawdz go. Nic nie trzeba przerabiac,jedyna trudnosc to zdj zderzaka. Wysłane z S7 Edge
  5. P&P tak. Troche podejrzana cena bo wszedzie sa za ponad 3 kafle.
  6. http://oswietleni.pl/reflektory-osram-ledriving-xenarc-ledhl101-audi-a4-b7-ostatni-komplet-p-775.html/URL
  7. Ja te lampy odpuscilem bo to zwykle chinczyki i wgl wygladu dla mnie nie maja wiec lepiej zamontuj bi xenon lub tak jak ja wybrałem Osram led,tylko w tym przypadku cena jest dosc duza i z tego co wiem w Pl ma jeden sklep aby ostatni komplet.
  8. Postaram sie jak najszybciej je zamontowac bo sam jestem mega ciekaw. Zakupilem je w De wyszlo mnie 3000 juz z wliczona przesylka. Wiec i tak jest taniej niz w pl bo tutaj 3500. Wysłane z S7 Edge
  9. No i wyszlo tak ze musialem miec te lampy [emoji1] A wiec nowy modzik w postaci przednich lamp. Lampki jeszcze musza poczekac na montaz,czekam na letni setup i wtedy beda zalozone
  10. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jak bedziesz mial na sam przod to tez daj znac Z checia zakupie na przod bo na tyle juz jest.
  11. Jaka taśmę byście polecili na przyklejenie dokładki na przód??
  12. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Okey dzieki za checi:D Jednak znalazlem i jak by ktos szukal to nr czesci 8E0807521M 1RR
  13. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Z tego co znalazlem taki kolor by mi pasowal idealnie. A moze posiadasz numer czesci?
  14. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Koledzy moze ktos wrzucic numer czesci dokładki do zderzaka S4 ? I w ASO jest odrazu w kolorze grafit czy trzeba malowac?. Bo dzis pytałem o malowanie mojej i krzykneli 230 zl a ostatnio gdzies widzialem na forum ze w ASO 250 zł wiec wolal bym odrazu zakupic w kolorze.
  15. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dziekuje Kolego a tak zapytam z ciekawości ile twoja fura wazy ? Bo u mnie 1640 kg Wysłane z S7 Edge
  16. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kurde bo znow 245 nie ma szans by weszlo a profil 30 to znow indeks 86 wiec nie za bardzo. Wysłane z S7 Edge
  17. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wsadzal ktos do B7 20 cali felge 8,5 lub 9j,jesli tak to czy opona 235/35/20 wejdzie czy nie ma szans??? Wysłane z S7 Edge
  18. Czyli wychodzi na to ze moge dac max 5mm dystans bez kolnierza centrujacego albo 13mm z kolnierzem centrujacym,bo taki mi znalazlo najmniejszy z kolnierzem.
  19. A mam jeszcze jedno pytanie. audi ma srednice piasty 57,1 a felga ma 66,5 wiec stosuje pierscien centrujacy i dystans 8mm wejdzie i nie bedzie za malo piasty dla felgi ? oraz jaka dlugos ma piasta w A4 B7
  20. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Predzej znajdziesz tutaj B6 niz B7 do 30 ale moze cos sie trafi
  21. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Podpinal ktosu u siebie nie fabryczne radio?? Jesli tak to potrzebuje pomocy.
  22. Panowie potrzebuje pomocy. Chce podlaczyc radio niefabryczne tak aby dzialalo tylko po zaplonie. Gdyz w innym przypadku radio mi rozladowuje akumulator. Wiec jak podlaczyc kable na zdj tak aby bylo zasilanie dopiero po zaplonie w radiu. Wysłane z S7 Edge
  23. Dzieki kolego za informacje Z checia bym skorzystal ale niestety jestem w Holandi i musze zamawiac w ciemno.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.