Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mizur138

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mizur138

  1. A widzisz zamawiałem produkt u chłopaka z forum,który prowadzi swoja działalność,nazwy nie będę podawał bo nie potrzebne sa jakies brudy. Ogolnie to przeciagnałem wymiane starego oleju gdzies o około 30 dni,gdyz minał rok ale nie mialem na nim zrobione nawet 7 tys km,tak tak wiem ze co rok trzeba. Ale wracajac do tematu temp wiec na tym starym oleju temp podczas pilowania nie dochodzila nawet do 110 stopni,gdzie on juz mial rok a po wlaniu nowego zauwazylem wzrost temp. Moze po prostu jakas wadliwa partia,no ciezko powiedziec,tez nie wierze za bardzo ze ten ktos mogl by sprzedac podrobke....
  2. Panowie tak z ciekawości napisze. Swój olej wymieniam co 8-10 tys km max,cały czas leje LM SHT 5W40 ale ostatnim czasem zauważyłem ze łapie dość duża temp przy szybszej jeździe. Temp są 110 stopni co za tym idzie im większa temp oleju mniejsze ciśnienie oleju. Możliwe ze trafiła mi gorsza partia oleju ale w sumie to jest możliwe w ogóle ?? Oraz jaki olej byście polecili na zmniejszenie tych temp. Pozdrawiam
  3. Panowie ktos probował zaktualizowac Androida 8 na 9 w starszych modelach. Radio ma 4GB wiec ta lepsza wersja.
  4. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie ma ktos zdjecie jak idzie wezyk od zbiorniczka do spryskiwaczy szyb przednich ? Ujeba... mi sie wezyk przy samym sprysku,zaznaczone na biało. Wyjąłem plastik zaznaczony na żółto i próbowałem go wcisnąć do węza ale niestety nie da rady za duzo srednica,moze ktos mial podobny przypadek i wie jak z tym na szybko sobie poradzic. Dodam ze chce to dobrze zabezpieczyc,aby woda nigdzie nie kapała a tym bardziej do srodka maski.
  5. Dzieki Tutaj jest link z modułem oraz pełnym opisem jak podłaczyc. https://pl.aliexpress.com/item/32914184348.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.20104cb4LDoq6Z&algo_pvid=d27cb6e9-3226-4cac-bd72-eb127359ed3d&algo_expid=d27cb6e9-3226-4cac-bd72-eb127359ed3d-0&btsid=5499d4fd-8737-4957-916c-2fbf58bb6cb7&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_52
  6. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie kiedys ktos tez pytal o tą kiere co mam u siebie,wiec jesli by ktos chcial zalozyc do siebie i by chciał zeby chodzila multi funkcja to tutaj macie modul. Wielofunkcyjny KIEROWNICA przycisk sterowania symulator Adapter dla Audi A3 A4 A5 B8 A6 C7 A7 Q3 Q5 instalacji TT TTRS KIEROWNICA w Przewody, adaptery i gniazda od Samochody i motocykle na Aliexpress.com | Grupa Alibaba PL.ALIEXPRESS.COM Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com
  7. Panowie posiadam od dawna z TT 2016r. Chce ogarnąć sterowanie i jest moduł za 600zl na Ali,czy ktoś miał styczność z takim zabiegiem ???
  8. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wlasnie u mnie tak juz cieknie ze kilka min na postoju i poł zbiornika nie ma jak by malo ciekło to bym sie tym nie przejmowal ale teraz mysle czy zabierac sie za to samemu czy oddac mechanikowi zeby to zrobil. Jak koszt moze byc robocizny w warsztacie u kogos?
  9. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jak możesz napisz mi na pw jak do tego się zabrałaś ?
  10. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Gdzie dostanę taka dokladke ?? Bo ten tył w B7 mięśnie trochę wygląda i mi czegoś tam brakuje,jeszcze myślę nad listwami bocznymi pod tylni zderzak,chodzi o te z maxtona... Oraz tutaj Pytanie do wszystkich. Wczoraj zauwazylem dosc duza plame na postoju przy uruchomionym silniku płynu chłodniczego,po wiekszych ogledzinach wyszlo ze cieknie z tyłu na skrzynię. Obstawiam ze to krocie,jest opcja ze moze to byc cos innego??
  11. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie tak na szybko Jakis fajny zapach to auta zeby był bardzo intensywny i na troche starczył,ktos cos poleci lub moze ma cos pewnego i sprawdzonego ?? Pozdrawiam
  12. Panowie jakiej firmy polecacie wachacze na tył,szukałem lemo ale nie moge znalesc.
  13. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie potrzebuje instrukcji do przerobienia halegenow z s line na rs4,kiedys bylo na audizone ale nie moge znalesc albo slabo szukam,ktos ma moze link ??
  14. Dzieki za informacje,aktualnie mam tak ze jezdze do konca tego silnika i jak wyzionie ducha to bede grzebal masz moze jaka stronke albo odnosnik do tych informacji ???
  15. Siemka Bardzo mozliwe wiesz moze ktora to godz była ? Bo wracałem tu jednego dnia za Ryk
  16. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie mam taki problem z klameczka zewnętrzną przy drzwiach kierowcy. Przy mocniejszym bassie klamka mi trzeszczy. Ktos miał kiedys taki przypadek?? Tam sa takie jak by dwa zaczepy i na tym pierwszym jest sporo luzu.
  17. Fajny Czarnuch to samo jak moja była,teraz brata. Brakuje tylko S lIne i bedzie kocur
  18. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie czy ktos moze mi powiedziec czy podejdzie zamontowac taka scianke do B7 z silnikiem 1.8T,niestety przedmiot jest pod 2.0Tfsi. Rozni sie duzo przestrzen ta miedzy 1.8T a 2.0Tfsi ??? https://www.ecstuning.com/b-ecs-parts/luft-technik-intake-system/013859ecs01~a/
  19. Kogo Panowie taka zacna sztuka ta B8 ???
  20. Gdzie dostane takie plastikowe wersje ale na tył ??? Bo u mnie ta wykladzina jest na tyle i strasznie trzyma wode po zwyklym myciu.
  21. Jest jeszcze jeden model ktory tez jest wezszy niz pozostałe,tylko niestety cena jest adekwatna do jakosci. Michelin Pilot Sport 4 S
  22. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Witam Panowie potrzebuje tych czesci nowych,czy ktos z was jest wstanie to ogarnac ??? Numery : 8E0807285AT3FZ + 8E0807083A Pozdrawiam
  23. Mizur138 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie potrzebuje informacji czy fotele z B9 podejda do B8,czy trzeba coś przerabiać??? Pozdrawiam
  24. Michelin Pilot Sport 4 S - opona warta tych pieniędzy czy odradzacie ??? Rozmiar 235/35/19. W sezon letnie zrobię gdzieś Max 5 tyś km.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.