Treść opublikowana przez mario1234321
-
Problem ze zbieznoscia
to gdzie zrobic zbieznosc jak na stacji diagnostycznej nie maja czasu tyle czekac a po drugie palnika pewnie nie maja..... a jakby bmechanik to odkrecil i poluzowal to oni juz sobie poradza?
-
Problem ze zbieznoscia
Witam, wymienilem ostatnio wahacze i chcac zrobic zbieznosc w jednym zakladzie podjeli probe ale skonczylo sie na tym ze nie potrafili poluzowac chyba drazkow bo jak na sile beda probowac to moga je zerwac i trzeba bedzie wlozyc nowe. Prawda to? Tam bylem osobiscie a teraz dzwonilem do innego zakladu i mi pow ze palnikiem trzeba grzac galki zeby ustawic zbieznosc i napewno trzeba bedzie je wymienic na nowe wiec mi pow koszty: 70zl jedna galka wiec za dwie 140 +robota 40zl + zbieznosc 70- 250zl za zbieznosc A gałki i koncowka drazka to to samo? Czy to prawda co mi powiedzieli? Tak trudno robi sie zbieznosc w wielowahaczach?
-
Demontaz tylnej siatki (kratki)
tak calkiem ale poradzilem sobie wlasnie z tym, chcialem siedzenie tylne zlozyc wszystkie a przez te rolete sie nie dalo jednej strony zlozyc
-
Demontaz tylnej siatki (kratki)
Witam, Jak sciagnac te siatke w avancie co jest nad bagaznikiem za tylnymi siedzeniami bo wogole nie moge zlozyc kanapy- tej wiekszej czesci bo ta siatka sie trzyma- jest oparta na siedzeniach, mniejsza kanapa sie sklada bez problemu
-
Wybite zawieszenie? problem
tylko rzadko kiedy mechanicy maja szarpaki, bylem u trzech i nie maja, pozostaje jechac na stacje diagnostyczna i po problemie wahacz przedni lewy dolny tylni do wymiany tzn banan, i to mi przenosilo i stukalo jak zmienialem z 1 na 2 i przy hamowaniu pulsacyjnym
-
Wybite zawieszenie? problem
a mechanik tego nie zauwazy? ten co bylem u niego tego nie zauwazyl, chyba ze na szarpaki jechac? stuka i jest twarde zawieszenie automatycznie
-
Wybite zawieszenie? problem
Witam, kupilem miesiac temu samochod, bylem na przegladzie wyszlo mi z prawego przodu wahacz do roboty, dzis zrobilem go i jest ok ale od okolo 2 tygodni(podczas wjazdu na dziure jest stukniecie) z lewej strony z przodu jak wjade na dziure lub cos wyzszego np na kraweznik wystajacy 3 cm w wjezdzie do domu czuje jakbym wogole nie mial z tej strony zawieszenia(bardzo twarde) wtedy miesiac temu nie wyszlo nic na przegladzie, mechanik tez nic nie widzi a sprawdzal dokladnie... moze cos doradzicie co to moze byc? dodam ze niekiedy wbijajac z jedynki na dwojke cos mi stuknie a bardzo rzadkoi z 2 na trojke, juz zglupialem , nie wiem czy jechac na przeglad na szarpaki i zobaczyc co i jak , moze ktos mial podobny problem?Mechanik zalecil tez zrobic zbieznosc ale wole ją zrobic jak naprawie problem z lewym przednim zawieszeniem
-
Dziwne stukanie podczas hamowania
Kupilem samochod niedawno z Niemiec od goscia prywatnego, robiac przeglad wyszlo ze lewy przedni wahacz jest do roboty, czy to od niego mam pojedyncze stukniecie przy nacisnieciu hamulca a stuka jak go puszcze ale przy predkosciach ponizej 50 km/h i czasem tez sprzeglo stuknie jak puszcze jak zmienie z 1 na 2 i rzadko z 2 na 3, czy ktos wie dlaczego tak mam??
-
Concert II + yatour zmieniarka mp3 > problem z wykryciem
tak mam mase pod radio podpieta, dioda tez jest ale wgl nie swieci, wlasnie dlatego nie wiem czy to dziala wgl bo jezeli ktos wczesniej to kupil i jest to w samochodzie to chyba w komputerze musi byc zaprogramowane( bo inaczej po co by kupil) wiec chyba jkestem zmuszony kupoic nowa, a prawda jest ze na pamieci trzeba robic foldery cd01 itd i jeszcze w nazwach piosenek cos wpisywac?
-
Concert II + yatour zmieniarka mp3 > problem z wykryciem
Witam, kupilem audi a4 b6, pod podlokietnikiem znalazlem zmieniarke dmc , podlaczylem ja do radia tak jak fido pisal na 1 stronie ale bez zadnego efektu, jak to konkretnie sprawdzic czy ona wgl u mnie dziala?