Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mario1234321

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mario1234321

  1. kolego eryczku to po co na dziwne pytania odpowiadasz nic nie wnoszac do tematu, jezeli cie usatysfakcjonuje odpowiedz to kupilem nowe opony na przod i dalej bije , nawet i przy hamowaniu zaczelo tez ale to i na starych oponach, dzis rowniez wymienilem koncowki drazkow i laczniki stabilizatora bo luzy mialem i dalej to samo wiec co robic dalej?
  2. witam mam pytanko bo slyszalem ze sa dwa rodzaje wycieraczek do a4 b6, standardowe wycieraczki na "L" i te drugie, czy da sie jakos sprawdzic z ksiazki serwisowej z tabeli kodow do auta stwierdzic jakie mam?
  3. a czy opony moga byc przyczyna ze przy duzych predkosciach tzn od 140 wzwyz przy hamowaniu mam drgania? moze to byc wina felgi bo jedna przednia troche krzywa, dalem ja na tyl jest lepiej ale nie tak jak powinno byc chyba ze juz jestem przewrazliwiony.... dodam ze tarcze i klocki w wakacjhe tamte wymienialem
  4. zimowki mam 16 felgi, przelozylem na 18- tez mam felgi tylko dalem odwrotnie tyl do przodu i przod na tyl, bo lepszy bieznik dalem teraz na przod, mam podjechac doo wulkanizatora ktory mi wywazal i ma sprawdzic jeszcze raz, 130 km/h i wzwyz nie jezdzi sei czesto ale nie powinno byc takiego objawu zimowki niby ok bo nie jechalem nimi powyzej 130 km/h a moga byc drgania jezeli jedna przednia opona ma zewnetrzny "slaczek" ku tyłu a drugi ku przodu czyli jedna opone zeby bieznik byl symetryczny trzeba obrocic na feldze
  5. Witam odkad zmienilem na letnie opony zauwazylem jadac 130 i wiecej mam drgania kierownicy a jadac jeszcze szybciej sie nasilaja. W tamtym roku na tych samych oponach tak nie bylo jak jechalem 190 tylko ze wymienilem przednie opony na tyl a tylne na przod, czy to wina opon ? czy moze jakichs przegubow- czesci zawieszenia? dodam ze wywazalem opony
  6. a numer czesci jaki jest?
  7. Witam, czy te czesc mozna wymienic? kupic? jak tak to jak ja znalezc na jakiejs aukcji? samochod avant i jaki to kolor? kod? https://zapodaj.net/1671908ecba68.jpg.html
  8. tez mam podobny problem i wystepuje mi blad silniczka v158, czyscilem wszystkie procz tego bo dostep trudniejszy, ale te co wyczyscilem stukaja i tak choc bledow nie ma z nich, gdzie kupic pewne silniczki bo kupilem dwa z forum ale tez stukaja.....
  9. koledzy a jak sie dowiedziec czy ma sie pusty uklad? ze econ sie zalacza jak go wylacze czy jest inny sposob bo mi slabo chlodzi do tego smierdzi, moze byc nieszczelnosc jakas?
  10. jak nazywa sie ta felga http://otomoto.pl/oferta/audi-a5-s-line-pluswew-zewnetrzny-shadow-line-oryginalny-lakier-idealna-ID6yjzDr.html#2f597bfecd
  11. po co ci wtryski na tyle mocy? jak masz 163KM? mi jeden padl wtryskiwacz kupilem firmy Beru i jak narazie hula kilka miesiecy a doradzal mi mistrz chiptuningu z forum
  12. zeby sie dostac do czujnika wcale tylnej listwy progowej sciagac nie trzeba a zeby rozebrac oslone plastikowa slupka srodkowego trzeba pierw zdemontowac gorny jasny srodek slupka srodkowego PS. przy odkrecaniu pasa lepiej go zalozyc wyciagnac troche bo pozniej wyjmujac go zaciagnie sie do gory i zeby popuscic trzeba plastik sciagac z pasa
  13. Szukam osoby ktora robila program w a4 b6 1.8t BFB z moich okolic tzn , Malopolska- okolice Krakowa i moze być tez Slask - Katowice i okolice
  14. a nie wiesz ktory pin odpowiada za lewy tylni glosnik ten duzy- nie syczek
  15. widac po ilosci zreszta nie gadam z toba szkoda slow, idz w szkole ucz jak taki polonista jestes
  16. lol - tak ludzie posty nabijaja..... zbednym pisaniem.....nie na temat
  17. mi zakluca jak wlacze ogrzewanie tylnej szyby nie wiem czemu
  18. podepne sie pod temat, Mam concerta II i wzmacniacz( nie bose) wsiadam wczoraj do auta i slysze w tylnych syczkach jakby mucha bzyczala caly czas i nie ma innegio dzwieku do tego dolne duze tylne glosniki tez nie graly, poruszalem wtyczke w wzmacniaczu i prawe tylne zaczely grac ale w lewych tylnych drzwiach gra tylko syczek, coz sie moglo stac z duzym glosnikiem?
  19. Hej podepne sie. Mi nieraz w prawych tylnych drzwiach po otworzeniu ich nie swieca lampki we wnetrzu a nieraz swieca- cos nie laczy i bledy w vagu mam takie
  20. dziwne ze 7 litrow rezerwa jak w vagu mam 13litrow wedlug kompa a na liczniku pisze 60km jeszcze ze zrobie a jak ruszalem bylo 150km i nagle sdpadlo jak przez kilka km poszarzowalem
  21. a dlaczego jak wlacze ogrzewanie tylnej szyby to mam zaklocenia w cb i w radiu?
  22. nie nie dziury robil nie bede a ten kabel tez drogi a swoja droga to nie ma anten odrazu z takimi cienszymi kablami?
  23. a jak ta beczka wyglada i jak to zrobic? strace cos na jakosci w odbiorze?
  24. panowie co zrobic jak kabel od anteny cb obciera sie przy otwieraniu bagaznika? jak temu zaradzic? moze sa takie anteny z plaskim kablem na koncu albo cos takiego?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.