Czemu Brk odpuszczasz ja jak i wielu moich znajomych robiło tam program i wszyscy są zadowoleni .. A jak nie chcesz BRK to masz blisko DieselChip lub 4power Skępe :)
Ładny avancik widać ze zadbany i obyś dalej o nią dbał co do silnika jak dla mnie najlepsza jednostka stara i toporna ale bezawaryjna no chyba że sie nie robi na czas wymian ps widze że szukasz coolera mam ori behr z A5 centralny miałem zamontowany w swoim afnie