-
malicha1986 obserwuje zawartość Wymiana uszczelniaczy zaworowych
-
Wymiana uszczelniaczy zaworowych
Witam Przybieram się do wymiany uszczelniaczy zaworowych w silniku 2.0 TDI. Motor CJCA Potrzebowałbym schemat montażu wałków, mógłby ktoś pomóc ?
-
Wymiana uszczelniaczy zaworowych
Witam , Czy przy wymianie uszczelniaczy zaworowych trzeba demontować rozrząd ? Może ktoś podrzucić jakieś fotki ?
-
Common rail wtryskiwacze 2,0 tdi wymiana czy regeneracja?
Jakieś problemy są z wymontowanie tych wtryskiwaczy(03L 130 277J) ? Czy da się to ogarnąć bezproblemowo ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana wtrysków
Na biało jak zimny ale to była wina egr wymieniłem i jest jak na razie Ok. Ale jak ciepły to na niebiesko przy przyspieszaniu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana wtrysków
Mam dpf filter , kopci przy zimnym czasami i przy przyspieszaniu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana wtrysków
Dodam ze auto po chipie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana wtrysków
Normalnie , tylko przy przyspieszaniu zaczyna kopcić , i nie wiem czy to wtryski czy turbinka Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wtryskiwacze 03L 130 277J
Witam Może ktoś ocenić stan wtryskiwaczy ? Zdjęcie zrobione na rozgrzanym silniku Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana wtrysków
Witam Czy może ktoś ocenić moje wtryskiwacze ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
mmi 3g nawigacja
Witam Jest opcja połączenia mapy wschodniej i zachodniej w jedną całość na kartę SD ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Witam, Mam pytanko czy różnica ciśnień przy zgaszonym silniku nie powinna wynosić 0 hpa ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
D3S xenon
Witam Co myślicie o tych : http://vi.raptor.ebaydesc.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItemDescV4&item=182508929346&category=174060&pm=1&ds=0&t=1506695571000&ver=0&cspheader=1 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wypalanie DPF
Hej Po ręcznym czyszczeniu DPF-a muszę robić jego adaptacje ? Jeśli tak to jak ? Pozdrawiam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Hej Po ręcznym czyszczeniu DPF-a muszę robić jego adaptacje ? Jeśli tak to jak ? Pozdrawiam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Ok dzięki , myślałem ze ma już dużo zapylenia popiłem bo już 52,8g Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk