Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mizur138

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mizur138

  1. PS4 - Mizurekk FIFA 16 DIVISION GTA V BF 4 NFS Itp itp....
  2. PS4 - Mizurekk FIFA 16 DIVISION GTA V BF 4 Itp itp....
  3. Dev co myslisz o zestawie Hamulce od S4 B7 tył, oraz zaciski A6 C6 S-line 347 przód ??? Zestaw oczywiscie do 1.8T Quattro.
  4. Pewnym osobom nie przetłumaczysz a jak sam kupisz i powiesz ile dales to beda ci mowic ale drogo,taka sama widzialem na alledrogo taniej itp itp wiec takie gadanie caly czas bedzie
  5. RS grill wychodzi na to, że był tylko w szarym macie, nie było w chromie, chyba że się mylę. Ale sama ramka jest wymienna, więc możesz przełożyć ramkę chrom ze zwykłego grilla s-lina Dzieki za info,nawet o tym nie wiedzialem ze tak mozna przełozyc,własnie z ciekawosci patrzyłem za grillem rs4 w chromie i ciezka sprawa.
  6. Masz piękną sztuke,a ten grill idealnie pasuje. Długo go szukałeś bo chce taki zakupić ale w chromie.
  7. Według mnie sa to normalne ceny w DE oraz NL,sam sprowadzalem z NL i doskonale wiem jak drogie modele sa w 1.8T oraz Quattro a do tego ciezko znalesc. Z checia bym wpadł na spocik ale dopiero w PL bede 16 lipca ;//////
  8. Ciekawi mnie co to za dokładnie Fela bo mi sie spodobała az za bardzo :D:D
  9. Bedziemy probowac moze wyjdzie wsadzenie Grillaa od RS4 do zderzaka DTM za pomoca tego poradnika:D http://www.audizine.com/forum/showthread.php/287499-DIY-RS4-Grille-to-DTM-Bumper
  10. Rozumiem ze zderzak DTM przedni oraz tylni mozna wrzucic normalnie zamiast S-Line ??? Czy trzeba cos przerabiac albo poprostu nie pasuje??
  11. Szybkie Pytanie. Czy kratki od halogenow z RS4 podejda pod zderzak S-Line czy tylko i wyłacznie pasuje Grill
  12. Znajome B7 ile teraz masz hp w swojej B6. Pozdro
  13. Znalazłem ciekawy teamt oraz zdjecia jak to wyglada naprawde i jest naprawde rewelacyjnie Link do Tematu http://www.audizine.com/forum/showthread.php/670281-Just-came-across-some-new-headlights-Check-them-out!
  14. Znalazłem lampki na tyl juz zamontowane w aucie te co podawałem wyzej,na filmiku nie wyglada az tak tragicznie.... https://www.youtube.com/watch?v=o_b61bin9Nw
  15. Ten temat sledze na bierzaco oraz widzialem zdjecia ale wiadomo ze to za malo.. No ok moge miec cały komplet,tylko sam tego nie podłacze i tutaj wlasnie pojawia sie problem.
  16. No bardzo ciezki temat z przodem,cena robi swoje niby mozna zwrocic w ciagu 14 dni roboczych. A moze macie jakies propozycje co z tylem zrobic,szkoda ze Osram nie ma lampek tez na tyl :/
  17. Panowie co myslicie o wlozeniu tych Lampek Led do mojego czarnucha ? Przod - http://allegro.pl/audi-a4-b7-lampy-reflektory-xenon-led-drl-osram-i5656110928.html Tył - http://tomas-tuning.com/oswietlenie-lampy-tylne-lampy-tylne-diodowe-audi-a4-b7-04-07-sedan-smoke-led-o_l_266_11241.html Nie chce zrobic jakiegos Tunig Wies,a ori na przod odpadaja bo troche roboty jest. Plus do tego mozliwe ze na dniach bede kupował zderzak przedni S-Line.
  18. i jak tam ruszyl sie temat? Załozyl ktos z forum te lampki,bo szczerze mnie bardzo kusi ale bardziej mnie kusi poprostu przesiadka na B8
  19. Coraz bardziej mysle na sprzedazy B7 i przesiadce na B8 coz pozyjemy zobaczymy Jak ktos bedzie wstepnie chetny to zapraszam
  20. Sam zakupie te lampy bo nie trzeba spryskow i samopoziomu a zapewne lepiej swieca niz ori normalne plus do tego przemawia za nimi design?
  21. Tutaj za nizsza cene bo az prawie 400-500 zł w kieszeni,zalezy w jakim sklepie sie patrzy. http://skottuning.com/a4-b7-lampy-tylne/813218-osram-reflektory-z-swiatlami-do-jazdy-dziennej-d8s-xenon-audi-a4-b7-czarne.html
  22. Dzieki za info. To co innego mógł bym wsadzic zeby to jeszcze lepiej siadlo bo tak 1 cm to za malo.
  23. Witam Posiadam A4 B7 1.8TQ z zawieszenie 1BE i chce troszke jeszcze Auto obnizyc,czy jak załoze do auta sprezyny Pro Kit - 30 to duza roznica bedzie w tym co mam ?? Oraz kto by mogł polecic cos innego do mojego Auta zeby to ładnie wygladalo? Przednia os - 1065kg Tylna os - 1085kg Sam wybrałem te sprezyny http://www.eibach.pl/eibach-audi-a4-(8ec,-b7)-e10-15-003-04-22-pi-2617.html http://www.eibach.pl/eibach-audi-a4-(8ec,-b7)-e10-15-003-05-22-pi-3049.html Co o nich myslicie jak by to wygladało? Pozdrawiam
  24. Witam Posiadam A4 B7 1.8TQ i poszukuje letnich opono,aktualnie jezdzilem na Dunlop(nazwy nie pamietam) ktore dostałem odrazu przy zakupie auta. Przyszła pora zakupic nowe i mam do was pytanie co byscie polecili do 2200zł ale najlepiej do 2000 zł za komplet,od siebie dam kilka propozycji. http://www.oponeo.pl/dane-opony/dunlop-sp-sportmaxx-rt-225-40-r18-92-y-xl-mfs-mo#103921096 http://www.oponeo.pl/dane-opony/dunlop-sp-sportmaxx-rt-225-40-r18-92-y-v1#103654596 http://www.oponeo.pl/dane-opony/dunlop-sp-sportmaxx-rt-225-40-r18-92-y-xl-mfs#103369713 Prosze o pomoc i opinie. Pozdrawiam
  25. Witam Potrzebuje akumulator do B7 1.8T Q BFB. Jaki byscie najelpiej polecili?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.