GET.

Pasjonat
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Komentarze sprzedającego

 • 0
 • 0
 • 0

Reputacja

2

O GET.

  Informacje

  • Płeć
   Mężczyzna
  • Imię
   Patryk
  • Lokalizacja
   Bydgoszcz

  Auto

  • Model
   A4 B7
  • Nadwozie
   Sedan
  • Rocznik
   2006
  • Silnik
   1.8 T
  • Kod silnika
   BFB
  • Napęd
   quattro
  • Skrzynia
   Manual
  • Paliwo
   PB

  Ostatnie wizyty

  96 wyświetleń profilu
  1. GET.

   Hahaha Nie no uznałem, że nie ma sensu tutaj pisać wszystko. Napisałem jedynie, co od razu praktycznie zrobię, a większe mody to już wstępnie opisałem na PW @kufelkr
  2. GET.

   Nie. Trochę komiczna sprawa z tym wyszła, ale jak wspomniałem wyjaśnione Nie wymaga żadnych napraw. Mam już wstępne plany i pierwsze co zrobię to zabezpieczę tę korozję na nadkolu lewym, a potem zrobię płukanko i wleję Motula albo Liqui Moly 5w40, dołożę napis Quattro na grillu i zmienię oświetlenie na LED. Do zobaczenia :))))))
  3. GET.

   Już wszystko wiem i nie ma żadnych wątpliwości... Pierwsze dwa uszkodzenia w 2016 roku dotyczą szyby ( szyba około 3000, serwis i te sprawy 500 ), a co do trzeciego... Wspominałem w moim temacie, że po lewej stronie na nadkolu była niewielka rdza i tam wcześniej po prostu doszło do jakiegoś zderzenia. Już nie będę wdawał się w szczegóły, ale nie była to nie wiadomo jak wielka usterka, a wiadomo jak ASO wycenia nawet pierdoły... Zresztą, wszystko jest dostępne w ASO i nie ma tajemnic. Także mówiłem, żeby zaczekać i nie oceniać pochopnie... Co do przebiegu, to też sprawa się wyjaśniła i nie będę wywlekał tego na forum. I tu chciałbym jednocześnie podziękować sprzedawcy, bo naprawdę się postarał i chwała mu za uczciwe podejście do sprawy. Auto jest w bardzo dobrym stanie technicznym i od początku to również mówiłem, że mechanik sprawdzając wszystko co się dało nie miał wątpliwości ani poważniejszych uwag. Więcej razy nie zamierzam w tym wątku wziąć udziału. Pozostaje mi jedynie poczekać do środy i przedstawię plan względem tego auta. Podziękowania dla @werbel, @mateusztbg, @kufelkr oraz @YoGi1984 za rady, wskazówki czy miłe słowa. A Tobie @tobias radzę powstrzymać się od durnych komentarzy i uwag w moją stronę, bo tylko się pogrążasz. Pozdrawiam serdecznie
  4. GET.

   Może nie doprecyzowałem, przepraszam. Tak, jest umowa przedwstępna i zaliczka ( stąd pozwoliłem sobie nazwać, że auto zakupione, bo byłem pewny że pojadę i dopełnię formalności ). Nie ukrywam, że trochę się zdenerwowałem, ale to dlatego, że: i tutaj się zgadzam. Nie będę nikogo nazywał kłamcą, ale pojawiła się jakaś informacja, która nie jest w żaden sposób potwierdzona, bo jeden z użytkowników coś tam napisał i hyc burza, dlatego proszę dajcie mi trochę czasu, aż sprawdzę dokładnie ten bałagan w dokumentacji i powiem czy rzeczywiście ma te 300 wpisane w 2014 roku.
  5. GET.

   Jeśli mógłbym Cię prosić żebyś zerknął na PW byłoby miło
  6. GET.

   Auto zostało zakupione w Niemczech w 2015 roku, a wspomniany facet jest pierwszym właścicielem w Polsce. PS. W moim temacie -> podziękowałem każdemu z Was za pomoc, udzielenie wsparcia oraz opinii dotyczącej tego auta.
  7. GET.

