-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Chyba mało chętnych na spoty
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
W ten piątek (11.03.2016 r.) będzie organizowany spot?
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Jest dzisiaj organizowany spot? Ktoś chętny?
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Niestety nie mam facebooka , możesz powiedzieć o co chodzi ?? Ja mogę dzisiaj wpaść na spota na godzinkę.
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Ja dzisiaj o 18:00 mam spotkanie, ale myślę, że na 21:00 powinienem się wyrobić. Jest ktoś jeszcze chętny na spocik?
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Ja jestem chętny, ktoś jeszcze podjedzie?
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Ja jestem chętny Ktoś jeszcze pisze się na spocik? Ja wstępnie piszę się na spot w ten piątek. Jest ktoś jeszcze chętny?
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Jeśli nic się nie zmieni to ja się pojawię w piątek na spociku.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystich pasjonatów motoryzcji. Od ok. 1,5 miesiąca jężdzę audi A4 B6 Avant z silniekiem 1.9 TDI 96KW. Pozdrawiam Sebastian