Treść opublikowana przez jacyk12345
-
zmiana panela klimy
Witam panowie mam pytanie. mam u siebie panel klimy 1din z grzaniem stołków najprawdopodobniej o numerze 8E0 820 043 A a chce sobie teraz wrzucić radio 2 din i czy panel 2 din od b7 podejdzie p&p czy trzeba coś więcej rezać? cchodzi mi o sam panel czy wyciągam stary wkładam nowy i czy będzie hulało wszystko?
-
problem z klimą dmucha a nie wieje
kolego pomogło czyszczenie potencjometrów i nastawy początkowe temat do zamkniecia dzieku wszystkim za podpowiedzi
-
problem z klimą dmucha a nie wieje
tak dokładnie tak. słychać ze wentylator chodzi na max obrotach a z nawiewów nic a nic. vcds pokazuje cos takiego http://www.fotosik.pl/zdjecie/817bf6343324d910
-
problem z klimą dmucha a nie wieje
Witam zaczął sie sezon chłodzenia a mi klimatronik spłatał figla a mianowicie na eco z nawiewów wieje normalnie a kiedy włącze auto silniczki zamykają sie i słychać że wentylator dmucha ale z żadnego znawiewu nie wieje. zrobilem nastawy początkowe ale nic nie pomogło. Może ktoś przerabiał taki problem??
-
Wymiana pompy paliwowej a cofające się paliwo
Kolego miałem podobny problem po wymianie wkłądu pompy - cofało sie paliwo ale u mnie problemem było to że niewłąsćiwie włożyłem wkłąd w obudowę a mianowocicie w obudowie jest mały krócioec który musi wejśc dokładnie w otwór w pompie. Wymontowałem cały zestaw rozebrałęm złożylem we włąsciwy sposób i jak ręką odjął. Sprawdz czy złozyłęś prawidłowo.
-
krzyzak kolumny kierowniczej
jednak miałeś racje nie występuje. ale w sklepie z częściami mowili ze można dokupić tylko trzeba zmierzyć stary i dobiorą. jak ogranę wymiary to napisze
-
krzyzak kolumny kierowniczej
Witam koledzy. Od jakiegoś czasu postukuje mi kolumna kierownicza a drgania przenowszą sie na kierownicę. Zużyciu uległ krzyrzak na wysokości pedałów. Czy mógłby mi ktoś podać numer tej części? pozdrawiam
-
Audi A4 b6 1.8t quattro bfb chip na 190 koni i 310 Nm, Gdzie załozyc gaz w Pomorskim?
kolego możesz smiało brac zstaw jak kolega wyżej napisał bo jest ok tylko aby to wszystko dobrze zestroic i bedziesz mocno zadowolony. ja na swoim standardowym bfb mam wtryski baracudy, strownik stag qbox i parownik kme gold i wszytko smiga az miło
-
wymiana 18 na 17
a w takim żeby troche wygodniej jezdzic bo na 18 plomby z zębów wypadają szukam jakiegos optymalnego rozwiązania żeby jakoś wyglądało i było trochę wygodniej ot całe zamieszanie
-
wymiana 18 na 17
a czy ktoś z kolegów próbował na 16 cali naciągać oponkę z szerokością 225? jak by sie to miało do felgi jakiej szerokosci trzeba by szukać?
-
Który gaz polecicie ?
no cena kosmos 600 pln wicej niz w lubelskim. a golda załozyłem z mysla o pozniejszych modach w bfb. wolałęm zachowac rezerwę
-
wymiana 18 na 17
Witam koledzy potrzebuje pomocy tzn chce wymienić swoje koła 18 calowe z oponami 225/40 na 17 z oponami 225/45 moje pytanie brzmi o ile powiekszy się balon opony i czy odczuje jakąś poprawę komfortu jazdy, bo wiejskie drogi to nie na takie koła. niech mi ktoś łopatologicznie to wytłumaczy. mam na oku felgi 7x17 z et42 jak byście to widzieli?
-
Chromowane listwy szyb
kolego spróbuj może tego u mnie pomogło na listwy i relingi- wyglądają jak nowe. koszt mnie duży warto sprób http://allegro.pl/druchema-original-tempo-silichrom-ex-pasta-do-i5228314210.html
-
Który gaz polecicie ?
ja w swoim bfb mam q-boxa + baracudy + parownik KME Gold . zestaw bezawaryjny i kosztował mnie 2.6k plenów . nie wiem po co chcesz do 2.0 pakować się w takie koszty moja rada nie ma sensu- takie jest moje zdanie
-
Pękniety przewód PILNEEEEEE
dziękuje
-
Pękniety przewód PILNEEEEEE
moj jest już pękniety całkiem. no nic sie nie dzieje. może ktoś dysponuje nr oryginału?
-
Pękniety przewód PILNEEEEEE
Siema koledzy dzis zauważyłem u siebie pęknięty przewód biegnący od obudowy filtra oleju (wpięty tam na zwykłą wsuwkę) do tyłu silnika. Wygląda mi to na przewód podciśnienia ale jakiś taki trochę gruby . pewnie nie robił bym alarmu gdyby nie to że w sobotę planujemy dłuższą wycieczkę. Może ktoś napisać co to za przewód. do czego służy, czy można tak jechać no i oczywiście nr oryginału bo trzeba to jakoś naprawić. z góry dzięki. foto sory za jakośc ale nie ma jak aparatu tam wscibić http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5ae9a32f8529311f.html a stąd on wychodzi: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9b52a4b0be4a883f.html
-
Zamiana skrzyni biegów z 5 na 6 BFB 1.8t 163km
Niech się ktoś wypowie bo temat mnie też interesuje
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
Dzisiaj odwiedziłem serwis autorud w Rzeszowie i mimo tego że miałem jedna nieoryginalna cewke a 3 pozostałe z nr. 115r zostały wymienione wszystkie 4 obsługa bardzo miła. Cały zabieg około półtora godziny
-
zielony osad na sprężarce
Ok. Jutro może rano uda mi się to sprawdzić. A dan coś poradzę czy trzeba fachowca?
-
zielony osad na sprężarce
nie ma co obserwowac trzeba działąć ze sprężarki to chyba tylko w okolicy wejscia przewodów może uciekac wiec może uda sie łatwo naprawic
-
zielony osad na sprężarce
oki dzieki ona jeszcze chłodzi i to dosyć dobrze wiec może bedzie ok
-
zielony osad na sprężarce
no włąsnie nie mam czasu bo jutro rano wyjezdzam w trase. jak nie bede korzystał z klimy to chyba niec sie nie stanie prawda?
-
zielony osad na sprężarce
Witam nie znalazłem odpowiedzi wiec zakładam nowy temat. Koledzy na mojej sprężarce od klimy zauważyłem zielony osad, który ściera się pod palcem. Co to może być? skąd się wzięło. Najważniejsze jutro czeka mnie dłuższa trasa i boje się żeby się coś nie uszkodziło. Pacjent to b6 z 2003 roku silnik BFB.
-
Świece - jakie macie?
Myślę że jednoelektrodowe NGK platinum pfr6q z przerwą 0.8mm powinny być ok. Ale niech się wypowie ktoś kto temat przerabial. Ja mam takie u siebie w 1.8t BFB i są ok. A poza tym to tanie są zalecane