Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malicha1986

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam Przybieram się do wymiany uszczelniaczy zaworowych w silniku 2.0 TDI. Motor CJCA Potrzebowałbym schemat montażu wałków, mógłby ktoś pomóc ?
  2. Witam , Czy przy wymianie uszczelniaczy zaworowych trzeba demontować rozrząd ? Może ktoś podrzucić jakieś fotki ?
  3. Jakieś problemy są z wymontowanie tych wtryskiwaczy(03L 130 277J) ? Czy da się to ogarnąć bezproblemowo ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. malicha1986 odpowiedział(a) na Adam Rychlik temat w 2.0TDI
    Na biało jak zimny ale to była wina egr wymieniłem i jest jak na razie Ok. Ale jak ciepły to na niebiesko przy przyspieszaniu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. malicha1986 odpowiedział(a) na Adam Rychlik temat w 2.0TDI
    Mam dpf filter , kopci przy zimnym czasami i przy przyspieszaniu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. malicha1986 odpowiedział(a) na Adam Rychlik temat w 2.0TDI
    Dodam ze auto po chipie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. malicha1986 odpowiedział(a) na Adam Rychlik temat w 2.0TDI
    Normalnie , tylko przy przyspieszaniu zaczyna kopcić , i nie wiem czy to wtryski czy turbinka Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. malicha1986 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam Może ktoś ocenić stan wtryskiwaczy ? Zdjęcie zrobione na rozgrzanym silniku Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. malicha1986 odpowiedział(a) na Adam Rychlik temat w 2.0TDI
    Witam Czy może ktoś ocenić moje wtryskiwacze ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Witam Jest opcja połączenia mapy wschodniej i zachodniej w jedną całość na kartę SD ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Witam, Mam pytanko czy różnica ciśnień przy zgaszonym silniku nie powinna wynosić 0 hpa ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. malicha1986 odpowiedział(a) na cooler100 temat w Audi A4 B8
    Witam Co myślicie o tych : http://vi.raptor.ebaydesc.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItemDescV4&item=182508929346&category=174060&pm=1&ds=0&t=1506695571000&ver=0&cspheader=1 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. malicha1986 odpowiedział(a) na resiak82 temat w Audi A4 B8
    Hej Po ręcznym czyszczeniu DPF-a muszę robić jego adaptacje ? Jeśli tak to jak ? Pozdrawiam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Hej Po ręcznym czyszczeniu DPF-a muszę robić jego adaptacje ? Jeśli tak to jak ? Pozdrawiam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Ok dzięki , myślałem ze ma już dużo zapylenia popiłem bo już 52,8g Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.