Treść opublikowana przez jacyk12345
-
B6 1.8 T quattro tłumik środkowy
no właśnie kolego podrzuć foto bo ciekawi mnie jak to rozwiązałeś bo mnie za jakis czas też czeka wymiana srodkowego tłumika, końcowe są jak nowe a środkowy juz na zgrzewie jest zmęczony
-
gaz do audi jakiei firmy
Ja bym się w valetki nie pasował. Lepiej dołożyć parę groszy i kupić chociaż tak jak pisze kolega darmo ac.
-
[B6 BEX] numer czujnika G83
Dziękuję bardzo
-
[B6 BEX] numer czujnika G83
Podpinam się mam u siebie błąd z czujnika g83 za duże napięcie silnik 1.8t BFB mógłby ktoś podrzucić numer tego czujnika?
-
gaz do audi jakiei firmy
Kolego ogólnie dzisiaj możliwości jest wiele naprawdę dobrego sprzętu wszystko zależy od zasobności portfela
-
gaz do audi jakiei firmy
kolego tydzien temu montowałem gaz w BFB i mam staga q-box + baracudy+ parownik KME do 240 KM butla 55 litrów w kole zapasowym i wlew paliwa pod klapką. Jestem mega zadowolony
-
nakładki na lusterka chrom
Witam, Koledzy przeglądając alledrogo znalazłem coś takiego http://allegro.pl/chrom-obudowy-nakladki-lusterka-audi-a4-b6-a3-a6-i4977477905.html chciałbym zapytać czy ktoś może zakładał coś takiego? czy warto sobie sobie zaprzątać trym głowę czy szkoda kasiory
-
Klimatronik kręci klapkami
Pojadę na dniach do Zamościa i podłączy vaga i zobaczymy
-
audi a4 b6 felgi 18 pasuja czy nie?
Opona 100% za szeroka przerabialem ten temat. Musisz kolego spać tak jak piszą wyżej max 225
-
Klimatronik kręci klapkami
Ale podczas jazdy raz na jakiś czas strzela coś
-
Klimatronik kręci klapkami
A podczas jazdy? Prządka nie w okolicy nawiewow środkowych? I po wyłączeniu zapłonu tez jeszcze jakiś dłuższy czas się poruszają
-
Klimatronik kręci klapkami
Witam. Koledzy od niedawna jestem właścicielem a4 b6 i mam pytanie do was czy tak ma być ze po włączeniu silnika jeszcze przez jakiś czas około 5 min coś się dzieje w układzie wentylacji-klimatyzacji? Podczas jazdy tez czasem coś tam prztyka?
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
dzwoniłęm do lublina do Danelczyka akcja nadal obowiązuje i ja bym sie załapał tylko że Danelczyk nie jest aitoryzowanym serwisem a najbliższy w Warszawie albo Rzeszowie
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
Koledzy czy wymieniał ktoś cewki w Lublinie u danelczyka? No mam zamiar dzwonić?
-
Chińska navi 2 din z androidem
kurde ciekawe to jest chyba rozwarze kupno takiego radia
-
długo kreci nim odpali
aha dodam jeszcze ze na ciepłum jest podobnie
-
długo kreci nim odpali
Witam. Panowie potrzebuje pomocy szukałem troszke na forum ale nie znalazłem podobnego tematu. Nabyłem niedawno B6 w silniku 1,8t 163km , jestem mega zadowolony silnik super chodzi równo i cicho przyspiesza zadowalająco no i jest w miarę ekonomiczny. Mam problem i pytanie do was . Panowie przy odpalaniu musze chwilę pokręcic zanim zapali i jak zapali sekundę chodzi bardzo nie róno po czym sie uspokaja i już jest oki. Może ktoś podpowie od czego zacząć i co sprawdzić? Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. Kolejny nowy uzytkownik forum i audi oczywiscie. pozdrawia Jacek z Lublina