Treść opublikowana przez Mizur138
-
Wspólne granie online PS4
PS4 - Mizurekk FIFA 16 DIVISION GTA V BF 4 NFS Itp itp....
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
PS4 - Mizurekk FIFA 16 DIVISION GTA V BF 4 Itp itp....
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev co myslisz o zestawie Hamulce od S4 B7 tył, oraz zaciski A6 C6 S-line 347 przód ??? Zestaw oczywiscie do 1.8T Quattro.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Pewnym osobom nie przetłumaczysz a jak sam kupisz i powiesz ile dales to beda ci mowic ale drogo,taka sama widzialem na alledrogo taniej itp itp wiec takie gadanie caly czas bedzie
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
RS grill wychodzi na to, że był tylko w szarym macie, nie było w chromie, chyba że się mylę. Ale sama ramka jest wymienna, więc możesz przełożyć ramkę chrom ze zwykłego grilla s-lina Dzieki za info,nawet o tym nie wiedzialem ze tak mozna przełozyc,własnie z ciekawosci patrzyłem za grillem rs4 w chromie i ciezka sprawa.
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Masz piękną sztuke,a ten grill idealnie pasuje. Długo go szukałeś bo chce taki zakupić ale w chromie.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Według mnie sa to normalne ceny w DE oraz NL,sam sprowadzalem z NL i doskonale wiem jak drogie modele sa w 1.8T oraz Quattro a do tego ciezko znalesc. Z checia bym wpadł na spocik ale dopiero w PL bede 16 lipca ;//////
-
B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
Ciekawi mnie co to za dokładnie Fela bo mi sie spodobała az za bardzo :D:D
-
Grill BLACK S LINE czy S4
Bedziemy probowac moze wyjdzie wsadzenie Grillaa od RS4 do zderzaka DTM za pomoca tego poradnika:D http://www.audizine.com/forum/showthread.php/287499-DIY-RS4-Grille-to-DTM-Bumper
-
Grill BLACK S LINE czy S4
Rozumiem ze zderzak DTM przedni oraz tylni mozna wrzucic normalnie zamiast S-Line ??? Czy trzeba cos przerabiac albo poprostu nie pasuje??
-
Grill BLACK S LINE czy S4
Szybkie Pytanie. Czy kratki od halogenow z RS4 podejda pod zderzak S-Line czy tylko i wyłacznie pasuje Grill
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Znajome B7 ile teraz masz hp w swojej B6. Pozdro
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
Znalazłem ciekawy teamt oraz zdjecia jak to wyglada naprawde i jest naprawde rewelacyjnie Link do Tematu http://www.audizine.com/forum/showthread.php/670281-Just-came-across-some-new-headlights-Check-them-out!
-
Audi A4 B7 1.8T Quattro
Znalazłem lampki na tyl juz zamontowane w aucie te co podawałem wyzej,na filmiku nie wyglada az tak tragicznie.... https://www.youtube.com/watch?v=o_b61bin9Nw
-
Audi A4 B7 1.8T Quattro
Ten temat sledze na bierzaco oraz widzialem zdjecia ale wiadomo ze to za malo.. No ok moge miec cały komplet,tylko sam tego nie podłacze i tutaj wlasnie pojawia sie problem.
-
Audi A4 B7 1.8T Quattro
No bardzo ciezki temat z przodem,cena robi swoje niby mozna zwrocic w ciagu 14 dni roboczych. A moze macie jakies propozycje co z tylem zrobic,szkoda ze Osram nie ma lampek tez na tyl :/
-
Audi A4 B7 1.8T Quattro
Panowie co myslicie o wlozeniu tych Lampek Led do mojego czarnucha ? Przod - http://allegro.pl/audi-a4-b7-lampy-reflektory-xenon-led-drl-osram-i5656110928.html Tył - http://tomas-tuning.com/oswietlenie-lampy-tylne-lampy-tylne-diodowe-audi-a4-b7-04-07-sedan-smoke-led-o_l_266_11241.html Nie chce zrobic jakiegos Tunig Wies,a ori na przod odpadaja bo troche roboty jest. Plus do tego mozliwe ze na dniach bede kupował zderzak przedni S-Line.
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
i jak tam ruszyl sie temat? Załozyl ktos z forum te lampki,bo szczerze mnie bardzo kusi ale bardziej mnie kusi poprostu przesiadka na B8
-
Audi A4 B7 1.8T Quattro
Coraz bardziej mysle na sprzedazy B7 i przesiadce na B8 coz pozyjemy zobaczymy Jak ktos bedzie wstepnie chetny to zapraszam
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
Sam zakupie te lampy bo nie trzeba spryskow i samopoziomu a zapewne lepiej swieca niz ori normalne plus do tego przemawia za nimi design?
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
Tutaj za nizsza cene bo az prawie 400-500 zł w kieszeni,zalezy w jakim sklepie sie patrzy. http://skottuning.com/a4-b7-lampy-tylne/813218-osram-reflektory-z-swiatlami-do-jazdy-dziennej-d8s-xenon-audi-a4-b7-czarne.html
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Dzieki za info. To co innego mógł bym wsadzic zeby to jeszcze lepiej siadlo bo tak 1 cm to za malo.
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Witam Posiadam A4 B7 1.8TQ z zawieszenie 1BE i chce troszke jeszcze Auto obnizyc,czy jak załoze do auta sprezyny Pro Kit - 30 to duza roznica bedzie w tym co mam ?? Oraz kto by mogł polecic cos innego do mojego Auta zeby to ładnie wygladalo? Przednia os - 1065kg Tylna os - 1085kg Sam wybrałem te sprezyny http://www.eibach.pl/eibach-audi-a4-(8ec,-b7)-e10-15-003-04-22-pi-2617.html http://www.eibach.pl/eibach-audi-a4-(8ec,-b7)-e10-15-003-05-22-pi-3049.html Co o nich myslicie jak by to wygladało? Pozdrawiam
-
Polecane opony letnie
Witam Posiadam A4 B7 1.8TQ i poszukuje letnich opono,aktualnie jezdzilem na Dunlop(nazwy nie pamietam) ktore dostałem odrazu przy zakupie auta. Przyszła pora zakupic nowe i mam do was pytanie co byscie polecili do 2200zł ale najlepiej do 2000 zł za komplet,od siebie dam kilka propozycji. http://www.oponeo.pl/dane-opony/dunlop-sp-sportmaxx-rt-225-40-r18-92-y-xl-mfs-mo#103921096 http://www.oponeo.pl/dane-opony/dunlop-sp-sportmaxx-rt-225-40-r18-92-y-v1#103654596 http://www.oponeo.pl/dane-opony/dunlop-sp-sportmaxx-rt-225-40-r18-92-y-xl-mfs#103369713 Prosze o pomoc i opinie. Pozdrawiam
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Witam Potrzebuje akumulator do B7 1.8T Q BFB. Jaki byscie najelpiej polecili?