Treść opublikowana przez W_I_T_E_K
-
Turbina w trybie awaryjn. - pomoc w czyszczeniu
O 9 rano zostawilem auto (ktore musialo ostygnąć) i o 16 odebralem.
-
Turbina w trybie awaryjn. - pomoc w czyszczeniu
Generalnie pojechałem na chipa i wyszło że turbawka się przycina. Zostawiłem auto i wszystko zrobili. Sami wyciągnęli, zrobili i zapakowali do auta.
-
Chip 1.9 BRB 116PS w GOODHOPE co myślicie?
BRB 116hp seria: Po autorskim programie ze sterownika wyszło 149.9 wiec można powiedzieć ze 150 kucy Trzeba było jeszcze wyszkiełkować turbawkę bo się przycinała.
-
Kąt synchronizacji wałka (Synchro Angle) - Mity czy fakty ?
Witam i przepraszam za mały odkop Postanowiłem u mnie sprawdzić ten kąt , silnik BRB. Podłączam vaga i widze -2,9. Próbowałem ustawić na 0 i mi się udało ale wtedy spalanie chwilowe oscylowało w okolicach 1-1.2l/h ! Na -1,5 silnik chodził dość tępo i sucho, spaliny śmierdzące i szczypiące. Dużo kombinowałem przez dwa dni aż w końcu odpuściłem i zostawiłem jak było -2,9 gdzie chwilowe spalanie wynosiło 0.6l/h Dlaczego nastawa na 0 nie dawała satysfakcjonujących wyników? Dodam, że przy ustawieniu na -3,4 spalanie chwilowe było jeszcze mniejsze 0.4 l/h Czy mogę mieć źle ustawiony rozrząd?
-
Turbina w trybie awaryjn. - pomoc w czyszczeniu
Udaj się lub zadzwoń do BRK Inowrocław. U mnie ładnie wyszkiełkowali turbinkę.
-
Chip
Polecam BRK Tuning Inowrocław, właśnie zrobili mi moje brb + czyszczenie turbo. Ładnie się zbiera teraz moja audiczka.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Witam, panowie założyłem moduł z pierwszego postu jakiś czas temu, ale dziś zauważyłem że po odpaleniu auta i przektęceniu przełącznika świateł na mijania po ok minucie zapalają mi się na 2-3 sek dzienne (30% drogowych). Co źle zrobiłem?
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Witam, sprawdził by mi ktoś po winie jaki licznik z kolorowym fisem podejdzie do mojej b7 ?
-
1.9Tdi Sedan tył stoi niżej niż przód
Witam, w mojej b7 tył stoi dekczo niżej niż przód. Wygląda to troszkę nieładnie. Oznaczenie mojego zawieszenia to 1BE. Oznaczenia tylnych sprężyn to jedna kropka niebieska i dwie różowe. Poniżej wlepka z dokładnymi danymi. Mógłbym kupić inne sprężyny, żeby wyprostować auto w poziomie i nie tracąc na tym na komforcie? Czytałem trochę i za bardzo jeszcze nie czaje tych kategorii wagowych. Na jakie sprężyny mógłbym podmienić te moje (pewnie już troszkę ugięte)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć wszystkim, od niedawna stałem się właścicielem Audi A4 B7 1.9 TDI BRB. Przed audi posiadałem Golfa IV w benzynce i muszę powiedzieć, że znałem go na wylot. Teraz ropka i jestem totalnie zielony. Witajcie i pomagajcie.