   Po 1. To nie jest moje pierwsze auto, od tego zacznijmy. Kilka lat temu zakupiłem audi a4 b5 ( zresztą był temat na tym forum, ale został usunięty na moją prośbę ), a teraz chcę się przesiąść na b7... Przeglądałem regularnie ogłoszenia przez dobre 4 miesiące i wiele ofert odrzucałem, bo były takie przekręty, że głowa mała... Nawet od osób prywatnych zdarzało się, że ktoś gadał "tak, to jest oryginalny s-line", a okazywało się, że były to jakieś elementy dołożone przez Januszy Biznesu... Po 2. Nie kwestionuję dobrej chęci Waszej - po to zakładałem własny temat dotyczący ogłoszenia, żeby bardziej doświadczeni forumowicze mogli się wypowiedzieć wstępnie. Szanuję każdą wypowiedź, ale zrobiła się taka wielka draka, która - moim zdaniem - jest po prostu niepotrzebna. Jeśli mamy dyskutować, to niech odbywa się to w przyjaznej atmosferze. Po 3. Rozmawiałem z właścicielem pojazdu i wszystkie dokumenty z Niemiec są przybite oryginalną pieczątką potwierdzającą nie tylko zakup w 2015, ale także przebieg, jaki miał przed trafieniem do Polski. A jak wiadomo, w Niemczech surowo kara się cofanie licznika. I od razu uprzedzam: nie mówię, że w Niemczech nie ma przekrętów, bo zdarzają się różne przypadki i podejrzewam, że połowa tutejszych forumowiczów, którzy zakupili auto też ma jakiś bałagan w dokumentacji. Po 4. Jeszcze raz powtarzam: byłem z mechanikiem sprawdzić auto, doglądaliśmy każdy możliwy szczegół i nic nie widać, aby było bite albo wypadkowe. Stan auta na obecny rok jest bardzo dobry i pisałem, do jakich ewentualnie mankamentów można byłoby się przyczepić. Może jest nieco zamieszania z dokumentami, ale wszystko w ciągu 2 dni się okaże... W ASO nie ma nic o wypadkowości auta, więc nie mam pojęcia skąd jest takie coś wpisane. Szkoda, że w raporcie nie ma szczegółów, więc to jest gdybanie z fusów. Tak czy siak, facet, który zakupił to auto widać, że o nie dbał i nie oszczędzał, co potwierdzą nie tylko paragony. Nie przekręcaj moich słów, proszę. Pozdrawiam
  8. GET.

   Niestety nie mam nikogo znajomego. A jeśli ktoś na tym forum ma do tego dostęp, to chętnie się dowiem kto. W Lubinie niedaleko jest serwis ASO, więc jak coś to też mogę podjechać z nim w środę i wyjaśnić sprawę... Nie ma co na razie dyskutować i robić paniki, bo zaraz wyjdzie, że nawet rachunki z serwisowania auta to fake, że opony też lewe albo, że auto było składane z 5 innych samochodów. Do tego dyskusja się sprowadza niestety.
  9. GET.

   Ależ oczywiście, że się nie sprawdza w historiapojazdu.gov, ja tylko powiedziałem, że był sprowadzony w 2015 roku i taki a nie inny został po stronie polskiej zarejestrowany przebieg. A w dokumentach nie było nic odnotowane i nie wskazywało, żeby był to szwindel. Dlatego przebieg zweryfikuję dokładnie w środę i podam Wam informacje, a póki co nie ma sensu dyskutować czy jest to dobre czy złe. Nie podpisana została jeszcze żadna umowa tylko przedwstępna.
  10. GET.

   Ja jestem wkur***ony, bo pojawiają się tu jakieś informacje nieprawdziwe i robi się po prostu syf. Powtarzam: będę raz jeszcze w środę jechał po auto, wiec czekam na kolejne "pseudo-informacje"...
  11. GET.

   Nie do końca @Quattro200HP jest tak jak piszesz. W ASO nie ma odnotowane nic, np. o wypadku, a mimo to w raporcie, który zakupiłem przed wyjazdem wynika, jakby miał jakiegoś dzwona. Więc w ASO kłamali? No właśnie... A na miejscu po sprawdzeniu wszystkich elementów ( włącznie ze spodem auta ) nie wynika, jakoby miał historię wypadkową. Jakby była, to byłoby widać w pewnych punktach i czuć przy dotyku, np. krzywiznę. Dalej, rachunki potwierdzają, co dokładnie było wykonywane w tym aucie, np. serwis klimatyzacji, wymiana szyby czołowej itd. itd..... A co do przebiegu, to po stronie polskiej pragnę zwrócić uwagę na jedno: więc jeśli był szwindel rzekomy z przebiegiem to na pewno nie po stronie polskiej... A mechanik nie miał praktycznie do czego się przyczepić.
  12. GET.

   To na pewno nie o mnie mowa, bo auto sprawdzaliśmy dobre 2-3h, a gotówka była do ręki wręczana, a nie przez konto A co do przebiegu, rzeczywiście jest tu pomyłka mała. Tak czy siak, nie ma co się martwić o resztę.
  13. GET.

   Podaj mi początek nr i końcówkę. A co do sprawdzenia VIN, gdzie Ty to sprawdzałeś? Patrzę teraz i nigdzie nic nie ma odnotowane o nieprawdziwym przebiegu. Najlepiej PW.
  14. GET.

   Żartujesz sobie w tym momencie? Gdzie??? Na pewno o tym aucie mówimy??? Jak mogło wyjść, że w 2014 roku skoro auto trafiło do Polski pod koniec 2015, a w dokumentach nie ma wzmianki o 300k km?
  15. GET.

   Będę jechał po auto w środę, to jeszcze raz zapytam na miejscu.